Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Plzeň a západní čechy
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Plzeň a západní čechy Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Levi
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.7. 2008
Příspěvky: 200
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: so červenec 31, 2010 6:06 pm    Předmět: Plzeň a západní čechy Citovat

Už se nějakej pátek dokopávám k tomu, že zas dáme dokupy nějakej srazík nebo tak v Plzni nebo okolí. Ale boužel, pořád tak nějak nemám přehled, kolik je vlastně na západě čech pumiček.

Takže napřed nápad: Vlastně jsou dva. První je ten, že uděláme vlastní srazík a to buďto v Plzni, nebo někde jinde. Ejina se mi tak trošku nabízela, že by se dalo něco udělat v okolí Domažlic, čemuž se taky nebránim.
Druhá varianta je ta, že během srpna a září budou ještě kolem plzně nějaký tuning srazy ( Lhota, Plasy, Hrachy) tak se můžeme sejít někde na nějakým větším tuningu.

Ale první co bych rád udělal, je sčítání lidu. Takže kdo jste ze západních čech nebo přímo z plzně, napište sem do topicu odkud přímo ať si můžu udělat přehled a podle počtu pak uděláme nějakej srazík.

Levi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Puman
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 9.7. 2006
Příspěvky: 181
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 12:04 am    Předmět: Citovat

Čau. Pro nějakej srazík určitě jsem. Mam teď ale docela na dlouho pochroumanou nohu, tak nemůžu řídit... což je trochu problém.
Tak by mi jedině někdo musel vzít jako přítěž k sobě do auta. A místo svý pumy bych vzal leda notebook s fotkama... Smile

Ale asi nejlepší by pro mě bylo, kdyby se ten srazík udělal v rámci nějakýho toho tuningu, to bych se tam pak dovez s nějakym kamarádem a okouknul nejen pumy.

_________________
1.7 VCT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 12:11 am    Předmět: Citovat

ahoooooj Wink tak ja jsem určite pro nejakej srazík a je mi uplne jedno kde to bude,Plzen,Domažlice a taky bych se ráda podívala na nějakej ten tuning sraz,takže ja jsem pro ...
4 Puman:Camaro ted nejezdí,nechce startovat,takže na camaro by sme se mohli jít podívat k nám domů,pokud by ten sraz byl v Domažlicích.Do ty doby jěště zjistím,jestli to bude startovat,at si ho trochu užijete Smile
Mě by ten sraz vyhovoval až v září někdy ... ted nevím no ...
Takže kluci vymyslite něco ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cubec
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.2. 2008
Příspěvky: 374
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 8:45 am    Předmět: Citovat

Nějakej ten srazík by byl určitě fajn, akorat se trochu obavám, že když to uděláme v rámci něejakýho místního tunning srazu, že to tam bude samej tuzzing blbeček, což by trochu zkazilo náladu. Protože to mam daleko skoro kamkoli, tak mi je jedni kde to bude Very Happy
_________________
-=sokolovska-e1-CuB4=-
Ford Mondeo MkIII 2,0 TDci 96kw Liftback(2007)
Ex - Ford Mondeo MkIII 2,0 TDDi 85kw kombi(2002)
Ex - Ford Puma 1,7 92kW
nyní dělá radost přítelkyni člena R.o.u
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Black
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 4.6. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: Plzeň, Žatec

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 1:46 pm    Předmět: Re: Plzeň a západní čechy Citovat

Ahoj. Nějakýmu srazíku se vůbec nebráním. Souhlasil bych s cubecem, že by byl lepší srazík jen pumiček, ale když by to nešlo nevyhýbám se ani to skombinovat s nějakm tím tuning srazem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: ne srpen 01, 2010 6:36 pm    Předmět: Citovat

No kdyby ten srazík byl v Domažlicích,tak to budou jen pumičky Wink
Musím najít nějaké dobré místečko,kdyby to bylo v Domažkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
R.o.u.
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.7. 2007
Příspěvky: 387
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 12:57 pm    Předmět: Citovat

Nikdy nejsem proti, ale pokazdy, kdyz jsem si rekl, ze pojedu, neco mi do toho vlezlo. Zacinam mit pocit, ze jsem prokletej. Zkuste navrhnout termin a misto, rad se zucastnim a pokusim se udelat vse pro to, aby mi to uz konecne vyslo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jitka
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: čt srpen 05, 2010 11:46 am    Předmět: sraz Citovat

Ahoj, no, nikdy jsem ještě na žádném pumáckém srazu nebyla, auto mám 3,5 roku. Jsem z Teplé u Mariánských Lázní nebo Toužimi. Ale spíš bych si dělala ostudu. O své auto se nestarám, takže kvete, a celé se tak pomalu ,,rozpadá". Takže byste asi byli otřeseni Very Happy Jenom z dálky vypadá celkem dobře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: čt srpen 05, 2010 4:26 pm    Předmět: Citovat

4Jitka:to neva,jen přijd Wink moje pumička taky rozkvetla na jaře Sad.Jen přijd,at je nás víc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Puman
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 9.7. 2006
Příspěvky: 181
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: so srpen 07, 2010 1:20 am    Předmět: Citovat

Jitko: Nebydlíš v Teplý u tý hlavní silnice směrem na klášter kousek od řeky (no možná je to spíš jen nějakej potok)? Tam jsem nějakou pumu v zimě viděl... Já do Teplý jezdim za babi Smile
_________________
1.7 VCT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Levi
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.7. 2008
Příspěvky: 200
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: so srpen 07, 2010 11:18 am    Předmět: Citovat

Tak přeci jen se pár lidí ozvalo. Ale na to že jsem rozesílal PMka, tak tu vidím vesměs jen pár nových, který ještě neznám. Snad se ještě někdo ozve.

Každoádně určitě neco podniknem jako samotný pumky, ale já osobně ještě na nějaký tuning srazy pojedu, takže je sem budu vypisovat a kdo bude chtít, může se ukázat i tam.

Jitka: Jo a je úplně jedno v jakým stavu je pumka. Třeba ti někdo poradí jak jí dát za pár korun do kupy a tak. Od toho maj vlastně srazy bejt Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: so srpen 07, 2010 6:38 pm    Předmět: Citovat

no určitě Jitce poradí Wink jako mě.Byla jsem na prvním srazu v unoru a mám novej výfuk sportovní a filtrík vzduchovej ... .Radí dobře Very Happy Very Happy Very Happy zmrdi ... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jitka
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: so srpen 07, 2010 7:51 pm    Předmět: Citovat

No, a nebo mi jí někdo dá za pár korun dohromady Smile To beru.
Mám jí ráda, ale u mě je chudák. Neumim si opravit nic. Taková trochu lepra, občas něco někde odpadne nebo se rozpadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: so srpen 07, 2010 8:02 pm    Předmět: Citovat

chudinka pumí Sad No ani ja si neumím nic opravit.Akorad tak přehazovat kola,pořádně jí vydrhnout,trochu poštelovat kufr,at se mi otevře Very Happy ,vyměnit žárovky nad ŠPZ,zapojit si krabičku proti kunám a maličkosti ...
No ale na pumičku musíš být přeci hodná,si to zaslouží !!! Že si nic neumíš na pumce opravit a cooo??? od toho je servis,ne?
Třeba se něco naučíš ...Přijd,bude to fajn a sranda Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jitka
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 5.4. 2007
Příspěvky: 19
Bydliště: Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: so srpen 07, 2010 8:09 pm    Předmět: Citovat

Jsem hodná, dyť jí krmim Smile
Servis samozřejmě, ale jen to nejnutnější,co má vliv provoz. A takový ty kosmetický věci, na to nikoho nemám.
No a to nemluvim o tom, že ji neuklízím Sad Ježiš, jsem hrozná matka.
Tak třeba se uvidíme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund