Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Parádní Puma v Áčku
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Parádní Puma v Áčku Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Polda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 10:50 am    Předmět: Citovat

No to jsem tak nějak i čekal Smile V každym bazaru tak trochu kecaj a tak trochu kradou, mě se podařilo nají pěkný auto v rozumnym bazaru.

P.S. Já byl v Esa v zimě jsem celkem rád že si mě nikdo moc nevšímal Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vajt
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.7. 2009
Příspěvky: 428
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 1:06 pm    Předmět: Citovat

Elton: Tak to jsi mě totálně zbavil iluzí Very Happy , takhle úděsný stav, to by kupující dostal opravdu jen Recara a kola, jak ty fotky klamou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 6:25 pm    Předmět: Citovat

Vajt:vidíš já ti to říkal že za ty prachy máš kola a sedačky Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 7:10 pm    Předmět: Citovat

ja mam z A*A auto zkušenosti 2 opel vectra totalní propadák a po pul roce ho ale naštěstí ukradli diky za pojištění proti krádeži Wink Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Po druhé si vyhlidl bracha FOUSE a je spokojenej prolezli jsme auto všude možně a až na pár orezlin byl v dobrym stavu za solidní peníze(neumytej motor mě překvapuje protože v AAA motory zásadně nemyjou Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy )Jinak si myslím že pokud de člověk kupovat auto do bazaru jakehokoliv a ma předem jasno co chce tak by si měl zjistit na co se zaměřit co okouknout a pokud tomu nerozumí vzít sebou někoho kdo se tím zabývá (ještě k fousovy zvládl bezproblémů cestu norsko a zpět)A já mám pumku z auto E*A a krom bouraček nebyl jedinej problém za 3roky Wink
PS:nevim kdo to psal ale prodejce co ti řekne že auto je past a že by do něj nešel je totální magor a ja bych ho nezaměstnal ani kdyby mi platil on Confused Confused Confused

_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund