Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Parádní Puma v Áčku
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Parádní Puma v Áčku Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Vajt
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.7. 2009
Příspěvky: 428
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 9:23 pm    Předmět: Parádní Puma v Áčku Citovat

Kód:
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ford/puma/8136681
...mrkněte na to, Recara, parádní kolečka a vypadá zachovale a za takovou cenu?! Jen jestli nebude v něčem háček Confused .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ttoomm
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 16.2. 2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 10:30 pm    Předmět: Citovat

v ackach bych si nekoupil ani kafe z automatu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 10:56 pm    Předmět: Citovat

V AAA tak tam ani na záchod tenhle bazar už mam za sebou.Šmejdi a podvodníci.Auta jsou napastičkovaný aby se líp prodávaly Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ttoomm
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 16.2. 2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 11:15 pm    Předmět: Citovat

tak napastickovany je maj vsude, na tom neni nic spatnyho, pokud se nekdo jenom kvuli tomu necha napalit tak Buh s nim Very Happy Very Happy
ale ze prodavaj treba utopeny auta aniz by to nekde priznali nebo rekli to uz je horsi

Vajt: a koukni poradne na ty fotky - uz ma treba pekne shnily blatniky vzadu...
ver mi ze na fotkach, hlavne takhle malejch a mozna i naschval nekvalitnich vypada kazdy auto jak bourak, fakt to silene zkresluje, sam sem se o tom uz nekolikrat presvedcil pri koupi auta


Naposledy upravil ttoomm dne so červen 19, 2010 11:17 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: so červen 19, 2010 11:16 pm    Předmět: Citovat

...tak tam bych si nekoupil ani ventilek...tuhle jsem tam koukal po focusech a to byl hnus velebnosti.....
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vajt
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.7. 2009
Příspěvky: 428
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: ne červen 20, 2010 12:17 pm    Předmět: Citovat

Áčko nebo jinej bazar, prašť jak uhoď... Ikdyž auto bude zhuntovaný, Pumku dáte do kupy raz dva a vemte v potaz na kolik si tu ceníme Recara a ty kola by tu každej taky měnil ne Wink . Jediný co by mi vadilo je stříbrná barva...

Mimochodem, Pumu jsem kupoval loni o prázdninách a v bazaru jsem neviděl jedinou, která by byla v alespoň dobrém stavu, bez ohledu na cenu a ročník, takže si myslím, že je lepší v tomto případě koupit levnější a dát jí dohromady, já to tak udělal a jsem spokojenej Cool .

ttoomm: k těm fotkám, vím o čem mluvíš, konkrétně u Pumy jsem byl pokaždý z fotek nadšený a na místě jsem musel nadávat, jaký, že prase si kupuje tak pěkný kupátko, třeba v jedné Pumce byl na kůži vzadu hever a při testovačkách lítal sem a tam Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: ne červen 20, 2010 12:40 pm    Předmět: Citovat

No ono se stačí kouknout že plní Euro 3.Fíha to je ale zvláštní že mam taky 2tisícovku a je to Euro 2.Víš Vajt seber se a jeď si koupit auto do AAA.Já už jsem tohle absolvoval a již nikdy více.Je to tak 5 až 8let zpátky co jsem tam byl a jen tak ze srandy jsme dělaly že si chcema koupit Tigru.No začalo to ve 14hodin a ještě v 19hod jsem neměl doklady zpět.Byly jsme rádi když jsme odjely v 21h pěkně nasr...... a vytočený.Tigru chválily až do nebes ale po projížďce jsem myslel že tomu prodejci natluču Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused takovej šrot za ty peníze???Takže vřele všem doporučuju Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Jo a abych nezapoměl ještě lepší je auto do AAA prodávat to je vůbec supr jednání Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Takže pokuď chceš vyhodit přes 50tis jen za Recara a kola no tak to jsi pěknej sebevrah.Vajt:je zase fakt a to ti musim dát za pravdu že je lepší koupit za hubičku a udělat si ji dle svého gusta aspoň člověk ví že to neošidí Smile Smile Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vajt
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.7. 2009
Příspěvky: 428
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: ne červen 20, 2010 12:56 pm    Předmět: Citovat

bakan: Chápu, taková zkušenost odradí, kde jsem se já spálil, už se taky neukážu- v jistých servisech... Při kupování ojetých aut musíš být tvrdej Wink , v Čechách zvlášť a v Německu už trh s ojetinama začínaj ovládat Turci a s těma si prý raději vůbec nezačínat...

Mimochodem jsem ten "sebevrah" a koupil jsem loni Pumu v Áčkách v Kolíně, zadarmo mi jí přivezli, odvezl jsem jí do svýho servisu, kde jí mechanik proklep a ještě jsem domluvil slevu na 5000, protože auto nemělo liťáky...

Jednání úplně OK nebylo, pánové prodejci se oblékají jako manažeři, ale jednat s člověkem neumí, ale nemůžu říct, že bych si stěžoval, byla to jedna z nejlevnějších Pum a v originálním stavu, věci na výměnu byli běžné položky....

Do Áček ani nikam jinam do bazaru bych rozhodně neposlal někoho, kdo se v autech nevyzná a nakupování ho nebaví, ale to neni jistě náš případ Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: ne červen 20, 2010 1:55 pm    Předmět: Citovat

Vajt:tak to jsi asi jediný v republice co si na AAA nestěžuje.Já třeba nemůžu naříkat na Choustníkovo Hradiště.Tam maj supr jednání.Klíčky jsem dostal od 4aut a ani se mnou nejezdil prodejce.Ale když mě třeba auto zajímalo tak mě prodejce řekl přímo že by do toho auta nešel že tam jsou určitý problémy.Já jsem zase pro koupení auta od člověka je to takový lepší.Já Puminu koupil od kluka tady s clubu a ještě jsem si musel vyměnit přední kotouče abych vůbec odjel domu a to jsem dělal přímo na silnici v Ostravě mezi panelákama.Ale je fakt že za tu cenu tohle auto tady nikdo nikdy nekoupil Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised a nevím jestli někdy taky koupí Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jonage
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.2. 2010
Příspěvky: 212
Bydliště: Jablonec nad Nisou, Praha

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 7:42 am    Předmět: Citovat

Na tu Pumu v Áčkách jsem koukal, dokonce jsem tam volal.. Confused Very Happy
No vypadá dobře, ale stojí 76 (ta sleva je podvod - to co ti slevěj zaplatíš na navýšení při úvěru), což je normální cena za dvoutisícovku... Jenže na obrázku vypadá všechno dobře. Bůhví co se vyvrbí po prohlídce... No a prodejci v AAA, člověka dokážou otravovat hodiny a tak slabší jedinci podlehnou a auto si nechají vnutit... Něco jako Amway Very Happy, prostě manipulují s lidmi. Ještě horší když tomu člověk nerozumí, to je pak obětní beránek. Tohle je nesolidní jednání typu podomní prodejci.

Já s tim teda nemám zkušenosti, ještě jsem auto nekupoval, ale jen po tom telefonátu, když mě 4x zvali ať příjdu na pobočku, že mi po telefonu nic neřeknou, mi bylo divný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zdeny
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 28.10. 2009
Příspěvky: 681
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 9:26 am    Předmět: Citovat

Oni totiž chcou abys tam přijel, protože mě potom co sem je více-méně poslal do prdele když sem se doprošoval potom aby mi dovezli jedno auto do Brna a oni pořád abych přijel osobně se "domluvit" a ani zálohu nechtěli na účet tak tomu telefonujícímu asi ruplny nervy a normálně mě řekl že tam je spoustu aut a že si 99% lidí stejně koupí něco jiného než původně chtěli takže ty auta skoro nevozhej...Takže ty tam přijede a oni ti zkusí vnutit tigru nebo něco takýho Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vajt
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.7. 2009
Příspěvky: 428
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: po červen 21, 2010 11:43 am    Předmět: Citovat

Tenhle inzerát, jsem sem nahodil jen kvůli tý ceně, ke které si připočítejte ještě cebii za nějakých 1500, jinak je cena konečná! Úvěr do toho nepleťte, prosím...

Brát si úvěr na auto za 60 000 může opravdu jen blázen, stejně tak mi přijde jako trouba člověk, co si jde pro konkrétní auto a v bazaru ho přesvědčí o jiném modelu...

Když jdete cokoliv kupovat musíte především vědět, co si můžete dovolit a co chcete, jinak s váma vymetou všude...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 8:55 am    Předmět: Citovat

viděl jsem ji..

lemy total..

na kapotě velký dolík - poškozený lak..

pneumatiky na všech kolech obráceně..

na skle mají samolepku, kontrola oleje, vody atd.. Very Happy Very Happy

v motoru chybí cca 2 litry oleje!!..

netěsní ventilové víko..

z motoru uniká voda, takže v nádobce není žádná kapalina!!

lakován a blbě levý bok..

rozvody nedělány..

motor špinavý, neumytý..

výfuk děravý - prorezlý..

auto špatně umyté i "naleštěné" obrovské šmouhy na světlech atd..

cena v akci po slevě 20 tis nějakých 56 tis.. ale to jen při financování na úvěr..

na autě je cedulka, že je sleva jen 10 tis.. sám prodejce se divil rozdílu mezi internetem a skutečností..

projet auto? prý až se dohodneme o ceně..!!!

hotově nějakých 76 tis.. = parádní puma? Very Happy

prodejce je kapitola sama pro sebe.. sebevědomý frajer, který o autě nevěděl nic, ale všechno mi řekl.. Very Happy Very Happy nechal jsem ho vyprávět a pak na konec mu opatrně naznačil, že pumy dělám skoro 5 let - měli jste vidět jeho výraz.. Laughing

navíc to byl obrovský profesionál, o cikánech, kteří si přišli koupit k nim auto a evidentně ho i koupili, se vyjadřoval jako o čmoudech..

AAA?= fakt profíci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Charon
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.3. 2010
Příspěvky: 151
Bydliště: Praha/Chrudim

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 9:13 am    Předmět: Citovat

Very Happy Jen škoda, že jsem u téhle show nebyl Crying or Very sad
_________________
Life is racing, everything else is just waiting
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: st červen 23, 2010 10:48 am    Předmět: Citovat

No tak to musela bejt prdel Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.10 sekund