Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Diody jako dení svícení ve světlech
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Diody jako dení svícení ve světlech Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 7:41 pm    Předmět: Diody jako dení svícení ve světlech Citovat

Tak jsem si trošku hrál Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised a skončilo to takhle přikládám fotky.No jen jsem zvědavej kdy mě nějaký policejní trotlík vypucuje Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy no dal jsem tam relé a diody aby když rosvítím potkávačky nebo dálkový tak mě dení zhasne. Smile Smile Smile


Fotografie0308.jpg
 Komentář:
No takhle to vypadá zhasnutý.
 Velikost:  210.71 kB
 Zobrazeno:  15761 krát

Fotografie0308.jpg



Fotografie0307.jpg
 Komentář:
Tak jsem zvědavej kdy mě napadne to ještě vylepšit :D
 Velikost:  222.2 kB
 Zobrazeno:  15761 krát

Fotografie0307.jpg



Fotografie0306.jpg
 Komentář:
Kdo si hraje nezlobí
 Velikost:  266.21 kB
 Zobrazeno:  15761 krát

Fotografie0306.jpg


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Polda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 8:54 pm    Předmět: Citovat

No vypadá to docela dobře, ale zdá se mi, že jako denní svícení je to nepoužitelný... Z fotek nevypadá že by to moc svítilo nebo bylo vidět.

Nehledě na to že to nemá homologaci a přes STK to neprojde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 9:52 pm    Předmět: Citovat

jj..presne jak pise Polda...pekny, ale videt te asi moc nebude Very Happy
_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 10:38 pm    Předmět: Citovat

Ale jo, vidět to je dost - tohle jsem dělal loni v listopadu. Ten silikonový pásek byl průhledný, takže jsem ho předělal do černý barvy - jednak se se světlo neodráží do všech stran, ale intenzivněji svítí vpřed, a taky ta montáž ve světle není tak vidět. Když už jsem měl rozlepený skla, tak se tam hned vyrazilo RL, protože to čerti dost kontrolujou.


Rozebrání.jpg
 Komentář:
 Velikost:  45.85 kB
 Zobrazeno:  15725 krát

Rozebrání.jpg



Zatmavení.jpg
 Komentář:
 Velikost:  55.84 kB
 Zobrazeno:  15725 krát

Zatmavení.jpg



Hotovo.JPG
 Komentář:
 Velikost:  43.01 kB
 Zobrazeno:  15725 krát

Hotovo.JPG



_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 10:40 am    Předmět: Citovat

Bakan: nezlob se na mě ale je to hrozný.Takhle zničit celej předek Pumy včetně těch světel. ...a navíc je to do provozu naprosto nepoužitelný....ty diody tam nemaj prostě co dělat....nesnášim když jedu a do ksichtu mi svítej amatétrsky namatlaný ledky....úplně nejlepší jsou ty co jedou s rozsvícenejma ledkama,puštěný do toho potkávací světla(nejlépe modré 100W žárovky).a ještě si to podpořit mlhovkama.......to mám vždycky takovej vztek že bych to do nej nějradši čelně napral...dávej te si tam co chcete ale neobtěžujte s tim okolí.........vem si aspoň příklad z Anubise kde to vypadá jako pěkná práce.....
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vet
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 468
Bydliště: Strážnice (okr.Hodonín)

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 11:11 am    Předmět: Citovat

ne ze bych chtel nejak opevovat anubise s puma dedkem ale co ti dva vymysli a zrealizuji to je vzdycky bomba!!! promyslene az do posledniho detailu Smile
_________________
Ford Puma 1,7 92KW R.v: 1998
EX: Renault 19 Cabrio 1,8 65KW R.v: 1992

www.MAGIC-TUNINGTEAM.wz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 11:39 am    Předmět: Citovat

misakxt:tak přesně na tuhle reakci jsem čekal jasně já zapoměl oni ty diody co se prodávaj jako dení svícení jsou uplně jiny.Jo je fakt že tam maj vyraženou homologaci Confused a jinak se nauč číst mam tam napsaný že tyhle diody zhasnou jak tam zapnu potkávačky a nebo dálkový.Ty diody co tam má Anubis jsou uplně ty stejný jen je zatmavil ale to není problém to dodělat Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ale to je fuk.Každej má svuj názor a vymlouvat mu ho nemá cenu. Shocked Shocked Shocked Shocked Jinak nevim co se ti nelíbí na tom předku je v originále Confused Confused Confused Confused Confused Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zdeny
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 28.10. 2009
Příspěvky: 681
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 12:20 pm    Předmět: Citovat

Já mám diody taky ale zapasovaný dotěch "zářezů" v světlech


11.jpg
 Komentář:
 Velikost:  187.78 kB
 Zobrazeno:  15659 krát

11.jpg


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 12:32 pm    Předmět: Citovat

Pěkný ale já tam mam ty mračítka Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zdeny
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 28.10. 2009
Příspěvky: 681
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 1:25 pm    Předmět: Citovat

Su vůl Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sanchenss
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 2.6. 2008
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 2:29 pm    Předmět: Citovat

plně souhlasím s misakxt. Je pravda, že vkus je individuální věc, podle mýho názoru ovšem pouze dokud tahle "individuální" věc není v přímém rozporu s takovými těmi "všeobecně uznanými" názory typy: 25tipěti palcový spinnery na Hummeru H3 fakt cool nejsou...

a ještě se divíš, čemu že se to smějem - máš ten předek přeci v originále Very Happy
a co ty čínský rádobychromovaný nálepky a ten MUSTANG GT SALEEN PERFORMACE 560 HP+ koníček, to je taky z továrny? Vrcholem jsou potom ty červený linky jak z Felicie Sport Edition po celym autě, dokonce i na krytce tažnýho oka - je vidět, že máš smysl pro detail!
promiň, že jsem tak upřímnej ale přímo nesnáším tenhle lacinej pumpa-tuning...proč radši neupgraduješ brzdy? K&N filtr? Iridium svíčky a takový "neškodný" věci, který ti zlepšej auto a nechají ho ve víceměně originálním stavu?
Řeknu ti proč. Protože tyhle věci přece nejsou cool a hlavně nejsou VIDĚT, žejo? Prostě už by to nebyla taková HUSTOKÁRA, za kterou se otočí každá puberťačka nebo školák...

vrchol byl, když jsem si všimnul, že jsi to ty, kdo obhajuje a bojuje za nízký ceny našich Pum tři diskuse dozadu (konkrítně Puma 1,7-1999).
Pak mi to došlo. Přesně individua jako ty příspívají k takovejm cenám!
Koupit pumu, zprasit jí a poslat dál. Kdyby ses trochu vyznal ve starších autech, tak víš, že největší cenu maj auta absolutně netknutý tunerama - Toyota Supra, Mitsubishi Eclipce, Nissan GT-R atd...ne žádný ospojlerovaný monstra (který jsou ale aspoň tuněný i zevnitř narozdíl od tvojeho PUMA-MUSTANGA) se neprodávají líp, než kousky ve specifikaci, ve který vyjeli z továrny.
Tím, že takhle prasíš Pumu, kterou tady máme všichni rádi nejenže urážíš nepřímo spoustu z nás, ale přispíváš k tomu, že Puma bude mít levnou (jak doslova, tak obrazně) image "tuněnky", kterou si kupujou za pár šupů puberťáci s ještě nezaschlým inkoustem na řidičáku, aby na ní demonstrovali svoje představy o vkusu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 4:08 pm    Předmět: Citovat

Takže važenej nemá cenu se tady bavit s člověkem kterej není schopnej si ani dát fotky do profilu a nazývat někoho puberťákem když ani neví kolik je tomu dotyčnýmu let.Jinak ten znak na předku tam je proto že takový jako jsi ty puberťáci loupou přední znaky aut jen tak ze srandy aby se ukázaly jaký jsou borci.Ty lemovky na předku je jen zvýraznění stříbrné barvy auta a sluší jí to ať se to tobě líbí nebo nelíbí.Toho koníčka jsem si vyrobil na koleně Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused No na tý krytce to je z toho důvodu aby tokový jako jsi ty pochopil že se to dá odloupnout a našroubovat tažný oko Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Jasně budu se vrtat v brzdách a při každý výměně za zimní pneu tam budu dávat kola od trakaře Confused Confused Confused Confused Confused No další specialní tunér otevřený sání a iridiové svíčky a hned si myslí že přidá dalších 20kw Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Tak tyhle lidi mam nejradši.Jinak se stačí podívat na fotky co mam v profilu a tam se podívat co je tam za to červený auto Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy a pak ně něco vyprávěj o prasení.Když máš tak rád Pumu tak že tu nemáš fotky svýho auta.A kde si myslíš že jsem tuhle Puminu koupil?????Tady na klubu a buď rád že nevíš za kolik protože by jsi se ještě nestačil probudit z mrákot.Ty ceny jsou prostě realný.Když člověk potřebuje peníze nebo jiný auto ve větší velikosti tak je jasný že nebude čekat 1rok na někoho kdo si to koupí.Každej dělá ramena ale když dojde na lámání chleba tak skutek utek Shocked Shocked Shocked Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 7:01 pm    Předmět: Citovat

bakan napsal:
misakxt:tak přesně na tuhle reakci jsem čekal jasně já zapoměl oni ty diody co se prodávaj jako dení svícení jsou uplně jiny.Jo je fakt že tam maj vyraženou homologaci Confused a jinak se nauč číst mam tam napsaný že tyhle diody zhasnou jak tam zapnu potkávačky a nebo dálkový.Ty diody co tam má Anubis jsou uplně ty stejný jen je zatmavil ale to není problém to dodělat Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ale to je fuk.Každej má svuj názor a vymlouvat mu ho nemá cenu. Shocked Shocked Shocked Shocked Jinak nevim co se ti nelíbí na tom předku je v originále Confused Confused Confused Confused Confused Confused
není ledka jako ledka člověče-není to žárovka.kdyby si každej lemtal přední světla na koleně doma tak by sme za chvíli na silnici neviděli po setmění vůbec nic!zamylsi se nad tim.existují tu jistá pravidla která by se měli dodržovat.myslim že je naprosto v pořádku když se tyhle domácí tuningy pokutujou a nenadávjete na policajty tohle tam prostě nemá co dělat.Pozorně si přečti co jsem napsal- úplně nejlepší jsou ty co jedou s rozsvícenejma ledkama,puštěný do toho potkávací světla(nejlépe modré 100W žárovky).a ještě si to podpořit mlhovkama- vidíš tady někde něco o sobě?....nemám proti úpravám na autě vůbec nic ale co se poslední dobou vyrojilo na silnici s příchodem denního svícení je někdy fakt na ránu jak to něktrejm vocasům svítí.....
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 7:09 pm    Předmět: Citovat

To máš pravdu že není dioda jako dioda.Jinak tyhle světla po setmění nesvítí.No nevim co ty máš za žárovky ve světlech ale tipnul bych to na xenony že Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised ale četl jsem si to pozorně co jsi psal ono to tak vyznělo jako by to bylo myšlený na mě.Ale je zajímavý jak každej ty pravidla dodržuje.No a nemam nadávat na Policajti tak až budou dělat důležitější věci než buzerovat za dení svícení tak sklapnu a klidně je vyškubnu. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: ne červen 13, 2010 7:52 pm    Předmět: Citovat

No nevim jak si přišel na to že mám ve světlech xenony ale to nevadí.Jenom že ty si řekneš jsou to jenom světla ale to by si moch říct každej..např..dyk jedu jenom v obci 70 tak co...ano já taky někdy jezdim mimo předpisy ale když dostanu flastr tak neremcám na policajty ale můžu nadávat jenom na svojí blbost.....dejte si tam co chcete ale neobtěžujte stim svoje okolí....
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund