Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Koupě pumy??
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Koupě pumy?? Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
satan77
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 229
Bydliště: Bohužiaľ Zem (BA)

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 11:31 pm    Předmět: Citovat

Každý komu som sa dal previezť na pumke bol paf...
Jedna z jej predností je aj to, že si na ňu strašne rýchlo zvykneš, ľahúčko sa ovláda a je predvídateľná. V jednom teste to konkretizovali tak, že ty vieš čo máš čakať od nej a ona vie čo má čakať od teba. Chcel som svoju predať, ale robím všetko preto aby som nemusel (kvôli leasingu) Ale aj keby ju predám, hneď rýchlo našetrím a kúpim si ďalšiu v hotovosti a určite jedine 1.7.
Na to že ako to autíčko šľahá to má aj peknú spotrebu, má silu, ťah, v nízkych otáčkach nezdochýna jak niektoré novšie autá. Nemám jej vlastne ani čo vyčítať, väčšinou sa jej vyčítajú slabé brzdy ale pokiaľ ju nechceš pravidelne ťahať do extrémov tak sa nad tým ani nepozastavuj, predsa je to ABS. No a samozrejme je krásna a s nadčasovým a večne pekným dizajnom - ktorý nie len robí športové pozlátko okolo auta ale ona je fakt športová, resp. je to plnohodnotný športový voz so všetkým čo ku tomu patrí. Nie ako napr. imidžovky ako tigra. Treba sa proste previezť jeden raz a už sa jej nevzdáš!
Nezvyknem používať často slovo dokonalosť, ale sem to sekne. Do určitej miery v nej človek nájde aj komfort, samozrejme ak nečakáš audi, bmw style... Stále tam budú nejaké plasty vnútorné pukotať a tak tiež aj nápravy na naších cestách, ale inak motor je tichučký pod 4 000 otáčok, od 4 000 vyššie začína show a plynový pedál po prekročení tejto hranice už nepustíš... Na hrboloch ako sa pýtaš sa to dá vydržať, nie je to predsa hummer nie? Smile Ale za to sa ti odvďačí v parádnych zákrutách s nohou na plyne na doraz. Údržba a tak nie je žiadna katastrofa, za ten niečo vyše rok čo ju mám spapala len spojkové ložisko a ventil topenia, čo na nej vraj pravidelne odchádza (cca raz za 10 rokov) inak nič. Len liať benzín a užívať si jazdu. Poteší elektrika v oknách a zrkadlách, klíma, servo, ABS, ASR, a hlavne VCT od yamahy vlastne táto jediná súčiastka asi robí auto tým čím je a samozrejme precízny nemecký podvozok ktorý tiež by som mohol vychvaľovať do nebies, aj keď je už "stará", je to jedno z najbezpečnejších áut čo sa týka kolízií. Nejak som sa rozpísal no, proste kúp to. Ľutovať nebudeš ,práve naopak, čím ďalej tým ju budeš mať radšej...
A ešte jedna vec: Má neuveritelne pohodlné sedadlá, nedám za nič !

_________________
Ja to auto milujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 12:49 am    Předmět: Citovat

Krásně, opravdu krásně napsané. Souhlasím.
_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Pajos_
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 11:35 am    Předmět: Citovat

Sice krasne napsane, ale musim k tomu jeste dodat ty zapory..:
Sedadla mi prisli super kdyz sem vylez z favorita, ale sedni si do nejakejch OPRAVDU sportovnich sedadel a budes cucet jak se da pohodlne sedet v aute..
Zkratka sedadla nejsou spatny, ale rozhodne ne nejlepsi.. Brzdy jsou taky dost slabe, ale kdyz nebudes jezdit jako zavodnik a budes pri brzdeni dostatecne podrazovat- neni s nima problem!! Ze si mala nevadi, jak tu jiz kluci popisovali ma nastavitelnou vysku sedadla, takze ven uvidis urcite a konec kapoty stejne zadny ridic nesleduje, proste casem dostanes odhad..
Ale na zaver nejvetsi nevyhoda- Je z ni fakt blbe videt ven pri parkovani!!!
Sice je mala, ale do zadu je videt fakt prd.. Dokud jsem si neprizved sedacku (merim170cm) tak jsem se vecne opiral o auta za mnou. Bud jsem tam najel malo a nebo moc.. Tam se ten odhad ziskava dost spatne, ale na vsechno se da zvyknout.. Jedine na co si nezvyknu je jak mi chcije do auta kdyz je venku slejvak a ja potrebuju stirat steracema a u toho kourim- NEJHORSIII!
Kuraci jiste vedi o cem mluvim.. Very Happy
A jeste musim zminit pri vjizdeni do krizovatek davat VELKEHO majzla na OBROVSKE predni A sloupky.. Prez ty je taky videt pekny prd..
Ovsem na vsechno si casem zvyknes a budes si na to davat vetsi pozor..
Jinak od 1. chvile co jsem do auta sedl jsem si pripadal jako doma a cim ho mam dele tim vice ho chvalim..!!! Asi nejlepsi pomer CENA/VYKON...!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 4:44 pm    Předmět: Citovat

Chod do toho a nebudeš lutovať. Puma je fakt skvelé auto.

Dnes som sa bol po dlhšej dobe previezť z Pumou a znova mi vyčarovala úsmev na tvári. (3 mesiace bola nedotknutá v garáži)

Skvelé riadenie a ta odozva podvozku a motora je proste bomba. Smile

_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
asps
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2010 11:01 am    Předmět: Citovat

to Beastie : Taky jsem nevydrzel a vytahnul ji ven ve ctvrtek Smile
_________________
Ford Puma 1.4 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2010 11:09 am    Předmět: Citovat

Jasne. Sneh už zliezol, cesty su suché ... znova si užívam každú jazdu za volantom Pumy.
_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund