Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Koupě pumy??
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Koupě pumy?? Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
katie19
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 25.2. 2010
Příspěvky: 4
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 10:03 pm    Předmět: Koupě pumy?? Citovat

ahoj, chtěla bych se zeptat zda jít do tohoto autíčka, abych nelitovala. vim ze na nerovnych silnicich jizda neni az tak prijemna Smile ale jaka je jinak ovladatelnost? a najdu i nejaky ten "luxus" a pozitek z jizdy? a jeste neco, najde se tu nekdo s 163 cm , zajímalo by mě jestli vůbec uvidim ven kdyz je to sportak Smile predpokladam ze to bude trochu zapadlejsi, moc diky za odpoved, kata
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cyberjak
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.3. 2009
Příspěvky: 142
Bydliště: Turnov ( Liberecký Kraj )

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 10:18 pm    Předmět: Citovat

ahoj,
mno na nerovnych silnicich lepe receno na 60% ceskych silnic to proste skace... ale nadruhou stranu se naucis vyhejbat vsem diram i tem mensim... ale neni to tak hrozny.... pokud hledas luxus nebo komfort tak pro tebe puma neni... pokud hledas pozitek z jizdy tak urcite... moje mati ma taky 163cm a parkrat jsem ji auto pujcil a nic nerikala a to mam nastavenou sedacku co nejvice dolu a navic puma ma podle meho nazoru celkem vysoko sedacku takze v pohode...

Jinak co se tyce vyberu po roce uzivani tohoto auta muzu rict --> neni to auta na na nejake cestovani musis se spokojit s vyssi spotrebou ( okolo 8,5l ) tvrdsim podvozkem na druhou stranu ziskas perfektne ovladatelne auto, dobre na parkovani, ktere se nekrade, zkratka dobre auto za dobre penize... Smile

ale kazdej si predstavzuje pod pojmem dobre auto neco jineho musis vedet co chces...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 11:54 pm    Předmět: Citovat

Ahojky.

No, pokud jsi alespon trochu naruziva, tak rozhodne litovat nebudes! Cool
Jestli nenarazis na Pumku po nejakym teleti, tak te nezklame a nenecha te ve stychu Wink

Podvozek je sice tvrdsi a tudiz na nasich silnicich muze vic skakat, ale za to vis presne, co se deje na silnici pod tebou, rekne ti o kazdem kaminku, co ti brnkne o kolo a tim zjiskas i lepsi ovladatelnost.

S vyskou nebude problem, sice jsme o trosku vyssi, ale Puma ma vyskove nastavitelne sedadlo a tak se to da vyrovnat.
Co se tyce komfortu, tak si myslim, ze na sportovni auto toho ma az moc: Vetsinou ma vsechno mozne v elektrice - zrcatka, okna, airbag, vyhrivani PREDNIHO skla, ABS, ASR, ma taky (opet podotykam na spotaka) celkem velky kufr, a i v zadu je vic mista, nez treba v TT, nebo Tigre (alespon mi to tak pripada).

Co se tyce ovladatelnosti, tak jizda s ni je opravdu pozitek Twisted Evil Je mala, svizna, lehka a obratna, takze si clovek casto pripada jak na zavodnim okruhu.

Do mesta opravdu moc neni. Ma vyssi spotrebu (opet si myslim, ze spotreba vzhledem k vykonu je vyborna, vetsina lidi mi rikala, ze ji neuzivim, ze bude brat tak 12L/100Km Very Happy nastesti to tak neni, jezdim mezi 8 a 9, ale to protoze jezdim vetsinou kratke trasy, jinak by slo asi i min) a taky se tezko kroti, aby se udrzela na uzde Twisted Evil

Omlouvam se za delku prispevku, ale tohle proste nejde rict jen par slovi...
Tedy vlatne jde: Je UZANA a je to SRDECNI zalezitost Wink

Hodne stesti pri rozhodovani a vyberu Smile

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 1:22 am    Předmět: Citovat

ahoja...mam 160cm a ven prekvapive vidim Very Happy

ovladatelnost uzasna, super auticko,ale jakou jinak cekas reakci na puma clubu Wink

_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 3:32 am    Předmět: Citovat

To je asi fakt... I kdyby ses zeptala treba na "Skoda Favorit Czech"* (nebo kdekoliv jinde), tak ti budou tvrdit urcite to same Very Happy Very Happy Rolling Eyes
Ale JEN u PUMY to je pravda... Surprised Very Happy
___________
* "Skoda Favorit Czech" je smysleny nazorny nazev, pouze pro priklad. Jakakoliv podobnost se skutecnosti je pouze neumyslna a nahodna... Twisted Evil

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
asps
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 9:39 am    Předmět: Citovat

Tak ta ovladatelnost je i v dnesni dobe na opravdu VYSOKÉ urovni a neni moc aut ktere by se s Pumou mohlo nejak rovnat, a kdyz jo tak uz stoji moc penez. Uz mi pod rukama proslo hodne aut a pumu ti muzu doporucit i jako automechanik (je jasne ze kazde auto ma sve PRO a PROTI). Pokud hledas vzhldove Atraktivni, spoleh., a za rozumne penize auto tak ti Pumu muzu doporucit. Smile
_________________
Ford Puma 1.4 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bublina
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 23.4. 2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Praha-Chodov

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 9:46 am    Předmět: Citovat

Ahojky,
já měřím 160 cm a nemám s tím problém - sedadlo se dá lehce nastavit nahoru i dopředu. No, je fakt že předek auta nevidím, ale to je věc zvyku, za chvíli získáš dobrý odhad.
A jak tu ostatní psali, je to živý autíčko, rychle reaguje, dobře se ovládá - je zábava s ním jezdit, mě vyhovuje i po městě, i když radši jezdím mimo, to mě baví víc. Po městě nejezdím moc často a tak mám spotřebu dobrou, kolem 7 l. Takže vysoký spotřeby bych se taky nebála.
Jediný, s čím mám já osobně problém je, že při couvání vidím teda hooodně blbě dozadu Crying or Very sad - možná je to proto, že mám to sedadlo šouplý jinam než je obvyklý? Wink - nevím.
Mám pumku rok a neměla jsem vážnější problém, navíc je to krásný autíčko... takže můžu jedině doporučit! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
katie19
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 25.2. 2010
Příspěvky: 4
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 10:09 am    Předmět: Citovat

Všem moc moc děkuju za odpovědi!! nečekala jsem tolika odpovědí, a názorů. Smile Wink no tak tedka splašit penízky a pak vybírat. snad tak nějak už vim na co si dát pozor. a oproti Káčku si polepším DOUFÁM o dost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sqo
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.2. 2008
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 11:41 am    Předmět: Ka Citovat

Kacko je len plechovka. Puma je ina trieda uplne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
katie19
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 25.2. 2010
Příspěvky: 4
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 12:45 pm    Předmět: Re: Ka Citovat

já vím že jo,ale bylo to moje první auto na "rozježdění" po řidičáku Wink Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sqo
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.2. 2008
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 1:16 pm    Předmět: auto Citovat

Moje prve auto bolo skoda 125, potom stara ford fiesta 1.1i 1990, potom fiesta 1996 a puma.

To KA bolo este super auto na rozjazdenie Smile

Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
katie19
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 25.2. 2010
Příspěvky: 4
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 1:43 pm    Předmět: Re: auto Citovat

no ale taky jsem mu dala Sad chudáček, svodidla neopravili do ted:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 2:59 pm    Předmět: Citovat

Do zadu se s Pumkou jezdi opravdu hur Sad Proste si musis zvyknout, zavrit oci a "naprat" to tam Very Happy Ale taky se to da naucit Smile
_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
haws
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 5:36 pm    Předmět: Citovat

pumca je aj moje prve auto a jasne ze sa to nezaobislo bez mensix kolizii Surprised ale mozem ti toto auto doporucit ........ pumina je univerzalne auto a hlavne bespecne, koli jej super jazdnym vlastnostiam . . . . (mozno az na to brzdenie) Very Happy viem o com hovorim . . . . Surprised


ale konecny verdykt je FORD PUMA JE TO NAJUNIVERZALNEJSIE AUTO ........vsak to bolo auto roka



nexyta sa nan ziadne auto . . . . . . . . teda ak cakas od auta .
vzrusenie
radost
adrenalin
nadcenie
spolahlivost
ak si toto auto vyberies tak mozes ziskat:
auto ktore sa bude o teba starat tak ako ty oň
obdiv
a hromadu ludi ktory ta primu do FORD PUMA CZECH KLUBU





lebo ludia ktory vlastnia PUMCU su ako RODINA!!!!!!!!!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
asps
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 8:49 pm    Předmět: Citovat

kacko mam taky a je to docela fajn auto, zadne rozvody spojka za pusu, klima, dalka, el okna..... v pohodde ale na pumu to nema to je fakt Smile ale rozhodne bych kacku nerikal plechovka!!
_________________
Ford Puma 1.4 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund