Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Podsvícení auta z Číny
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Tuning

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Podsvícení auta z Číny Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wintel
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 143
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

PříspěvekZaslal: út únor 23, 2010 7:30 pm    Předmět: Podsvícení auta z Číny Citovat

Ahoj,

tak jsem letos k vánocům dal přítelkyni něco nepraktického pro radost. Dostala podsvícení. Objednal jsem ho z Číny. Jedná se o pásy určené přesně pro tento účel. Řada suprasvítivých LEDek v požadovaném zabarvení zalitých do pružné hmoty.
Montáž jsem provedl neinvazivním způsobem, abych nenarušil vrstvu a nezačlo to zbytečně reznout (i když, ne že by to někde trochu nerezlo).
Koupil jsem celkem tři pásy. Pásy jdou stříhat a tak jsem dopředu a dozadu dal po jedné polovině.
Musím říci, že to svítí naprosto luxusně. I za dne je pod autem vidět zeleno.
Cena jednoho pásu i s poštovným je necelých 300 Kč.
Přikládám foto.



IMG_1878m.jpg
 Komentář:
 Velikost:  50.31 kB
 Zobrazeno:  20303 krát

IMG_1878m.jpg



IMG_1872m.jpg
 Komentář:
 Velikost:  83.1 kB
 Zobrazeno:  20303 krát

IMG_1872m.jpg



IMG_1870m.jpg
 Komentář:
 Velikost:  64.58 kB
 Zobrazeno:  20303 krát

IMG_1870m.jpg



IMG_1869m.jpg
 Komentář:
 Velikost:  77.59 kB
 Zobrazeno:  20303 krát

IMG_1869m.jpg



IMG_1867m.jpg
 Komentář:
 Velikost:  72.37 kB
 Zobrazeno:  20303 krát

IMG_1867m.jpg


Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: st únor 24, 2010 10:50 am    Předmět: Citovat

možná by nzaškodilo udělat tomu trochu reklamy ale jen málo a bez nahotinek aby tě nezbanánovaly Very Happy

mod.edit: myslim ze kdyz se tu hodi link kde co a jak tak neni zadny problem Wink vec na kterou narazis mela mnohem vice duvodu v kterych mimo jine bylo i kopirovani KAZDE blbosti z cekych internetovych tuning obchodu
Lopez edit:myšleno s nadhledem a ironií nic osobního ani nekaleho Wink

_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.


Naposledy upravil Lopez dne út březen 02, 2010 9:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
stanki
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.11. 2007
Příspěvky: 110
Bydliště: Sabinov, SR

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 5:11 pm    Předmět: Citovat

to sa mi dost paci, lacne a pekne. Mal som pod autom neonove trubice, ale tie akosi stale odchadaju. Uz skor som rozmyslal o niecom takom. Mohol by si tu dat stranku z ktorej si to objednal? Alebo ak si sa zaujimal vies aj o inych rieseni?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Nic.Nebude
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.6. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Praha (Chodov)

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 12:45 am    Předmět: Citovat

Pokud člověk chce nakupovat v zahraničí, musí na ebay...
Kód:
http://global.ebay.com/search?Query=led+car+blue+120+-speedo*+-dashboard&Region=0&ItemTypeFilter=8&Useipp=1&SortBy=21&UsePriceFilter=1&EndTimeFilterRange=1&EndTimeFilterOperator=1&MaxPrice=99&PageNumber=1&MinPrice=


Edit: Tak jsem si obednal i ja. Jen jsem zvedavej, kolik ledky vydrzi a zda kdyz praskne jedna, nezasnou vsechny ;c)

_________________
Míň keců = víc spaní.

Bart Simpson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Wintel
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 143
Bydliště: Karlovy Vary - Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 1:43 pm    Předmět: Citovat

Systém ledek je udělanej poměrně rozumně, je to rozděleno do segmentů po třech ledkách, takže když odejde jedna, zhasnou pouze dvě- Proto se dá i stříhat, jak jsem uvedl výše.

Nemáte někdo zkušenosti, jak se k tomuto vylepšení staví policie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 2:35 pm    Předmět: Citovat

Wintel napsal:
Nemáte někdo zkušenosti, jak se k tomuto vylepšení staví policie?

Pokud budeš řádně platit blokové pokuty, tak určitě kladně Very Happy .

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Polda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: pá únor 26, 2010 6:13 pm    Předmět: Citovat

No nic proti, ale mě se to moc nelíbí (všeobecně), k čemu mi je svícení někam, kam nevidim? Smile
Přijde mi, že je to taková ta věc "Hálo, jsem tady!".

Ale jinak u číňana, taky objednávám všemožný věcičky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
satan77
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 229
Bydliště: Bohužiaľ Zem (BA)

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 12:05 am    Předmět: Citovat

Mne sa to veľmi páči, nie je to o tom že svietim tam, kde nepozerám Very Happy ale vyzerá to jednoducho dobre. U nás na Slovensku som mal na svojej 205-ke 4 modré trubky, raz som s nimi v noci svietil, neboli ani poriadne dorobené (zboku neboli kryté) a zastavili ma fízli, ani slovo nepadlo o neónoch, len klasická kontrola, akurát si ma vybrali asi som im upútal pozornosť Smile A svietiac s nimi som neraz prešiel okolo hliadky a taktiež sa za mnou nevybrali.
Na Slovensku to je nejak tak, že pokiaľ to neoslepuje, resp. keď zakryješ z bočného pohľadu ledky tak je to v poriadku a nesmie to blikať aby sa to nezmýlilo s majákmi, to si treba nechať na zrazy. Ale už som čítal neraz že v ČR je to zakázané. Prikladám foto, aj na pumke to plánujem, len si kúpim dva krát toľko trubíc, aby to svietilo komplet pod celým podvozkom, nie len okolo auta. Inak tie zelené sú nice, K čiernej sa to hodí.



led.jpg
 Komentář:
led
 Velikost:  78.97 kB
 Zobrazeno:  19989 krát

led.jpg



_________________
Ja to auto milujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Lucius
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.10. 2008
Příspěvky: 455
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 8:18 am    Předmět: Citovat

Aj ja davam na auto kopu zbytocnych veci ale toto je asi ta najnepotrebnejsia a navyse to vyzera ako na dedinskej diskoteke, pripadne pojazdny vianocny stromcek, alebo kolotocari. A okrem toho policajti tiez nie su uplne blbi a ked uz nic ine na aute nenajdu tak toto im padne vhod, navyse to zbytocne zatazuje elektriky okruh. No proste tuzing jak vysity este nalepit falsosne difuzory na kapotu a nalepku na viko nadrze s napisom power, zopar cinkych znakov z obalu instantnej polievky a kazdu holku toto nenecha suchu Smile sorry nechcel som nikoho urazit ani som to nemyslel osobne ale je to jedna z veci na aute ktore nemusim dokonca neznassam.
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 92Kw 1679ccm r.v.1998
Kia Rio 1.4i 71Kw 1399ccm r.v.2007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Polda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 10:05 am    Předmět: Citovat

Tak spoň nejsem sám komu to přijde trochu nevkusné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Nic.Nebude
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.6. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Praha (Chodov)

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 11:52 am    Předmět: Citovat

Lucius: I kdybys řekl, že vozím v autě hnůj, podporuji wermacht a zvětšuji ozónovou díru, tak mi tím radost nezkazíš... Cool Cool Cool

PS: Myslím, že kritika se nechá napsat i v rámci jistých mantinelů, jako to udělal třeba Polda. Chápu že jsou věci, které se nemusí líbit každému. Třeba laděný výfuk atd.. Smile

_________________
Míň keců = víc spaní.

Bart Simpson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Lucius
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.10. 2008
Příspěvky: 455
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 4:09 pm    Předmět: Citovat

Ja som Ti radost skazit samozrejme nechcel. Mne je to jedno co si kto da na auto pre mna za mna tam moze byt aj 12mm kanon. Co sa tyka podsvietenia podvozku tak tu a vychode mame kopu borcov co im to sice svieti na 10 farieb ale akosi ich uz nezaujima ze ich otuzeny favorit, s120 alebo zhnity kadett prilis nebrzdia a nereaguju na volant atd. Proste chcem tym povedat ze na starom aute je kopa inych veci do ktorych sa oplati investovat Smile
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 92Kw 1679ccm r.v.1998
Kia Rio 1.4i 71Kw 1399ccm r.v.2007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Nic.Nebude
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.6. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Praha (Chodov)

PříspěvekZaslal: so únor 27, 2010 10:15 pm    Předmět: Citovat

Za 3,5 roku jsem do Pumičky investoval přes 4 000€. Těch 15€ navíc do blbosti která mi udělá radost rád vyhodím. Neházej všechny lidi do jednoho pytle... Wink

Ok. Končím tenhle svůj slovní průjem-kdyžtak pak na PM, nebo tě rád uvidím osobně.

_________________
Míň keců = víc spaní.

Bart Simpson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Polda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2010 1:23 pm    Předmět: Citovat

Bude bitka? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne únor 28, 2010 1:31 pm    Předmět: Citovat

Polda napsal:
Tak spoň nejsem sám komu to přijde trochu nevkusné Smile

To rozhodně nejsi, ale je mi buřt, co si lidi všechno navěší na káru. Někteří z toho časem vyrostou.
Na druhou stranu mám na autě taky jeden hodně nevkusný tjůningový doplněk - rezavé zadní lemy. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund