Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - STK 2010
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
STK 2010 Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 5:52 pm    Předmět: Citovat

Jéjej to se to tak krásně poslouchá.Tohle není Škodovka na Pumu nepotřebuješ stahovák.Ty sikovky jsou na pružiny u samostavů.Ale to je fuk když se kontroluje kapalina až když problikává to mluví za vše.Když auto jezdí bliká troubí brzdí proč něco kontrolovat.To je bez významu.Jo řidič ten tvrdej chleba má.Nalejt benzín a jezdit. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucius
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.10. 2008
Příspěvky: 455
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 7:08 pm    Předmět: Citovat

zase sa to tu rozbehlo. Zaujimave ale mne vymena brzd az tak jednoducha nepride a tym padom si ju ani sam robit nebudem rozoznam ked mi to brzdi dobre alebo na prd ale ci mam slabe napr. zadne brzdy nepoznam a do rozoberania by som sa urcite sam nepustil. Ale zato si v priebehu par minut dokazem prerobit sw na mobilnom telefone a preflashovat ho. Chcem tym povedat ze nie kazdy je mechanik a nie kazdy sa v tom vyzna. Znamena to snad ze ked chcem mat auto musim ho vediet cele opravit? Divny nazor som zvedavy kolko ludi prestane teraz pouzivat mobil Very Happy
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 92Kw 1679ccm r.v.1998
Kia Rio 1.4i 71Kw 1399ccm r.v.2007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 7:23 pm    Předmět: Citovat

Taky pravda, Lucius. Asi kazdy ma pocitac/notebook, ale uz min si umi nastavit a nainstalovat vsechny veci, a jeste min by si ho od zakladu slozila, nebo si prepajela vadne soucastky Very Happy A rozhodne to kvuli tomu lidi neprestanou pouzivat Cool
_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 7:35 pm    Předmět: Citovat

No to máte pravdu ale mobilem ani počítačem nezmrzačíte nebo nezabijete jinýho člověka.Ale pokud auto projde fakešnou STK tak je tím pádem nebezpečný a je to známka řidiče jak se o auto stará.Takže si klidně pájejte počítače a flešujte mobily ale prostě falešná STK je jen pro ty co jen jezdí a nevěří tomu že by prošly oficialní třeba klidně na dvakrát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 7:53 pm    Předmět: Citovat

ty vazne nemas ani paru, o cem se tu ta debata rozbehla, vid? resime tu stk prevazne s upravama!!!
_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
smudlinkaxxl
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 18.11. 2009
Příspěvky: 142
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 7:53 pm    Předmět: Citovat

Bakan.. ono to je těžký, nahodim případ přítele, dal na auto větší brzdy z ABS verze tedy místo 240 se daly 260 mm brzdiče btw mluvim o sierre, a díky tomu že má větší brzdy nemůže mít kola který jsou psaný v technyčáku ale musí mít větší.
Z jeho emisí by asi taky nebyly nejšťastnější ale to je na delší příběh.

Každopádně ne vždy může člověk na technickou ze špatných příčin.
A pokud tam má někd oznámého tak mu to auto prohlédne řekne že je OK ale tomu člověku narovin uřekne co to chce udělat !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 7:54 pm    Předmět: Citovat

Jenze, kdyz pujdes nadvakrat, tak za to zase platis a uplne zbytecne, to muzes dat do neceho jineho. Navic opravdu muzes neprojit jen kvuli tomu, ze se nekdo spatne vyspi, nebo ti bude zavidet.
Treba ja ted zas nebudu moc jit oficialne pres STK, pze mam predelane budiky a to by se jim nelibilo. A tim opravdu nikoho zabit nemuzu. Jinak muze byt auto klidne ze zlata a na tomhle by me stejne vykoupali. Proste, kdyz si potrebuji zlepsit prumer odhalenych zavad, tak si neco najdou i na novem aute.
V mobilu ti taky muze bouchnout baterka, kdyz si ji koupis nekvalitni a vem si, ze bys zrovna ten mobil nekomu pujcil. A tim, ze se ti zaviruje komp, te muze nekdo obrat o penize a o informace.
Nemela by byt teda STK i na pocitace a mobily?! A co jizdni kola?! Kdo tam ma spravne serizene brzdy?

Hele, ja nehajim ty blazny, co si to proste uplatej, i kdyz to auto patri do srotu a ma zavazne vady, to zase ne! Jen tvrdim, ze i kdyz si radsi priplatis, tak muzes mit auto v poradku. Hlavne, kdyz ti reknou a ukazou, co by mohl byt problem. A ver mi, ze krom tech sjetych brzd (coz jsem dal pak hned doporadku) jsem na tom aute nic jineho nemel. Ani spojlery, neony, nic.

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 8:12 pm    Předmět: Citovat

smudlinkaxxl:A jsme u toho.Proč dělat brutální zásahy třeba do brzd?????Jezdí F1?????
pumAvatar:Je vidět že jsi na poctivý STK nebyl.Stojí 850kč i s emisema.Opakovačka je za 80kč.Pokud auto je v pořádku tak projdeš.Argument blbě se vyspí nebo závidí není na místě.Pokud tam máš to co by jsi tam neměl mít(třeba zatmavený okna bez atestu a to jen na okně řidič a spolujezdec) a technik bude něco říkat nemá cenu se hádat joooo to tě pak vyhodí.Máš předělané budíky a co???.Co to plácáš???Seber auto a jeď na oficialní stk aby jsi viděl co kontrolují Confused Confused Confused Asi by jste se měly vrátit do autoškoly.Víš kolik lidí si tohle řekne že je auto v pořádku ale jen že má falešnou STK.Proč myslíš že ty STK jsou????Nemotej do toho mobil a počítač.Prostě když neprojdeš oficialní poctivou stk je to jen vizitka majitele který s autem jezdí.A jinak si myslíš že ty tvoje jen sjetý brzdy který jsi dal hned po měsíci do pořádku by nebyly těžká závada???Jen si vem že by jsi jel s STK a ty brzdy by jsi prošlápnul a do někoho to nacpal.Jak by jsi mu to vysvětlil.Auto mam v pořádku jen krom brzd Confused Confused Confused Confused Confused Confused
janicka:vážená páru mam nejde jen o upravy.Když děláš upravu tak takovou aby to prošlo oficialní stk.A jestli myslíš upravu sjetého obložení tak se vrať zpátky do autoškoly aby ti oživyly paměť.A jinaksi myslíš že když máš na autě normální spoilery.Neříkám nic brutálního tak že neprojdeš????Omyl.Jo když máš jiný kola který nemáš v TP tak máš smůlu a nebo ti je tam za 50kč dopíšou.A nebo si myslíš že na STK vědí že máš na předních kolech mít místo kotouče 239 kotouč 258.Omyl.Pokud tam narveš kotouče z Mondea a už tam nedostaneš kola který tam maj bejt.Jo smůla.Takže nejdřív si vyzkoušejte oficialní STK a pak tady plácejte.


Naposledy upravil bakan dne st červenec 28, 2010 8:21 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 8:30 pm    Předmět: Citovat

Pravidla fora jsou taky dulezita a stejne je nedodrzujes... Mozna jsi je asi jeste ani necetl, pritom by se meli cist hned pri registraci.

Na prave technicke jsem byl. Uz nekolikrat, jen nevim, kolik stoji opakovani, protoze jsem !!!PROSEL!!! ale myslel jsem, ze platis opet 850CZK, protoze mi to nekdo rikal, OK, ted uz vim, ze se teda asi spletl, diky za pouceni.

Ty brzdy byly sjete jen trochu, protoze to problikavalo, jen obcas (to jsem psal), ale to by jim urcite vadilo - nemyslim si, ze to neni zavazna vada. Ale nemohl jsem byt bez STK, protoze bych si nemohl dojet predelat ty brzdy, ani bych v podstate nemohl jet na tu STK a plato, kvuli tomu, aby jsi byl spokojeny platit nebudu. Navic bych musel cekat, az se roztaje snih Very Happy

A k tomu, co psala Smudlinkaxxl: Kdyz si das silnejsi brzdy, aby jsi lip brzdil, coz si myslim, ze je ted docela dulezite, kdyz kazdy jezdi jak blazen, a lidi ti skacou z chodniku primo pod kola, tak to je podle tebe hrich?!

EDIT: Ohledne tech budiku... Mam delane vlastni polepy a nasviceni a to rozhodne nema homologaci, takze by jim to vadit melo.

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

Nema cenu se s Váma tady o tom bavit.To je jen spousta výmluv a nic jinýho.Falešná je prostě falešná STK.Zbytek jsou jen výmluvy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Veri
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.4. 2008
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 9:03 pm    Předmět: Citovat

koukám, že mistr bakan se asi hodně nudí, když má potřebu tady rýpat...
Já bych taky neprošla ofiko technickou, ale jen proto, že tam mám xenony, který tam prostě nemaj co dělat...jinak je pumička po technický stránce bez závady...A já přece nebudu před technickou vyměňovat žárovky za sériovky...ale bakan, jestli se budeš zase nudit, tak příště můžeš přijet, přehodit mi je a po technický zase vrátit zpátky...když už o tom mluvíš... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 9:07 pm    Předmět: Citovat

Ono se to da, pred technickou vsechno poschovavat a posundavat, projit, mit ji ofiko, ale pak se to tam nahazi zase znova a je to technicka tak jako tak na *** Cool
_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Veri
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.4. 2008
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 9:10 pm    Předmět: Citovat

hovno...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 9:12 pm    Předmět: Citovat

Ja myslel na PRD Surprised
_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Veri
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.4. 2008
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 9:14 pm    Předmět: Citovat

to spolu souvisí... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund