Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - STK 2010
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
STK 2010 Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 9:46 pm    Předmět: Citovat

to Veri: jassne v Pardubkach Wink prolezla moje a pumavatarova bez brzd, dokonce i lukasova Wink a par dalsich aut...Wink i bracha Very Happy chce 1500,- a e i stk jsou bez kecu doma Wink
_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Veri
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.4. 2008
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 1:30 am    Předmět: Citovat

Tak jestli prolezla Ondrova černá bez brzd, tak musí prolézt moje červená s xenonama... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 9:35 am    Předmět: Citovat

jj..staci rict na kdy to mam domluvit Wink
_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 12:06 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si tady četl jak prolézáte STK.No to teda potěš.Když neprojdete nepodplacenou poctivou STK.Tak musíte mít auta teda v pořádku Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 12:10 pm    Předmět: Citovat

Nejde ani tak o to, ze by nebyla auta v poradku, ale o ty nepovolene "tuningove" upravy (napr. xenony, spoilery a podobne). Prece je blbost to na jeden den sundavat a pak to zase nandavat, kdyz to neni potreba...
_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 12:48 pm    Předmět: Citovat

No xenon se jen odpojí a přehodí žárovka.Světla ti seřídí na STK bez problému.Jo spoilery????No na to že jsou od Inferno tuning a nemají homologační číslo.(Nojo Inferno made in Poland)to asi nemají.Jinak jim na STK stačí když je na spoilerech vyražená homologační značka a nemusíš mít ani papír i laďák projde když je z homologačkou.Už to mam vyzkoušený.Ale jestli jsem dobře četl tak šlo třeba o brzdy.Tyhle prkotiny okolo nejsou vážné závady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucius
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.10. 2008
Příspěvky: 455
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 1:10 pm    Předmět: Citovat

hehe si este nezazil stk na Slovensku pokial to nemas dohodnute a nieco im nedas do vrecka tak sa moze kludne stat ze budu hladat az kym nieco nenajdu kludne aj nejaku kravinu a to tam mozes ist kludne aj s novym autom ked sa chce tak oni si nieco najdu. Ved este pred casom sa zvykol davat aj 100 tisicovy uplatok aby cloveka prijali za technika tak sa im to musi nejak vratit Wink
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 92Kw 1679ccm r.v.1998
Kia Rio 1.4i 71Kw 1399ccm r.v.2007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 1:44 pm    Předmět: Citovat

u me jde spis o jistotu-ne kvuli technickymu stavu-ten vim, ze je dobry, ale je to jen o upravach...nejde jen o plasty od inferna, je to i ET na kolech, zatmaveni skel atd....

u nekterych slo sice jen o brzdy, ale obcas se to proste nestihne dat vsechno pred technickou do poradku a pokud si nekdo neni 100% jisty, tak je lepsi si priplatit...na technickou kam jezdim ja, ti to normalne prolezou a reknou ti co je spatne, nebo na co si dat do budoucna pozor, ale jsou veci nad kteryma proste mavnou rukou...

jinak podle mych zkusenosti-vyhodit te z technicky muzou i kdyz je auto v dobrym stavu a nemas zadne upravy...staci jen, kdyz se technik nejspis blbe vyspi....

_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 1:47 pm    Předmět: Citovat

No na každý STK to je stejný pokud je auto po technický stránce v pořádku tak není nikde problém.Kontrolujou ti pouze jen spodek auta,korozi aby jsi neměl díry skrz nebo třeba přidrátovaný výfuk a unik oleje.Na plotnách řízení vůle a čepy,na válcích brzdy,světla jestli vše svítí tak jak má.Toť vše.Technik má na auto 25minut.
janička:nezlob se na mě jak nestihnout dát dohromady auto na STK.Ono když sním dva roky jezdíš tak jeden nebo dva dny na připravení auto na STK by neměl bejt až takovej problém.A pokud si nejsi na 100% jistá tak projdeš STK.Buď budeš mít auto v pořádku nebo ne.Pokud ne tak máš 30dní na opravení.Ale přesně vím jak to je když takhle projdeš za ten uplatek.Prostě se na to vykašleš.Jinak píšeš jen brzdy.To je docela dost podstatná věc nemyslíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 2:02 pm    Předmět: Citovat

Ty brzdy jsou muj pripad. Mel jsem jet ke znamemu na brzdy, ale mel na me cas az za mesic a uz byl konec mesice a koncila mi technicka. Tak se to proste nedalo stihnout... Musel jsem mit technickou, abych za ten mesic vubec s tim autem na ty brzdy mohl jet... Brzdy jeste v poradku brzdily, jen byly sjete a tak mi problikavala kontrolka, ze uz je tam malo kapaliny, ale ta se po vymene brzd zase zvedne na max a tak by zbytecne vytekla, kdyz bych ji dolil. A neprojit kvuli tomu technickou (ze mi obcas blikne kontrolka), platit to zase znova a nechavat si to delat nekde v servise, kdyz mi to znamý vymění za tretinu ceny, mi prislo jako zbytecny risk.

EDIT: Jen blazen by se na to pak vykaslal! A hlavne na ty brzdy. Teda, kdyz ma v planu s tim autem jeste jezdit.

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 2:13 pm    Předmět: Citovat

Brzdy otázka dvou hodin Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
smudlinkaxxl
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 18.11. 2009
Příspěvky: 142
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 2:25 pm    Předmět: Citovat

Ty kamery tam sou jenom kvůli tomu aby bylo vidět že to auto na STK bylo, jojo kde so uty doby když se daly 2000,- a papíry od auta a druhe jden ste měli nálepky v ruce Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 4:33 pm    Předmět: Citovat

Jo, verim, ze pro tebe, kdyz na to mas vsechny pripravky a misto, tak to je otazka jen dvou hodin. Ale uz vidim, jak se budu norit nekde ve snehu s heverem a kladivem, a budu se snazit dat zpatky celisti a najit poztracene kousky Rolling Eyes Kdyz to muzu mit ani ne za ty tve dve hodiny, ale za hodku ve vyhrivane garazi na plosine. Navic brzdy jsem mel taky kupovane od nej. Pri jednom jsem jeste delali dalsi veci, ktere teda, pro klid tve duse, nevedi pri technicke (provozni kapaliny, filtry a dalsi).
_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 5:25 pm    Předmět: Citovat

Já zapoměl ty jsi věděl že ti končí STK ten určitě poslední den.To jsou krásné výmluvy a dobře se poslouchají a vymlouvat se na výměnu provozních náplní to nezní moc dobře.Abych jezdil s takovýma prkotinama do servisu?????.Klidně ti ty brzdy udělam i u chodníku.Na brzdy přípravky????Tak to slyšim poprvé. Confused Confused Confused Na bubny potřebuješ klíč 30/32 šroubovák a sikovky nebo kombinačky.Na předek potřebuješ 7inbus,sikovky a nebo kombinačky,případně truhlářskou svěrku na zatažení valečků.Hever normální co máš v autě nebo případně na kolečkáchje stabilnější(stojí 400kč).Tak by mě zajímalo jaký přípravky. A už vím jaký přípravky.....šikovný ruce a chuť
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st červenec 28, 2010 5:45 pm    Předmět: Citovat

Ale vubec nechapu, kdo tady mluvil o servisu?! Kdybys daval pozor a cetl, co pisu tak vis 2 veci: 1, delal jsem to u znameho (spolecne) a 2, delal jsem to, kdyz bylo venku pod nulou a snih.
Samozrejme, ze jsem nevedel, ze mi konci technicka az den pred ni. Ale nevedel jsem, ze mam sjete brzdy natolik, aby mi blikala kontrolka (jen obcas, ale to by jim stacilo). Kdyz to zacalo (asi tyden pred technickou, tak jsem se dohodl s tim znamym, ze to udelame spolu u neho a ze si vsechno koupim i od nej a tak usetrim tretinu nakladu. Ale mel cas az za mesic.
Tim pripravkem jsem myslel ten stahovak. Vim, ze to jde udelat sikovkama, na Favu jsem to tak taky delal. Ale na Pumce (uz kvuli stylu jizdy) jsem to proste chtel mit pod dohledem odbornika. A proc se namahat a riskovat, ze tam neco urvu.

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund