Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - zasněžený mazel
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
zasněžený mazel Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
asps
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 8:56 am    Předmět: Citovat

Ja ji ke konci listopadu zavru do garaze a vytahnu ji az koncem brezna ( to uz je u nas na jihu celkem hezky Smile ) teplotni skok zadnej neni protoze garaz mam vytapenou a prez tu zimu je tam cca 15 stupnu Smile
_________________
Ford Puma 1.4 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ttoomm
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 16.2. 2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 9:13 am    Předmět: Citovat

a zazimujes ji nejak nebo ji proste jen tak odstavis na ty 4 mesice? slysel sem ze takovyho odstavky dlouhy bez zazimovani nejsou moc dobry, ze by se s autem melo aspon kazdy tri tejdny neco malo ujet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Veri
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.4. 2008
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 10:25 am    Předmět: Citovat

To asps a ttoomm....né každý má na zimu druhé auto, aby mohl pumičku ušetřit sněhu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 2:57 pm    Předmět: Citovat

Souhlasim s Veri, nemam na to mit a zivit druhy auto jen kvuli cca 3 mesicum v roce... Rolling Eyes
A taky ne kazdej by se na tu dobu chtel vzdat Pumky Twisted Evil Precijen to je nadhera, kdyz Pumice uhani po zavate ceste a prasi se za ni Cool

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
asps
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 3:17 pm    Předmět: Citovat

to ttoomm: nic extra jen ji odstavim patkrad dobiji baterku cca jednou za 14 dni nastartuji zahreju na provozni teploru a proslapnu spojku Smile . Co by se asi stalo autu ktere stoji v suchu a nezaziva kazdodeni mrazive starty a nejezdi po zimnich "silnicích" plnych der sterku a sole Smile ????

edit: to pumAvatar a Veri: rekl bych ze na nejakou filcku ma tech 5000K kazdej a pojista na 1.3 stoji 1500k na rok. Jinak mate pravdu ze jizda s pumou je neodolatelna (a to jsem ridil hodne draha auta) a proto se ji proste nekdo nechce vzdat

mod.edit: slouceny pripevky, priste pouzij tlacitko EDIT!

_________________
Ford Puma 1.4 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ttoomm
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 16.2. 2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 3:30 pm    Předmět: Citovat

jj to sem presne myslel aspon jednou za 14 dni proste nastartovat a zahrat...mluvil jsem s jednim chlapem se servisu a ten mi rikal ze kdyz k nim jde auto co koupil vedlejsi bazar na vstupni prohlidku tak vypada paradoxne lip nez pri vystupni kontrole kdyz to auto nekdo koupi az treba po 3 nebo 4 mesicich co stalo v tom bazaru, ze je tam obcas neco zpuchrelyho nebo tak, nevim co je na tom pravdy...

ale urcite auto trpi min kdyz stoji nez kdyz jezdi v zime to je jasny...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 3:59 pm    Předmět: Citovat

No, netvrdil bych, ze na to ma kazdej... A uz vubec ne v tehle dobe, kdy se tvrdi, ze je krize...
Navic, takhle ta matika vypada pekne, ale kdyz si k tomu jeste prictes ekologickou dan pri prepisu, prezuvani pneumatik, vymenu oleje, desticek, a kazdou chvili opravovat nejaky technicky zadrhel (protoze budme uprimni za 5.000 CZK to v moc dobrym stavu nebude - jeste porad jsou Feliny mezi 20 - 40.000 CZK), tak uz to tak super cisla nejsou.
To radsi ty penize budu davat do Pumky... I kdyz bude trpet a ja s ni:-( Ale zas budu mit jistotu, ze kdyz budu chtet z hor jet domu, tak me nenecha ve stychu Cool

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
asps
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 4:06 pm    Předmět: Citovat

Jo staci to jen zahrat at se "rozproudi" nemrzka a olej, "provetraji" ventily a "protahne" rozvodak a drazkovej remen. V podstate to same co de deje za normalniho provozu Very Happy Very Happy

edit: to pumAvatar 1.krize je asi jen jaksi bublina ja nic nepocituji prave ze naopak
2 filcku musis nechat jen v prepisu a ne ju na sebe prihlasovat 3. jeste v listopadu jsem prodaval jednu filcku 97 za 30 tisic a koupil sem za 500 euro na ten rocnik v top stavu ale jinak se zenes za tech 5- 10 tisic . 4 kdyz uz mas takovou karu tak nic neopravujes ( jak rikam ja ze mam ve felde napln v motoru dozivitni jen podnuji ) Kotouce 400k a desky 150K na vsechno ostatni staci lepici paska a svarecka. Ale je pravda ze kdyby se to delalo tak jak pises tak by to bylo celkem drahe na ty 4mesice

mod.edit: podruhe slouceno

_________________
Ford Puma 1.4 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 4:38 pm    Předmět: Citovat

No, zezacatku jsem mel Pumku a Favorita... Samozrejme jsme jezdil jen Pumou. Tak jsem se ho rozhodl prodat... A kdyz jsem do nej vlezl, abych zkusil, jestli jeste vubec jede, nez ho prodam, tak jsem ho ani nenatocil a to stal jen asi mesic Very Happy Nedovedu si predstavt, jak by vypadal, az bych ho odmetl z hromady prachu po cele sezone, co bych jezdil s Pumou Very Happy No a nakonec jsem jeste pred prodejem musel nechat vymenit tesneni pod hlavou, pze bych s nim ani neodjel - hned se prehrival... Vlastne, co si tak vzpominam, tak kazdy mesic jsem do nej neco investoval, protoze se zavady stridaly jedna za druhou... A zrovna jako na potvoru by to neslo prejit a jezdit dal :-/ A to jsem s nim jezdil denne.
Vim, ze by ta "zimni" Felina bylo celkem dobry reseni, ale ne pro kazdeho. Bohuzel Sad

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"


Naposledy upravil pumAvatar dne po únor 01, 2010 4:42 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pajos_
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 4:38 pm    Předmět: Citovat

Totalni nesmysl! To si muze dovolit jen nekdo kdo do Pumy nevrazi vsechny svoje prachy.. Navic kde vzit na jiznim meste garaz? Nebo snad mam platit za nejaky smesny parkoviste 1km od myho domu jeste prez 10tis rocne kdyz mam sotva na poviny a kvuli cenam radsi ani nemam havarijni?
Ano kdybych si snad Pumu kompletne vyvaril, udelal celolak, komplet new motor a nemela by ani skrabanec pak bych uvazoval o tom, ze si ji proste necham na porad a zvazoval takovy veci jako odstaveni na zimu..
A jeste kazdych 14 dni startovani? Co z toho.. Myslis, ze ti tam ty oleje zatuhnou??
Nebo, ze snad je ten motor jeho nepouzivanim nejak namahanej?
Jeste ve vyhraty garage? Twisted Evil Neprehanejte zase kluci!
Kdybys mel mustanga po komplet GO z roku 80 nereknu ti ani popel, ale tohle mi proste prijde zbytecny..!

Jinak kdo auto i v zime pouzivate, urcite pro nej neni dobra vyhrivana garaz!
Nejde samozrejme o motor, ten uz se s tim nejak popere, ale ta kastle TRPI nejvic!
BTW: Zkuste ted nekdo z Pumy na chvilku sednout do Favorita.. Je to HARAKIRI Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 4:45 pm    Předmět: Citovat

No, pred Pumou jsem s Favem nalital docela dost. Ale uz pri prodeji jsem citil, ze to neni ono a to jsem mel Pumu jen nejakych par mesicu Very Happy Ted kdyz si ho obcas od nekoho pujcim, tak je to vazne sileny Very Happy Ale ani s Falicii to neni o moc lepsi Very Happy
_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
asps
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 5:07 pm    Předmět: Citovat

to Pajos_ to je tvuj nazor a ja ti ho neberu. Mam par kamosu co delaji v Praze a taky si stezuji na nedostatek financi takze se nijak nedivim. Penize nevrazim jen do aut mam rodiny dum a dilnu a to vsechno stoji rocne nejake penize a taky nemam na zadne auto havarijni ale jen povinne!!!! Vyhrivana geraz nevadi pokud s auten nejezdis a neni od sole
_________________
Ford Puma 1.4 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 10:19 pm    Předmět: Citovat

taky jsem 3/4 roku drzela pumku a stary tipo-a neslo to...prislo mi to zbytecny vyhazovani penez....a krize je citit ted vsude-jsem placena z provize a lidi nejak nekupuji nic-kazdej setri, takze ted je pro me nepredstavitelny, mit druhyho byt sebehorsiho mazla....
_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 8:05 am    Předmět: Citovat

asps, ttomm mate recht. Tiež mam Pumu zazimovanú v garáži.
Inak moja Puma nebola naštartovaná už 2 mesiace, ale imobilizér zatiaľ bliká ...

Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Pajos_
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 3:00 pm    Předmět: Citovat

Ok ja te taky chapu a taky ti neberu tvuj nazor, ja bych totiz delal rad to sami, ale bohuzel si to nemohu jako ostatni dovolit.. Proto jsem se musel ozvat na tvoje prizpevky kde si se o tom zminoval jako by na to mel kazdy..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund