Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - "Tunning" výfuk
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Tuning

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
"Tunning" výfuk Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cubec
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.2. 2008
Příspěvky: 374
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 8:17 am    Předmět: "Tunning" výfuk Citovat

Zdravim lidi.
Můžete doporučit nejakej vejfuk co ma"inteligentni" zvuk?
co sem tak koukal tak většina těhle "tuningovejch" vejfuku je levnejší než original, tak si říkam proč neušetřit a ještě si udělat radost Smile
Jde mi o to aby to bylo použitelny v normálním provozu a nemusel sem si po půl hodině jízdy brát něco na bolest hlavy Wink

_________________
-=sokolovska-e1-CuB4=-
Ford Mondeo MkIII 2,0 TDci 96kw Liftback(2007)
Ex - Ford Mondeo MkIII 2,0 TDDi 85kw kombi(2002)
Ex - Ford Puma 1,7 92kW
nyní dělá radost přítelkyni člena R.o.u
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucius
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.10. 2008
Příspěvky: 455
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 8:44 am    Předmět: Citovat

na svojej Pume mam Supersprint a je to fakt super zvuk aj vzhlad navyse to ma presne ten inteligentny druh zvuku, nie ako tie vodoinstalacne rury co si pchaju tunery na stare oktafky a podobne. Problem ze jeho cena (ak sa este vyraba) je proti originalu neporovnatelne vyssia.
No pokial chces lacnu alternativu tak asi Ulter Sport - na Pume som ho nepocul ale na inych autach ano a tiez to bolo celkom v pohode. Jediny problem ze su to tusim poliaci a nejak polskym vyrobkom neverim no nemam to odskusane takze nechcem sudit dopredu.
Inak na tvojom mieste by som siel rozhodne do originalneho vyfuku robeneho priamo na Pumu a nie kdeake univerzaly pri ktorych zrusis nervy len pri montazi a aj tak to nikdy nebude to prave.

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 92Kw 1679ccm r.v.1998
Kia Rio 1.4i 71Kw 1399ccm r.v.2007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lukinho
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 8.2. 2009
Příspěvky: 74
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 9:40 am    Předmět: Citovat

Já mám ULTER SPORT a je to paráda. Co si týče zvuku,tak když jedeš pomalou jizdu tak to skoro neslyšíš. A při zvedání otáček má krásnej zvuk. Ještě k tomu se dělaj přímo na auto. Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ttoomm
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 16.2. 2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 10:19 am    Předmět: Citovat

ja mam taky ulter a můžu doporučit, dělá se přímo na pumu, takže montáž v pohodě, kup ale ten menší průměr koncovky, vypadá to líp než ta velká a zvuk je stejnej, negativum je, že když jedeš třeba na dálnici a je nějaký omezení na 80 km/h třeba a ty tam necháš pětku a pak chceš zrychlyt a víc trochu šlápneš na plyn tak se v nižších otáčkách cca. 2500 ozývá už poměrně nepšíjemný a pronikavý dunění, jinak třeba ve městě a i na dálnici při vyšších rychlostech o něm skoro nevíš ale jakmile začneš motor rychle vytáčet tak má zvuk fakt pěknej a sportovní, láhudkou je vytočit trojku třeba do 4000 a sundat nohu z plynu, jakoby brzdit motorem, kdy vejfuk vydává uplně výtečný bublání takový, to mě baví nejvíc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cubec
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.2. 2008
Příspěvky: 374
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 11:06 am    Předmět: Citovat

Tak toho dunění se právě bojim. Na dálnice nejezdim takže po okresce sem na tu 80 dostava clovek hodne casto a casto na 5. motor vytacim jen kdyz mam dobrou anebo hodne spatnou naladu jinak to drzim do tech 3000 Sad Takze bych potřeboval vejfuk co je do tech cca 3500 decentni a probere se az pak....asi hledam nerealnou vec Sad
_________________
-=sokolovska-e1-CuB4=-
Ford Mondeo MkIII 2,0 TDci 96kw Liftback(2007)
Ex - Ford Mondeo MkIII 2,0 TDDi 85kw kombi(2002)
Ex - Ford Puma 1,7 92kW
nyní dělá radost přítelkyni člena R.o.u
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lucius
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.10. 2008
Příspěvky: 455
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 11:18 am    Předmět: Citovat

este ma tak napada Milltek ale to je rovnaka cenova kategoria ako Supersprint. Ved skus kontaktovat Eltona on bude mat asi lepsie ceny ako to objednavat z nejakeho obchodu
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 92Kw 1679ccm r.v.1998
Kia Rio 1.4i 71Kw 1399ccm r.v.2007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kuku
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 24.2. 2008
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 11:21 am    Předmět: Citovat

Ja mám Powerful je z nemecka, montoval som ho sám, prerábal som držiaky, trochu to dalo zabrat ale ten zvuk stojí za to.Krásne buble, žiadne bolenie hlavy v strednych otačkach ale vo vysokych otáčka je to riadny rev neskrotnej šelmy. No viac ale počujem športovy vzduchovy filter ako ten vyfuk.Som spokojny...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ttoomm
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 16.2. 2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 11:26 am    Předmět: Citovat

To donunění o kterým píšu je pravě jen když motor člověk "tahá" třeba do kopce na moc nízké otáčky a podotýkám jen při plnym plynu, třeba když jedeš 80 do kopce, otačky ma třeba 2200 a dal bys plnej plyn, když nemáš potřebu zrychlovat víc tak nedáš plnej plyn a neduní to, když chceš zrychlit, podřadíš a neduní to...ten ulter zkus, co sem slysel tak nereznou ani nějak závratně, ten zvuk tě bude bavit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
R.o.u.
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.7. 2007
Příspěvky: 387
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 1:02 pm    Předmět: Citovat

Já tě svezu v mojí Pumě a když se ti bude líbit, tak ti řeknu, kde jsem ho sehnal. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucius
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.10. 2008
Příspěvky: 455
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 1:30 pm    Předmět: Citovat

zevraj celkom tiche a decentne su vyfuky anglicke Ashley
cenovo na Pumu cca 165 libier aj s postovnym z UK

Kód:
http://cgi.ebay.co.uk/ASHLEY-SS-Exhaust-Back-Sport-Box-3-Ford-Puma-all_W0QQitemZ290260026883QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item4394d88603&_trksid=p3286.c0.m14

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 92Kw 1679ccm r.v.1998
Kia Rio 1.4i 71Kw 1399ccm r.v.2007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cubec
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.2. 2008
Příspěvky: 374
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 1:57 pm    Předmět: Citovat

R.o.u. napsal:
Já tě svezu v mojí Pumě a když se ti bude líbit, tak ti řeknu, kde jsem ho sehnal. Smile

Hele zrovna ten tvuj to je strasnej rev...staci mi kdyz jezis okolo myho kanclu Smile ten kraval je slyset i pres tu sklenenou fasadu Very Happy
neto takovyho bych prave nechtel...
Ale uvidime..treba to v aute zni lip...mas dovoleni me svezt v tve pume Very Happy

_________________
-=sokolovska-e1-CuB4=-
Ford Mondeo MkIII 2,0 TDci 96kw Liftback(2007)
Ex - Ford Mondeo MkIII 2,0 TDDi 85kw kombi(2002)
Ex - Ford Puma 1,7 92kW
nyní dělá radost přítelkyni člena R.o.u
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 4:14 pm    Předmět: Citovat

Ja ti môžem doporučiť origo BOSAL. Kvalitou sa rovná prvovýrobe vo Forde (bacha na Polské) a zvuk je na 1.7 proste bohový. Mam od nich nový stredný diel aj zadný tlmič. Jazdím s tým nejaké dva týždne a zatiaľ spokojnosť. Viezol som sa na Pume s výfukom Ulter, ale to už bol na mna moc dunivý zvuk, ktorý ja nemusím ...

EDIT : Ako poznamenal Lucius Ulter je "made in Poland".

_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange


Naposledy upravil Beastie dne čt září 17, 2009 7:22 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Drrtek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 113
Bydliště: Libušín

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 4:26 pm    Předmět: Citovat

já mam taky ulter sport a spokojenost je veliká mam ho tam dva roky a není vůbec rezavý a jak říká kolega dělaj ho přímo na pumičku takže no problem Winka zvuk tak akorád vobčas si i zabublá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fordman
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.7. 2008
Příspěvky: 157
Bydliště: Soběslavice 1

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2009 9:35 pm    Předmět: Citovat

Bosalu už nevěřim měl jsem ho v Esperu a do 2 let se rozsypal. Mam v Pumě mugen silencer (foto v profilu) taky krásný zvuk a navíc na aukru za 1 000 Very Happy
_________________
Ford Puma 1.7 92kw 125hp 1999 (stříbrná)
Ford Puma 1.7 92kw 125hp 1998 (zelená) - KO
Ford Puma 1.7 92kw 125hp 1997 (oranžová)
Ford Cougar 2.5 125kw 170hp 1999
www.autoservis-sedlacek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky MSN Messenger ICQ
geco
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 173
Bydliště: Žďár nad Sázavou

PříspěvekZaslal: pá září 18, 2009 12:39 am    Předmět: Citovat

Já mám LAITYNG a sem nadmíru spokojenej Smile
_________________
Ford Puma 1,7, black
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund