Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Zdravim...Problem s otackami...
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Zdravim...Problem s otackami...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ChiquitaRX
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 9.8. 2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne srpen 09, 2009 9:59 pm    Předmět: Zdravim...Problem s otackami... Citovat

Omluva za pripadne "stejne odpovedi" ... Mam problem ... s otackami, pri nastartovani otacky jou kolem 1100-1200 na neutral (vim ze by melo byt kolem 950-1000) .. ovsem pri 1.stupni a 2.stupni otacky jdou porad nahoru(ne pokud jedu pomalu a nebrzdim ci cokoliv jineho) .. pokd dam na brzdu a chci zpomalit ... okamzite leti nenavratne nahoru k maximalce... a nezastavi se pokud nevypnu motor?... prosil bych o radu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ChiquitaRX
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 9.8. 2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 6:49 am    Předmět: Citovat

jeste dnesni dodatek... jsem sel zkusit znovu... a pri nastartovani skocili na neutralu na 2000k otacek.. a nesnizovali se... o: (studeny moctor) ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cubec
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.2. 2008
Příspěvky: 374
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 11:59 am    Předmět: Citovat

me to na studeno toci hned po nastartovani cca 1500 asi tak 15 vterin..pak to pomalu klesa..a do minuty to ma cca 800...
edit: jen doplnim prihodu z nedavne doby....jel sem pomalu z kopce na neutral a kecal s kamoskou co sla vedle po chodniku...kazdou chvilku sem slapal lehce narzdru aby se auto nerozjelo moc rychle...najednou z niceho nic motor chcipl...kdyz sem znova nastartoval (auto porad pomalinku jelo) tak otacky vyletely k 6 000 a drzely se tam par vterin...je to tim ze sem pri startovani nezastavil?

_________________
-=sokolovska-e1-CuB4=-
Ford Mondeo MkIII 2,0 TDci 96kw Liftback(2007)
Ex - Ford Mondeo MkIII 2,0 TDDi 85kw kombi(2002)
Ex - Ford Puma 1,7 92kW
nyní dělá radost přítelkyni člena R.o.u


Naposledy upravil cubec dne po srpen 10, 2009 12:06 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ChiquitaRX
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 9.8. 2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 12:03 pm    Předmět: Citovat

me normal k 2000k... A zjistil jsem ze jakmile seslapnu spojku a chci dobrzdovat"at uz mam u toho zarazene ci neutral...." tak otacky leti nahoru a jedina moznost je pustit spojku a brzdit bez ni.... pak se to otaci a pomalu leze to dolu..


jinak dneska jsem to hodil na diagnostiku a jeste borec mi rikal ze to procisti a mozna vymeni filtr... a ze zesteluje... skrtici? klapky ci klapky sani?.. ted nevim co to bylo presne.... o:

mam se mu k veceru ozvat tak uvidime:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pajos_
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 12:35 pm    Předmět: Citovat

Tak brzdit beze spojky bych jeste videl jako good napad protoze se spojkou brzdis jen brzdama a ty zrovna slavny u Pumky nejsou.. Je lepsi samozrejme brzdit bez spojky - i motorem...
Jinak takovej problem jsem jeste nikde nevidel tak zkus nekam zajet na diagnostiku...
A nebo brnkni Eltonovi, treba bude vedet..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
ChiquitaRX
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 9.8. 2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 1:28 pm    Předmět: Citovat

Pajos_ napsal:

A nebo brnkni Eltonovi, treba bude vedet..


uz se stalo:D to byla prvni vec ... ze jsem se pak obratil na i na nej.... jsem prosel dtodle forum jak jsem to nasel... regl se.. zjistil problemy co mi to dela... a napsal jeste jestli nekdo nevi.. bo v tech ostatnich vlaknech se to rozchazi....Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kuku
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 24.2. 2008
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 8:24 pm    Předmět: Citovat

Ahoj chalani, mám ten istý problém či je motor zohriaty viac alebo menej otáčky kolíšu medzi 500 aš 2000.Niekedy my to aj zdochne tak som pritiahol lanko plynu na bovdenu pri škrtiacej klapke.Nič som tym nevyriešil,akurát mám vyššie otáčky pri volnobehu.Chcelo by to naozaj pýchnuť na stroj čo to ukáže a závadu nejak potom odstrániť...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ChiquitaRX
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 9.8. 2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 8:33 pm    Předmět: Citovat

kuku napsal:
Chcelo by to naozaj pýchnuť na stroj čo to ukáže a závadu nejak potom odstrániť...


nic to pry nenaslo.. a bylo to na pocalu... uvidime co s tou sondou... jestli to je jen ona... tak jsem nej happy clovek.. jinak nevim co bych mel delat..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kuku
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 24.2. 2008
Příspěvky: 35
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 8:42 pm    Předmět: Citovat

Bol by som rád keby to bola tá sonda, kolísanie tých otáčok ma už trocha štve a nieje to nič príjemné aj pre motor keď otačky klesnú pod 500 a rozklepe sa to jak starý zetor...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ChiquitaRX
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 9.8. 2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 9:51 pm    Předmět: Citovat

mam zas opacny problem... na spojku bez plynu v pohode na jednicku se rozjedu:D pritom u benzinu by to delat nemelo:D ted se s tim da aspon nekde dojet.. ale otacky i tak porad vysoko-....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2009 9:57 pm    Předmět: Citovat

podobny problem som mal presne aj ja. otacky si samo od seba vyleteli na 4000 a necheli dolu pokial som nezacal brzdit motorom a podobne, diagnostika taktiez nic neukazala.
nakoniec to boli iba blbe kontakty v elektroinstalacii u skrtiacej klapky...

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
ChiquitaRX
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 9.8. 2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út srpen 11, 2009 7:42 am    Předmět: Citovat

uvidime... zkusim vymenit sondu... a pak mu rici az se jukne na ty kontakty... a pokud to nebude ani timdle tak uz opravdu nevim.... o: Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund