Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Puma vs Skůtr
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Puma vs Skůtr
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nic.Nebude
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.6. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Praha (Chodov)

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 2:37 pm    Předmět: Puma vs Skůtr Citovat

Svět není jen krásný a tak jsem včera zažil první nehodu. Mrzí mě to o to víc, protože vím že to byla moje vina. Motorkář by měl být v pohodě-prý 2 stehy na odřeném koleně (typický skůtrista v kraťasech). Nebýt helmy, mohlo to dopadnout daleko hůř, protože přelítl přez auto a dopadl na hlavu. Dle všeho to je ale pohodář, který mi nechce přidělávat zbytečné problémy.
Jak se to stalo? Na semaforech jsem odbočoval do leva a přez naproti stojící auto jsem neviděl v dálce rozjetého skůtra. Navíc na silnici první kapky deště (takové to blátíčko) a tak ani neměl šanci nic ubrzdit. Ja jsem na to aspoň co nejvíc šlápl, aby mi nenajel do dveří a nekoukl se dovnitř. Zadním kolem jsem mu podtrhl motorku a on se překulil přez zadek.
Jezděte opatrněj než já Wink


_________________
Míň keců = víc spaní.

Bart Simpson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Polda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.2. 2009
Příspěvky: 246

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 3:48 pm    Předmět: Citovat

Jo s motorkářema se musí opatrně. Mě se jeden schoval za přední sloupek na kruháči, naštěstí jsem si ho všiml.
Ještě že se mu nic nestalo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
satan77
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 229
Bydliště: Bohužiaľ Zem (BA)

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 4:13 pm    Předmět: Citovat

Hlavne že si zachoval duchaprítomnosť a pridal si, ak si ho naozaj nevidel, nevyčítaj si to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 5:37 pm    Předmět: Citovat

jjj ... mohlo to dopadnout hur....ale nic si z toho nedelej-jsou to "jen plechy"
_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Nic.Nebude
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.6. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Praha (Chodov)

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 7:13 pm    Předmět: Citovat

Polda napsal:
... Mě se jeden schoval za přední sloupek na kruháči....
Jop-pumička má A sloupek opravdu nechutně široký. Puma je přecijen designová záležitos Very Happy

satan77 napsal:
Hlavne že si zachoval duchaprítomnosť a pridal si, ak si ho naozaj nevidel, nevyčítaj si to...

Zpětně jsem si tu situaci přehrával asi 100x a opravdu jsem nemohl v ten okamžik udělat něco lepšího. Taky bylo dost zajímavé, že v okamžiku kdy jsem ho poprvé zahlídl (už měl čumák pumy ve svém jízdním pruhu), čas se jakoby zpomalil a já se opravdu rozhodoval co udělat a jaké by to mohlo mít následky. Strasně zajímavej pocit, kterej bych ale nikomu nepřál zažít.

Každopádně jsem ho přez to auto opravdu vůbec neviděl. Do toho směru jsem samozřejmě koukal a ještě navíc je ten skůtr oranžovej-ten bych nepřehlídl. Ale i tak mám samozřejmě výčitky proč jsem se nekoukal vícekrát nebo déle, proč jsem věnoval víc pozornosti na přechod kde lidi stáli na červenou atd...

janicka napsal:
jjj ... mohlo to dopadnout hur....ale nic si z toho nedelej-jsou to "jen plechy"

Taky si myslím. Dveří se to nedotklo a lemy jsem chtěl dělat na jaře 2010-tak to trochu urychlím Wink

_________________
Míň keců = víc spaní.

Bart Simpson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Andy
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.5. 2009
Příspěvky: 186
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červenec 18, 2009 9:44 pm    Předmět: Citovat

no hlavně že to dopadlo tak jak to dopadlo-auto se opraví a hlavně že se skůtristovi nestalo nic horšího.... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Yettyk
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 24.9. 2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 1:26 am    Předmět: nehoda Citovat

Přesně tak jsou to jen plechy já jsmezažil daleko horší nehodu,stalo se to na rovné silnici docela myslím i široké kdy jsme se ráno vraceli z páteční chlastačky...jel jsem já jako spolujezdec v Renaultu Megane Coupe a další auto co řídil kamoš a jeho spolujezdec ve Fordu Focus kombi....začal nás předjíždět,do dneška nevíme proč se to stalo co bylo příčinou...mladou předjížděl tak pomalu,že mu uhnula do prava vjela na krajnici snažila se to ustát a začla mávat volentame sem a tam až se Rencek rozhoupal natolik,že jsme trefili Focusa do zadního blatníku,vše se odehrálo cca v rychlosti 90-110km/h kamoši s Focusem šli do smyku,trefili prahem mostek co vedl do pole a šli 4x přes střechu,my vletěli do levýho pruhu a do pole připomínám rychlost byla asi 90-110km/h asi po 60 metorvé jízdě v řepce jsme se vrátili zpátky na silnicu a zkončili asi 50metrů píchnutí čumákem do stráně opět ve svém pruhu,bylo štěstí,že se nikomu nic nestalo,Ti dva šli přes střechu ani pytle nevyletěli a my jak jsem vjeli do leva a do struhy mohlo nás sméct auto po jízdě v poli trefit kamen,strom,následný vjetí přes oba pruhy a do stráně...masakr nikou bych to nepřál zažít.Na Renckovi oprava za 30 000,takže se prodal a mladá si koupila nové a Focus totálka...připojil bych fotky,ale nějak mi to nejde Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
vet
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 468
Bydliště: Strážnice (okr.Hodonín)

PříspěvekZaslal: po červenec 20, 2009 10:33 am    Předmět: Citovat

mnoooo peknýýý ten tvuj bok ted vypada skoro stejne jako ten muj jenomze ja uz ho mam vylmacenej z5 Smile kdyz se na to tak divam nebylo by lepsi koupit 1/4 auta a ten blatnik prevarit nekde mam jeste mail na typka co jsem od neho bral tu druhou pulku!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Nic.Nebude
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.6. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Praha (Chodov)

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2009 1:17 pm    Předmět: Citovat

jj. Kupuju 1/4 auta od eltona a klempíř bude kouzlit. Je to tedy jen ta vnější část (vnitřní bude puvodní), ale i tak to zamrzí...
_________________
Míň keců = víc spaní.

Bart Simpson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
vet
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 468
Bydliště: Strážnice (okr.Hodonín)

PříspěvekZaslal: út červenec 21, 2009 4:59 pm    Předmět: Citovat

presne tak to budu delat i ja Smile posli mi pak SZ kolik te to vyslo! kamos mi to pocital a prevareni toho boku vychazelo na nejake 3t kč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Nic.Nebude
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.6. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Praha (Chodov)

PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2009 1:51 pm    Předmět: Citovat

budu to rovnou i rozsirovat, takze u me bude cena trochu vyssi Wink
_________________
Míň keců = víc spaní.

Bart Simpson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
faust54
Puma God
Puma God


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 1350

PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2009 2:48 pm    Předmět: Citovat

koukam, ze kdyz uz, tak poradne....
_________________
Ford Fiesta ST180 red r.2015
VW Golf MKIII Cabrio GTI 8v blue r.93

Ford Puma 1.7 r.99 silwer - EX (crash)
Ford Puma 1.7 r.01 silwer - EX

http://www.youtube.com/watch?v=wzVuQiwFwFA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund