Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Názor na příspěvky a další.. Pozor, obsahuje neslušné výrazy
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Obecně

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Názor na příspěvky a další.. Pozor, obsahuje neslušné výrazy Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucius
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.10. 2008
Příspěvky: 455
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 7:16 am    Předmět: Citovat

no konecne niekto upravil tie pravidla pre sekciu bazar. ok suhlasim ze tam nemaju byt ziadne OT a tymto sa aj Eltonovi ospravedlnujem ale ked ja som si vazne nemohol pomoct viem ze je to len vec nazoru a viem ze Elton rozhodne ziadne smejdy nikdy nepredaval len tu v Kosiciach jazdi strasna kopa takychto a este vacsich kridiel a na klasickych seriovkach to vyzera dost "zvlastne". Sorry bolo to podvedome nutkanie ale musel som sa vyjadrit. Inak som s Elton Shopom a odbornymi radami nadmieru spokojny Smile
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 92Kw 1679ccm r.v.1998
Kia Rio 1.4i 71Kw 1399ccm r.v.2007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 8:43 am    Předmět: Citovat

Dřív bývala na foru taková klidná atmosfera, poslední dobou je tady až příliš přehnané kritiky.

V tomhle topicu jsem si četl příspěvky a dost mě příjemně překvapilo, že tady vlastně žádnej bubák neni, a že jde jen o nedorozumění.. Snad nás stmelí sraz Smile

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 12:17 pm    Předmět: Citovat

Nic proti, ale k tomu se taky musím vyjádřit. Plně podporuji novou změnu v pravidlech, ale ne kvůli tomu že to nějak "kazí" obchod nebo co ale spíše, že pak v několika stránkách plků je nepřehledný najít si další informace o prodávané věci... Buď se mi to přeci líbí nebo ne a podle toho se zařídím a ne jestli támhle někdo napíše, že by si to na auto nedal...no a co, tak ať si to nedává, mně se to líbí, tak si to koupím...nechápu v čem jiným by měl být problém. To zamykání danýho témata by mi přišlo už dost hardcore jak za nějakejch bolševiků Confused
_________________
************ Ford Mondeo 2.2 TDCi Titanium ***********
*** Ford Puma - motor yamaha 1679ccm, 92kw, 1108kg *** - prodáno
***** YZF R1 - motor yamaha 998ccm, 110kw, 194kg ***** - prodáno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cyberjak
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.3. 2009
Příspěvky: 142
Bydliště: Turnov ( Liberecký Kraj )

PříspěvekZaslal: po červen 01, 2009 9:44 pm    Předmět: Citovat

jelikoz jsem tu na foru celkem novej a zadne velke moudra jsem nikomu nedal tak nechci nikoho kritizovat.. jen bych se chtel chtel vyjadrit k eltonovi a vydelavani.. muj nazor je ten ze kdyz je nekdo chytrej, ochotnej, a sikovnej tak proc by si na nas nevydelal?? kazdej ma tu moznost... jen ne vsichni odvahu a sikovnost... sakra kdo ma keci typu ten na nas vydelava tak a co ? tak at vydela-... kdyby chtel tak muze taky ale asi to neumiii,... tak at mlcii.. jelikoz jsem mel drive hodne podobne problemy s lidma tak ho opravdu chapu...

Kdo umi prodat vydela... kdo neumi kritizuje...

p.s.: diky eltonovi jsem auto nemusel nechat odtahnout pac me poradil po telefonu a ponevadz opravdu nejsem ani trochu automechanik tak me zaoxidovane kontakty na baterii nenapadli.. diky Eltone... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Obecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund