Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Názor na příspěvky a další.. Pozor, obsahuje neslušné výrazy
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Obecně

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Názor na příspěvky a další.. Pozor, obsahuje neslušné výrazy Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 5:56 pm    Předmět: Názor na příspěvky a další.. Pozor, obsahuje neslušné výrazy Citovat

Dlouho jsem zvažoval jestli se mám ozvat, kdo mě zná ví, že jsem poměrně klidný, ale už to nevydržím..

pokud se objeví v sekci PRODÁM nabídka, pak se nikdo neptá, co si o tom kdo myslí a jestli se to někomu líbí.. na to je existuje hlasování, anketa či sekce pokec..

je to v sekci prodám a tak má prodávájící zájem to prodat a nepatří tam příspěvky typu - toto sa mi nepáči, to by som si na pumu nedal atd..

jak by se vám líbilo u vašeho inzerátu příspěvky zcela mimo téma, které by dehonestovali vámi nabízený produkt.. nemáš o to zájem - nepiš tam..

už se to nejen mě stalo několikrát, ale u toho velkého křídla mě to neskutečně nasr....

dostalo se mi křídlo, které stojí 9900 Kč a nechtěl jsem si ho nechat jen pro sebe a tak jsem ho nabídl ostatním - jen forma mě příjde na 8 tis..
pokud se ti to křídlo nelíbí - nech si to pro sebe, nebo si založ vlastní topic a tam se můžeš vykecat dle libosti..

veškeré úpravy, které dělám na svém autě jsou k dispozici všem, kdo o to projeví zájem..

lemy - nelíbí se ti, nenutím tě.. komu se líbí, rád poradím a pomůžu - třeba Džuva je má taky a mám z toho radost..

kotoučové brzdy vzadu? pokud s tím mají třeba v Čáslavi problém, je to jejich problém.. pokud je v Čáslavi chtějí taky, ať se ozvou, rád jim pomůžu..

zapalovací kabely - napsat na fórum, něco proti mě to ano a když to jasně a transparentně vysvětlím - je ticho po pěšině a dotyčnému je to jedno - hlavně že máme zase na fóru blivanec..

mám tu origo cupové lízátko MTX, velmi podobné jako je na Racing pumě..

a tak se ptám sám sebe: mám to vůbec nabízet? - mám sehnaný materiál, vyjednané CNC na přesné vyříznutí..
pak si přečtu, že je to hnusný a že by si to na svý auto někdo nedal, to je práce na ho.....

jsem znechucen přístupem některých členů klubu.. třeba pomluvy na srazech v Praze..

ku.va, když nemůže někdo rozdejchat úpravy na autě toho druhého, tak si zalez někam do kouta a kousni se do prd..e.. a nevotravuj fórum a klub svým negativním přístupem!!!

měl jsem v plánu na sraz přivézt několik sad obutých kol na spálení a blbnutí za 200 kč/ks - už nechci - nebudu poslouchat, že na tom vydělávám a že na letišti machruju s autem..

ano, vadí mi pomluvy, chci aby v klubu byla pohoda, a proto to píšu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Patrik_X
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.3. 2009
Příspěvky: 97
Bydliště: Humenné, Slovakia

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 6:33 pm    Předmět: Citovat

AMEN

(elton dufam ze ta tymto prispevkom neurazim) len som chcel vyjadrit suhlas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 6:33 pm    Předmět: Citovat

Přesně si myslím to co Elton. Když se mi to líbí, tak to beru a je mi jedno že se to nelíbí někomu jinýmu. Pokud se mi to nelíbí, tak na to nereaguju a myslím si své. Pokud bude věc na foru vystavena k posouzení druhých, tak jsou komentáře různých typů na místě. V sekci prodej, nebo inzerce na prodej názory určitě nepatří.

to Elton: Vystavuj všechno co máš k prodeji - už jsem u tebe kápnul na pár skvělých věcí z rozsekaných pumic, trochu to přeupravil a nikdy jsem nelitoval - naopak většinou se všechno co tam od tebe mám lidem líbí. Wink

_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
koco
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.3. 2007
Příspěvky: 272
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 7:22 pm    Předmět: Citovat

kazda minca ma dve strany.
ja si rad precitam zmysluplne prispevky, navrhy, upozornenia v inzercii. ved nikto sa nechce pri kupe napalit.
tymto nenarazam na tvoje inzeraty, elton, co sa rozputalo okolo toho kridla je prilis - same prispevky bez informacnej hodnoty, od toho su snad admini, aby v tom robili poriadky, nie? Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 7:57 pm    Předmět: Citovat

Pokud můžu mluvit za čáslaváky tak tady se zadníma kotoučema nikdo problém nemá Very Happy .jinak souhlasim s koco - každá mince má dvě strany(ať se nad tim každej zamyslí) i maximálně souhlasim s tim že od toho tady máme moderátory aby nám dali přez prsty když to nezvládnem .pokud vim tak v této zemi vládne demokracie tudíž si myslim že každej má právo se ke všemu vyjádřit.možná spustu věcí by vyřešil xchat který jsem tu navrhoval ale ze stran moderátorů to nemělo žádnou odezvu.Přidávám se ale k názoru že je to tady poslední dobou úplně za....ý úplně nesmyslnejma tématama!!!.P.S.Pokud myslíš moji narážku v topicu Navýšení výkonu na 260PS tak("mít kotoučový brzdy i na rezervě")tak to bylo pouze přirovnání a myslim že to tam všichni pochopili-ovšem když to tak čtu tak sem psal mimo těch kotoučů i vytažený blatníky,mega křídlo tak se ti ani nedivim že sis to vzal jako narážku na sebe ale myslim že si mi moch poslat SZ a bylo to vyřešený.každopádně já jenom doufám že když už si teda otevřel toto téma tak se ozvou i lidi co maj k tomu hodně co říct(koho se to týká tak určitě pochopí)!.díky.Hlavně ať tady vládne mír a klid.Toho stresu si každej užíváme každej den všichni dost a dost.
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Milous
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 109
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 8:29 pm    Předmět: Souhlas Citovat

My tu nemít Eltona tak polovina lidi tu nejezdí a auto jim stoji nekde na parkovišti.Mě vytáhnul trn z pr...,když mi udělal ty poloosy...bez nej bych stal na zahradě a jen na pumu jen koukal...
Mě a DŽUVĚ pomohl a poradil i po telefonu a jeho ochota je fakt velká a nikdy nic neproda něco špatného...
Ono se říká Elton na nás vidělavá atd...ale nikdo už nevidí tu praci a ty starosti stím...
Jinak s Eltonem souhlasím co napsal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
aVAL
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.12. 2006
Příspěvky: 141
Bydliště: LIBEREC

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 9:09 pm    Předmět: Citovat

v tom pripade by to mozna chtelo resit s adminama at je v sekci Prodam moznost dat jen ten jeden prispevek, resp. at do toho tematu muze pridavat jen autor ...
me osobne prijde normalni ze nekdo okomentuje co se prodava ... jsou lidi ktery treba i bude zajimat nazor ostatnich, takze v tu chvili tu budeme mit duplikat v podobe tematu Co vy na to kdybych to koupil?
ano, jak se pise vyse, ma to dve strany mince, nekdo chce prodat, nekdo chce koupit a v tu chvili kdo to shani, tak ho zajima jen ten prvni prispevek v tematu ... kdyz me ta prodava vec bude zajimat, tak tam je kontakt a to mi staci ne?
kseft je kseft, aspon ze tohle "breceni na kazeni kseftu" je v tematu obecne ... ja taky neudelal dobry ksefty co se nekterejch veci ohledne Pumy tyka a nepisu to na forum ... a neni to nic osobniho proti Eltonovi, je to obecnej nazor

• MILOUS • promin, ale myslim ze bysme jezdili i tak Confused

_________________
-= aVAL =-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zeron
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 31.8. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Židlochovice

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 9:25 pm    Předmět: Citovat

Jsem tu na foru docela novacek, ale i tak si troufam rict, ze Eltonovy namitky jsou bez debat... Nicmene docela me zaujal napad aVALa, coz takhle opravdu udelat k sekci "Prodam" (kde bude moci psat pouze autor prispevku) jeste jednu sekci "Komentare k prodavanemu" nebo neco v tom smyslu, pro ty lidi, co maji potrebu komentovat prodavanou vec... Myslim, ze nechavat adminy mazat nase prispevky neni ta spravna cesta (tim nic proti adminum, ale tezko budou rozhodovat, co je vecne k tematu a co uz ne)...
_________________
ať se otočíš jak chceš, vždycky máš prdel vzadu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 9:30 pm    Předmět: Citovat

To se mi nezdá jako dobrej nápad.V tom případě by si prodávající nechal jenom ty pozitivní přízpěvky a bylo by to.Od toho tu je admin.Každopádně moje uznaní patří aVALovi-když sem se nad tim zamyslel tak máš úplnou pravdu.
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 9:31 pm    Předmět: Citovat

Zrejme aj par ludi caka, ze sa ktomu vyjadria aj moderatori. Nebojte, nesklamali sme, vyjadrime sa Smile

My moderatori sa snazime udrziavat toto forum a spravovat ho podla pravidiel. Co by sa stalo keby sme vymazali prispevky v inkriminovanom temate?
Polovica tych ludi by nas obvinila ze mazeme prispevky ktore sa tykaju danej predavanej veci a ze tym padom pravidla neporusuju...
A co by sa stalo ked sme to nechali vydite!
A mam trosku pocit ze by sa to zacalo schilovat ktomu ze moderatori to maju precistovat a neprecistili.

Ludia co vecsinou pisali do tohoto tematu su uz ostrielany uzivatelia tohto fora, takze snad aky taky prehlad o pravidlach maju, takze bud im islo o vyjadrenie sa ktematu alebo ty ktory opakuju to co uz je raz napisane tak tym zrejme ide o to cisielko "pocet prispevku". Zalezi aj na vas uzivateloch ako bude toto forum vypadat.
Konkretne k tomuto tematu: ked uz raz bolo napisane ze to kridlo je obrutalne velke, tak ty ktory pisu prispevky typu "...je to lopata... "
by si asi mali vstupit trosku do svedomia (nikoho konkretne neobvinujem !)

to misakxt: mi moderatori mame na starostlivosti iba prispevky, veci ako xchat riesi admin a uz sa na novej verzii fora dlho pracuje ale ty ktory maju znalosti s programovania urcite vedia ze to nie je sranda.Tak isto

tak isto sa uz pracuje na uprave pravidiel, takze poprosim aj dlhodobych uzivatelov aby si ich sem tam presli (v najblizsej dobe budu zrejme dodane dalsie paragrafy).

BAZAR dostane upravu pravidiel v zmysle: prispevky ktore sa nebudu priamo tykat predaja a kupy budu mazane...

Snazime sa toto forum vies priatelsky ale mam pomaly pocit ze to dlho takto nepojde a bude sa tvrdo mazat mazat mazat. Zalezi na Vas vsetkych ako totu bude vypadat s "demokraciou"

mod.edit by SiD: jenom doplnim ze ja konkretne utocit budu a jak sam psal misakxt tak on sam primo dostane pres prsty, viz:
http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=34988#34988

presne tyhle prispevky tady jsou reseny! sam neprimo pises ze by se meli mazat nebo by se nemeli psat, ale sam je pises
a k tomu chatu: reseno bylo a MAd se k tomu vyjadril pokud se pamatuju, moderatori maji na starost pouze chod fora a nikoliv programove vybaveni webu, tudiz je zbytecne abych na to reagoval ja (SiD) nebo Mircelo!
a pravidla maji novy doplnek, viz:
http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=35206#35206

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
HANS
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 3.6. 2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 9:31 pm    Předmět: Citovat

To Elton :Kdyz sem daval do topicu co rikate na moji nove udelanou pumu,tak sem se taky setkal se spousta ohlasu ,ktrery nebyly priznivy,ale beru to.At si kazdy napise svuj nazor,ale mas pravdu,ze by tu mela byt vetsi pohoda forum ma poradit a pomoct...proto se ti omlouvam zapomluvu velkeho kridla.doufam,ze te to nejak nerozhazi a na sraz prijedes v dobre nalade rad te zas uvidim a doufam,ze si to uzijem v nejvetsi pohode...jeste jednou SORRY.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
aVAL
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.12. 2006
Příspěvky: 141
Bydliště: LIBEREC

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 9:33 pm    Předmět: Citovat

btw. po logisticke diskusi je tu moznost vse vyresit ... Idea

KOMU VADI DISKUSE V JEHO TEMATU "PRODAM" AT DOPISE NA KONEC PRISPEVKU "PROSIM LOCK" ...
v tu chvili mu to admini uzamknou a bude klid ...

KOMU NEVADI DISKUSE V JEHO TEMATU "PRODAM" AT NEPISE NA KONEC NIC TAKOVYHO ...
admini nic resit nebudou a muze se napsat nazor ...

P.S. kdo si to necha locknout tak at nezapomene napsat kontakt ze jo
Very Happy

_________________
-= aVAL =-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zeron
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 31.8. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Židlochovice

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 9:46 pm    Předmět: Citovat

To je rozumny, ale ciste teoreticky - nekdo prodava nejakou vec a ja o ni vim, ze treba nefunguje nebo neco podobnyho - kam mam napsat komentar, kdyz autor prispevku si necha dat LOCK? Mam psat of OffTopic? Proto navrhuju jeste jedno vlakno na komentare k prodavanym vecem...
Mircelo: "bude sa tvrdo mazat mazat mazat" -nevim, ale nemely by se mazat prispevky, ktere se nejak provinuji proti dobrym mravum a podobne. Tim, ze pridate dalsi paragraf do pravidel a budete mazat a mazat se toho moc nevyresi... Pak prijde dalsi paragraf a dalsi, treba neco ve smyslu "objevil se nam tu takovy nesvar, slovicko Prcat"....

_________________
ať se otočíš jak chceš, vždycky máš prdel vzadu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 10:01 pm    Předmět: Citovat

no nevím co k tomu říct......do teď nikomu nevadilo, že se ostatní vyjadřují k prodávané věci - např.u celýho auta jsem tu x-krát zažila jak se čičiny vychvalovaly, protože se vědělo, že jsou o.k., nebo se prodávající mohl vyjádřit, proč ji prodává, zodpovědět otázky bez dlouhých a opakovaných telefonů,......najednou je to problém?
co se týče topicu o Eltonově křídle - osobně bych ho taky nechtěla, ale zajímají mě názory i ostatních členů,proto jsem za to téma ráda - aspoň vím, že pár lidí v klubu ho do budoucna mít bude a tak bude zase pár jiných pumiček - aspoň nebudou všechny stejné.......
mazání těhle příspěvků mi přijde jako blbost.....chci občas vyjádřit volně názor....např.že za tyhle peníze to neprodáš,.....
omlouvám se všem, co jsem je třeba urazila nebo se jich nějak dotkla - ale chtěla jsem jen vyjádřit svůj názor....

_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: ne květen 31, 2009 10:03 pm    Předmět: Citovat

to Zeron:Lockovani bude na ziadost autora! v tom pripade se predpoklada ze autor by samozrejme nechal kontakt kde se da dostat viac informaci

k mazaniu: mazane budu prispevky netykajuce se priamo obchodu, ako bolo jasne napisane.

Tych paragrafou tu nie je 100, je ich myslim 7 takze pokial sa budeme vsetci podla nich riadit tak funkcnost fora bude snad dost dobra a tak isto ak si zoberie par ludi k srdcu to co som napisal cervenym tak funkcnost fora bude myslim este lepsia.
Pre menej chapavych (Znovu na nikoho nenarazam!) dalsi priklad:
Napriklad ked sa bude aj riesit daka oprava a uz bude na fore rada "dotiahni ten a ten sroub..." tak myslim ze je zbytocne ked niekto druhy napise to iste iba stym ze pred to napise "ano ja si to myslim tiez..."

Ak este niekto nepochopil tak nech pisne PM Smile



edit: Prislo par PM a myslim ze by bolo dobre obozrejmit sa tu s takou malickoustou. NEnastava tu ziadna diktatura!
Je jasne ze ak niekto bude mat poznatok o predavanej veci, ktory moze kupujuceho (alebo opacne) upozornit na co si dat pozor alebo ma dalsie dolezite fakty o konkretnej veci tak moze tieto informacie uviest , teda TYKA sa to priamo predaja...

uprava pravidiel :
http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1187&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=


Ohladom odomknutia tematu: Lubovolne tema sa moze odomknut na ziadost autora alebo ineho clena klubu po dohode s moderatorom...

edit2:
Pokial autor si sam pisne ze mu nebudu vadit pripomienky nim zvolene tak tie ostanu, teda sa mazat nebudu.

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Obecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund