Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Vyhazujete odpadky za jízdy z okna?
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Vyhazujete odpadky za jízdy z okna? Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Vyhazujete odpadky za jízdy z okna?
ANO, vyhazuji
13%
 13%  [ 8 ]
NE, nevyhazuji
86%
 86%  [ 50 ]
Celkem hlasů : 58

Autor Zpráva
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: so březen 28, 2009 11:49 pm    Předmět: Vyhazujete odpadky za jízdy z okna? Citovat

Dám sem jednu anketní otázku. Doufám, že se skutečně přiznaj ty co to dělají a aspoň se začervenají u počítače, když už nic jiného.

Asi bych to sem nedával a tiše bych si mumlal dál jaký jsou češi pras*ta a že v Rakousku a Německu by se to nestalo. Dneska, když jsem jel do Prahy, tak cestou po silnici I/18 jedu za Fiatem Punto českobudějovické SPZ. To pako-spolujezdec mě v pravotočivé zatáčce málem trefilo prázdnou plechovku od piva Shocked . Samozřejmě je mi jasné, že to nedělá jen a pouze jeden pab*b. Již jen podle stavu a množství odpádků a jiného bordelu kolem našich silnic.

Uvědom me si, že tímto přístupem si děláme sami sobě z republiky smetiště.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 8:14 am    Předmět: Citovat

Johnik myslíš, že sa niekto prizná... asi tažko.Ja sa priznám - nevyhadzujem z auta nič.Je to proti zdravému rozumu...
_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
vet
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.10. 2008
Příspěvky: 468
Bydliště: Strážnice (okr.Hodonín)

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 9:54 am    Předmět: Citovat

ja se ptiznam vyhazuju ale jen nedopalky cigaret aby mi to v aute tak strasne nesmrdelo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 10:30 am    Předmět: Citovat

Beastie napsal:
Johnik myslíš, že sa niekto prizná... asi tažko.Ja sa priznám - nevyhadzujem z auta nič.Je to proti zdravému rozumu...

Myslim, že ne. Ale třeba se nad tim aspoň zamyslí a příště už to dělat nebude. Hm dost idealismus.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 11:15 am    Předmět: Citovat

Já nic nevyhazuju.To nás učil učitel z autoškoly.Prej se to nesmí.A to se nesmí.Takže nevyhazuju nic.A říkám pravdu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
douda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.10. 2006
Příspěvky: 276
Bydliště: za Prahou

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 11:26 am    Předmět: Citovat

Když jsem kouřil, tak jsem vajgly házel z okna, přiznávám se. Teď z okýna maximálně vyplivnu žvýkačku Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cubec
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.2. 2008
Příspěvky: 374
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 12:35 pm    Předmět: Citovat

Ja se priznam..bordel vyhazuju...ale nic velkyko, nekourim, takze z okna vyhazuju obaly od zvejkace, bonbonu, tatranek a tak podobne...delam bordel ale nedokazu si predstavit ze bych vyhodil treba plechovku nebo neco nebezpecnyho...
_________________
-=sokolovska-e1-CuB4=-
Ford Mondeo MkIII 2,0 TDci 96kw Liftback(2007)
Ex - Ford Mondeo MkIII 2,0 TDDi 85kw kombi(2002)
Ex - Ford Puma 1,7 92kW
nyní dělá radost přítelkyni člena R.o.u
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 12:53 pm    Předmět: Citovat

Jenom vajgly - jo v průběhu hulení mám pootevřený okýnko a taky si odklepávám, takže popel z cigaret a tygr mi sem tam z auta vyletí.
_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Pajos_
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 315
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 1:00 pm    Předmět: Citovat

Tak ja se musim priznat, ze obcas neco vyhodim, ale tady jsem musel odpovedet ne! Nejsem takovy pako abych po nekom hazel plechovku od piva Confused Very Happy To je temer neuveritelny jeste k tomu v zatacce kdyz je za mnou auto!
Denne vyhazuju vatany od cigar, ale to je lehky a hned to leti k zemi!
Je to videt ve zpetnym.. No a obcas nejaky maly papirek, ale to jen vyjimecne!
A jeste me u toho svrbi samotneho svedomi a nikdo mi nemusi nic rikat!
Jinak si myslim, ze kdyz ma clovek neco na vyhozeni tak si to snad muze na chvili pohodit treba na zem v tom aute a pak to vynyst do popelnice..
Nemusi to tam mit prece v kapse a tahat se s tim nekam 2km ke kosi jako BOHUZEL na ulici kdy to pak radsi kazdej hodi do travy nez aby to tahl prez celej park! V tom je ale taky pricinou statni nedostatek odpadkacu!
BTW: i kdybych hazel 2metrovej rozlozenej papirovej kapesnik z okna kterej se casem sam rozlozi, tak se podivam estli tim nekoho neohrozuju, estli nekdo nejede za mnou ne jako ti volove Johniku..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
satan77
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 229
Bydliště: Bohužiaľ Zem (BA)

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 1:47 pm    Předmět: Citovat

Nie je to len o smetisku v čechách a na slovensku... Nerobíme si z prostredia v ktorom žijeme len smetisko ale hlavne je to, že to škodí prírode !
Ja som šiel raz domov do RS z TT a cestou je jedno odpočívadlo - nič, len taký asfalt pri ceste, žiadne lavičky či striešky, len asfalt a 7 smetných košov !!! !!! !!! každý od seba maximálne 7 metrov !!! A aj tak tam bolo plná piča smetí !!! To už je hanba a výsmech ! Dokonca aj pár plechoviek ! - Ktoré som pozbieral !
Nie som žiadny greenpeaceák, ale toto...
A z auta samozrejme nič nevyhadzujem, všetko si dám pekne do dverí aj keď to tam mám týždne - papieriky, vreckovky, sáčočky, majt potom to vyhodím do kupy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 1:54 pm    Předmět: Citovat

přiznávím se, vyhazuju za jízdy z okýnka žvýkačky a zbytky jaderného odpadu z Temelína, ale jinak nic... TAky je to u mě v autě vidět... pod sedačkama a u spolujezde papírky, pytlíky, pet lahve,... Jednou za měsíc se to vynese, pokud to nezačne hnít dřív :-DDD
Hold češi jsou prasata... Ale tak co, kočovné kmeny to dělali před 200lety taky... je vidět ten psychický rozvoj našich spoluobčanů... jednou bude chánov v celé republice...

_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
kackaj
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 24.8. 2008
Příspěvky: 122
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 2:15 pm    Předmět: Citovat

Tak moje auto z vnutra je jeden velky zberac odpadkov. Vsetky smeti koncia pod sedadlom spolujazdca alebo v zadu a potom to tak vyzera. Very Happy

hanbim sa za to ze to ostava v pume aj pol roka, ale lepsie ako na ulici . Svata pravda Johnik. Ked vidim, ako niekto vyhadzuje von oknom nieco, najradsej by som ho vytlacil z cesty.

Alebo keby tu bolo zavedene nieco ako v Singapure, ze ta mozu udat za znecistovanie komunikacie a bolo by to aj dokazatelne, verejno-prospesne prace by dotycneho neminuli a mastna pokuta k tomu. Staci jeden svedok a je to.

_________________
drinking, stinking, never thinking

Neduveryhodna osoba Very HappyVery Happy

Sklerotik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
maxa
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.6. 2006
Příspěvky: 370
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne březen 29, 2009 8:43 pm    Předmět: Citovat

Tak na to jsem alergický.Taky přede mnou jedna kráva vyhodila plastovou láhev.Proč to nevyhodit na cestu že.Tak jsem jí pak stíhal,abych ji ukázal,že pěkná pi.Osobně nemám problém s tím,dát odpadky do dveří a pak je jako normální člověk vyhodit do koše.Takže jestli někdo nadává,že je u nás bordel,tak ať se nejdřív pozastaví nad sebou a začne to řešit.Protože takových je většina Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 12:07 pm    Předmět: Citovat

To mě vadí i vajgly (od čeho je v autě popelník, když už někdo kouří v autě - fuj), ale není to nic proti petkách a plechovkách a ještě za jízdy. Nikdy jsem nic nevyhodil ani kousek papírku.
_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 9:15 pm    Předmět: Citovat

Tak to ja furt neco hazim Very Happy a stejne mam bordel v aute . ale mel bych tady jeden stripek papl jsem jogurt s rohlikem musel jsem úrudce brzdit rohlik mi spadl na zem a vysypal se na me jogurt byl jsem nasrany tak jsem otevrel okno a ze ho vyhodim jenomze zakon fyziky me prekonal a zgýchal jsme si celou stropnici a pul okna Very Happy
_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund