Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Dopravni nehoda
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Dopravni nehoda Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 11:19 am    Předmět: Dopravni nehoda Citovat

Zdravim pumaci ,
Mel bych mensi problemek , snad nekdo bude vedet ,

Volala mi dopravni inspektorat , ze jsem spachal nehodu , byl jsme prekvapen co to je ..

Zajel jsem na mestskou polici kvuli informacim a ti mi dali k nahledu protokol , že nekdo ve felici 4T0 3850 pri parkovani na ulici karvinske narazil do stojici dodavky jen neco odrene nepatrne potom kolem jela hlidka MP a ze chtela ridice zastavit ten nereagoval na zastaveni asi 700m a rizl to pres les pak na druhe strane lese byl zastaven a argumenotval ze polici nevidel kvuli zamlzeni zadniho okna , policie kontrolovala totoznost vozidla a spolujezdkyne byla moje sestra , ridic byl lustrovany na moje jmeno , ale nechapu jak kdyz nemel ani obcanku ani ridicak , ted mi neco hrozi ale ani ja sam nevim co , na statni polici ktera tam mela taky zasah nikdo nic nevi nikod nema zadny protokol , tak by me zajimalo co se bude resit , jelikoz u MP v protokolu je to brano jako pokus o ujeti od nehody , nerozumim jak policie mohla overit ridice bez jakehokoliv dokladu , kdyz je mam neustale u sebe navic mam na sebe hlasenou jenom pumku ... v patek jdu na novou lustraci tak doufam ze opravdu reknou ze to nejsem ja ten ridic , ze sestrou nekomunikuji a nechce mi ktomu dat zadne informace , jen ze mi policie posle protokol a ozaplaceni vznikle skody .... jinac mam dukazy ze jsem v dany cas na miste nebyl ale byl 20 km dal od havirova v tesine u sve pritelkyne +me tam vydel jeji soused jak se na parkovisti lepim na jeho favorita .... doufam ze to neodnesu kdyz takove dukazy mam ach joooo

jaky mate na to nazor ?


myslim si ze MP udelala dost pochybeni jak muze overit ridice bez dokladu nevim kde to vsechno vzali moje rodne cislo a podobne ale jelikoz tam byla segra tak asi neni se cemu divit , nerozumim tomu , pokud by slo jen o skodu tak faktura dam sestre a kaslu to ale v protokolu bylo u MP ze jsem ujel od nehody a u dopravky zas nevim ,,

_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 11:35 am    Předmět: Citovat

1 propleskni sestru.2 s měšťákama se vůbec nebav a řeš to pouze s PČR.3.kdyby mi někdo volal tak ho pošlu do hajz.. ..jediný co můžou je pozvat si tě na městský úřad o podání vysvětlení věci(nebo tak nějak se to jmenuje).každopádně pokud chtěj něco řešit musí ti přijít oficiální dopis aby ses dostavil tam a tam a vyšvětlil co se stalo.oni ti musej říct co si spáchal a musej ti samozřejmě předložit o tom nějaký důkaz.jelikož si byl v tu dobu prokazatelně někde jinde a máš na to svědky tak bvych se moc nevzrušoval protože za tohle se do tebe nikdo nepustí pač nemaj nic v ruce a jenom tě zkoušej po telefonu.moje rada zní.vlítni na úřad,vyhoukej je a bež v klidu na pivko.co si sem napsal tak někomu přepošlu co řeší u nás přestupky co na to řiká a potom ti dám vědět.
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 11:42 am    Předmět: Citovat

hele ať ti to dobře dopadne.

Mě se takhle stalo, že za mnou přišla asi v 17ti máma jeslti na mě její známej může pojistit okno.. Řekl jsem že je mi to jedno (patrně jim prasklo a na mě dělali pojistku) no a asi 4 roky na to mi přišl dopis ať se dostavim na vysvětlení kvůli přestupku porušení rychlosti asi o 30km/h se svojí Audi A6. V životě jsem to auto neviděl, a nikdy mi nikdo neřekl že ho na mě přehlašuje. Přemýšlel jsem jestli jít na policii to nahlásit nebo se s nim dohodnout. Patřil mezi ty lidi který dělaj problemy takže jsem nešel proti němu. Ale jak je vidět nedá se věřit ani vlastní rodině..

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hudson
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 137
Bydliště: Horehledy

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 2:11 pm    Předmět: re Citovat

Ahojik,no myslim si ze MP ma touhu to hodit na paragraf,nevim zneni,osobu me blizkou,coz me napada,ze tys majitelem pumky a tak ty neses odpovednost za vozidlo a tim i skody zpusobene.pokud bych mohl radit......obrat se na pravnika a sehnat si vsechny podrobnosti a hlavne nedavat auto z ruky!!!!!!!!!!!!!!!!.......co kdyby nekoho prejel a odjel????svedci by nahlasili spz a ty by ses pak divil.sestra nahlasila majitele vozu,kdyz MP nemela od ridice zadny doklad a je mozne ze to vse hodi na tebe.radeji jednej driv ty nez urady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 2:16 pm    Předmět: Citovat

jenomze problem je vtom ze se to nestalo z pumkou moji le neakym cizim vozidlem u ktereho nejsem vlastnik ani provozovatel ted jsem byl na dopravce v karvine a tam mi rekl ze ten co to vysetruje je na dovolene takze celkem , super , ale proste nechapu policajti kdyz clovek nema u sebe iani jeden doklad ale doklady od vozidla ma psanou uplne na neakeho jineho ciziho cloveka ze jim to sakra neni podezdrele a ani nepatraji jestli to opravdu byl , tutiz pujcim si auto nekoho stim prejedu necham se chytnout a reknu neci jmeno adresu a datum narozeni a jsem ztoho venku ... no tak potom maras na co tu ta policie je ?
_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Hudson
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 137
Bydliště: Horehledy

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 2:33 pm    Předmět: aha Citovat

Tak mooozna jsem to pochopil,MP kontrolovala ujizdejici vozidlo a ridic rekl tve iniciale,ktere mu asi rekla Tva sestra.takze pro MP jsi to byl ty kdo ridil a ujizdel od mista skoro nehody.hmmmmmmmmmmm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VaclavS
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 18.9. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 3:35 pm    Předmět: Citovat

Chyba je na straně policie, která neumí ani legitimovat řidiče. Zašel bych tam a poslal bych je slušně do (_._)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
EMERICH
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 1.6. 2008
Příspěvky: 97
Bydliště: Bratislava / Kašov

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 4:29 pm    Předmět: to co je Citovat

Chlapi to co ma byt? to sa taketo nieco este moze udiat? no kamarat ja na tvojom mieste strieskam sestru tak ze by z nej lietalo nielen perie ale aj ine kusy kde coho, nech ti to pekne vsetko vyklopi a okamzite a ak nie, tak by som ju odvliekol k policajtom a narobil tam taky bordel, ze to ani rusi v 1968 nezazili. Policajtom by som sa povyhrazal kde jakymi sudmi a na mestskom urade by si ma zapametali na velice dlhu dobu.
Takze:
1. nie je to tvoje auto...

2. chlap nemal ziadne ID - v momente ho mali vytiahnut z auta a odviest na stanicu...

3. mas svedkov ze si bol niekde uplne inde...

4. je to totalna kravina cele a este by som ich zazaloval za utrhanie na cti...

5. jediny sposob ako to vyriesit je narobit tam ale PORIADNY BORDEL, pretoze tam ocividne poriadny bordel maju, inak s tebou budu zametat ako s handrou...

Drzim ti prsty...

P. S.: toho chlapika co sedel s tvojou segrou by som si nasiel, dal s nim rec s nejakym poriadnym kladivom v ruke a ak by mal namietky ze nechce ist na policiu tak by som ho nechal kopat v lese s minilopatkou vlastny hrob...mozno sa nabuduce uvedomi aj on aj tvoja segra a nebudu robit koko...ny na tvoj ucet...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
asps
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2009 5:15 pm    Předmět: Citovat

S MP se nejak moc nebavim a boticky si uz taky sundavam sam a pak jim rikam ze je ukradl nejakej cikan nebo fetak Very Happy Very Happy , ale to co popisujes je uz vrchol BLBOSTI MP!!!!!!!! Az by se to vyresilo tak bych je udal za nejakou urazku na cti nebo jak se tomu rika
_________________
Ford Puma 1.4 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 5:46 pm    Předmět: Citovat

když Tě chytí benga za přestupek, nebo trestný čin, vždy musí sepsat protokol a dát Ti ho podepsat, že si s tím byl seznámen a souhlasíš(popřípadě se vyjádříš). Jinak ať jdou do ři*i. A pokud to mají a i podepsané, tak protestuj, že to není tvůj podpis a ohraď se tím sousedem, který Ti potvrdí, kde si v tu dobu byl... A pokud Ti to vážně způsobila sestra, tak to přehraj normálně na ní, když je taková svině, ať si to vyžere...
_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2009 6:31 pm    Předmět: Citovat

o to se snazim ale je tu jen mensi hacek pracuje na okresnim soude Very Happy zna take manevry a presne vi jak co udelat proto ji to tak lehce prochazi o takove veci ma kazdy den v ruce jinac v pondeli jdu na dopravku podat vysvetleni , ktere jsme si vyzadal tak pak vam dam vedet jak tohle trapeni dopadlo
_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 9:18 pm    Předmět: Citovat

Tak konecne vyreseno schytal jsem 3body a 2000 pokutku pritel od segry ktery ridil neake ty odmeny odemne a samozdrejmne 2000 nazpet ale uz mam jen 9 bodiku .. No maras proste , pak kde kde je spravedlnost . co si clovek neudela to nema ...
_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 9:24 pm    Předmět: Citovat

to by mě zajímalo jak ti to dokazovali?copak si jim něco podepsal??doufám že si mu dal aspoň do tlamy?
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 9:44 pm    Předmět: Citovat

To nevim vyslech se nekonal jen jsem zasel ma magistrat a tam mi to baba rekla co me ceka ten trest zas neni neak vysoky a ty 3 bodiky jeste jsem snesl , segra mi rekla ze ty penize mi da jeji kamos tak se prerekla a ja uz vedel kam jet Smile no jeho kamardi na me cumeli jak paka jelikoz tam kde se schazi se da dostat autem tak jsem tam vlitl asi 120citko brzda rucka vystoupit vsichni byli jak prikovani k zemi vyridit si resty a pak snim mluvit , myslim si ze mel dost , svezl jsme ho k bankomatu po rikal ze nema penize u sebe dostal zept sve penize a jeste ciga za omluvu no maras aspon ze jednal opravdu jak clovek jelikoz ty ciga a omluva me zarazili to bych necekal .. nebudu na neho nic podavat mylsim si ze jsme ho vytrestal az dost:-)

verim ze to n magistrat hodili hodne rychle jelikoz to pochybeni MP a identifikace asi to zajebali tezce ze to slo tak rychle proste uzavrene pro ne odvolat se muzu jen na vysi trestu ale pri baba rikala na magistratu ze to je uz ukoncene , tak by me zajimalo jak ani jsme se ktomu nestihl neak vyadrit uplne rychlost sam jsem neveril jak magistart muze rychle makat

_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 30, 2009 10:00 pm    Předmět: Citovat

to nehrozí... ses neměl nechat... normálně bych poslal písemnou stížnost... máš potvrzení o zaplacení,... ale nenechal bych si to líbit... normálně se hádej, jinak se to bude dít dál...
_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund