Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - XENON ROZDIL
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
XENON ROZDIL Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 12:33 pm    Předmět: XENON ROZDIL Citovat

Tady je ta slibovana rozdilna fotka xenonu 5000K a seriovych hb3 na pumce Smile Je to focene relativne ve stejnem miste Smilej

mod.edit: smazana fotka, viz pravidla a max rozliseni



DSC00336.JPG
 Komentář:
 Velikost:  36.93 kB
 Zobrazeno:  14952 krát

DSC00336.JPG



_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy


Naposledy upravil negro25 dne po únor 16, 2009 2:44 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Ondra
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 3.3. 2008
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 12:38 pm    Předmět: Citovat

Tak to je bomba!!! A to je na tlumený nebo na dálkový??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 12:46 pm    Předmět: Citovat

Vzhledem k prodlevě při spouštění xenonů, tak to může být pouze tlumený. Chudáci protijedoucí řidiči.

mod.edit: prihlaseno

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Janina
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.4. 2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Horšovský Týn

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 12:54 pm    Předmět: Citovat

čau xenony mužu doporučit manontoval jsem od HID a super,všichni víme jak svítí origa a tohle je fakt bomba jsem s nimi spokojen. a ohledně protijedoucim vozidlum je mi to celkem jedno, když potkam novou Audi tak taky vidim prd v tu chvíli když se míjíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
ttoomm
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 16.2. 2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 12:56 pm    Předmět: Citovat

jj taky si myslim že je to docela bezohledný vůči ostatním, z vlastní zkušenosti vím, že když jede člověk proti nějakýmu takovýhlemu auto co má buď takhle udělaný xenony nebo 100W žárovky tak fakt jen odhaduje když kolem něj projíždí, v ten moment kdy to nejvíc oslňuje, takže si myslim, že se vlastně ten člověk s xenonama paradxně sám vystavuje většímu nebezpečí pokud jde o další řidiče, když je sám na silnici tak to je něco jínýho, tam je rozdíl neoddiskutovatelnej to je jasný...ale sám většinou neni žejo...
jak je to vůbec pak s technickou? vymontujete to zase, nebo spoléhate že se to nějak ukecá nebo že si toho snad nevšimnou? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 1:23 pm    Předmět: Citovat

Xenony jsou v pohodě - na technické jsem byl v prosinci a ještě mi tam borec srovnával pravý světlo o 1.5cm nahoru. Pokud má auto čočky, tak je to v pohodě, pokud ale dáš xenon do chromovaný paraboly tak se světlo tříští o strany, vrch i spodek a to by bejt nemělo ---- povídal borec na technické. Klídek a na Pumy doporučuji. Wink
_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 2:01 pm    Předmět: Citovat

Anonymous napsal:
Vzhledem k prodlevě při spouštění xenonů, tak to může být pouze tlumený. Chudáci protijedoucí řidiči.


Jsou to tlumeny . neosilnuje tu vubec jelikoz jsme byl prekvapen protoze to svetlo leze po zemi nejde nahoru jak byla mlha tak sel krasne videt horni hranice kam to az jde a take jsem stal asi 150 m pred autem a sel jsem blize a jsme se krcil . osilnuje to stejne jako kdyz proti vam nekdo sviti xenonem origo , v pohode to je...

Nikdy na me nikdo neblikal a to jsme uz jel takovyma cestama kde nejsou ani lampy

ttoomm:
bezohledne to neni pokud to je dobre serizene a svetla nejsou zevnitr zaflakane bordelem jinac ty 5k nejsou do modra ale do bila a tezko to lze rozeznat od normalnich svetel az na ten vysoky jas jinac o tom osvetlovani je to tak ze kdyz te osvetluje auto tak ty vidis prd ale myslis si ze ten druhy taky vidi prd ? To si uz kazdy musi vzit sam

technicka : Jak jsme na ni byl jeste pres xenonama tak technik byl rad kdyz nasel to co vubec hledal tezka neznalost a jinac ty xenony s uzkymi balasty jsou perfektne dat tak aby se schovali pod svetlem uz jsme o tom psal a kdyz clovek vidi cocku ve svetle tak myslim si badat potom co tam asi patri a jeste u pumy asi nebude , jinac demonatz je jednoducha jen vymenis zarovky kdyz balasty jsou sikovne umisteny

mod.edit slouceny prispevky

_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
satan77
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 229
Bydliště: Bohužiaľ Zem (BA)

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 2:52 pm    Předmět: Citovat

A kolko ťa to vyšlo ? Super
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 3:30 pm    Předmět: Citovat

Ku xenónom by mali byť riadne homologované ostrekovače svetiel (žiadne "MADE IN GARAGE")... myslím, že práve na to sa budú dopraváci zameriavať, lebo z diaľky človek xenóny spozná hned... Idea
_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
ttoomm
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 16.2. 2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 4:46 pm    Předmět: Citovat

právě no toho bych se bál, auto má mít elektroniku vyvažovací, což se dá lehce poznat tím, že auto s origo xenonama po nastartování nechá projet xenony nahoru a dolu, jakoby seřídit a pak máš mít ze zákona vysokotlakou čístící soustavu a to taky pozná každej balík že nic takovýho puma nemá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 5:48 pm    Předmět: Citovat

Nikdo na tebe neblika ze dvou duvodu:
1, nevidi ani na packu s dalkacema, jak mu svitis do oci
2, vidi, ze mas xenony a tak vi, ze nema ani cenu na tebe blikat...
I ty origo xenony mi prijdou, ze svitici az moc.
U Pumy je vyhoda, ze je nizka a ma cocky, proto by to mohlo byt v poho, ale jina auta... Rolling Eyes
Je pravda, ze protijednouci auto, nevidi, ale ten v aute s xenony vidi... Jenze, k cemu ti bude, ze protijedouci auto uvidis, kdyz to do tebe napere, protoze neuvidi ani, kde ma volant, nebo v lepsim pripade to napali do prikopu...

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
koudelka
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 1.4. 2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 7:46 pm    Předmět: Citovat

Xenon,nexenon když nejsou seřizena světla a nepouživa se kolečko co mame pod volantem Confused tak je to uplně šumafuk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kašty
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvky: 139
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 8:04 pm    Předmět: Citovat

Já mám xenony v autě asi rok. Mám světelnou teplotu 8000K. Za dobu co jezdím,tak zatím na mě ještě ani jednou nikdo nebliknul žebych ho oslňoval nebo nějak moc svítil. A když jedu občas za nějakým kámošem,tak se sem tam zeptám jestli to příliš nesvítí do zrcátek a říkají že je to naprosto vpohodě. Co se týká policajtů... Určitě by měla být ve světle elektronika a ostřikovače, ale ani jednou se policajti na světla neptali. Buď pořádně neví jestli to v pumě je povolené a nebo to prostě přejdou. Prostě je to v čočce. Když to dá někdo do paraboly,tak oslňuje mnohem víc. A v dnešní době má xenony pomalu každé druhé auto. No a co se týká dálkových. Dal jsem je tam asi před měsícem. Svítí mnohem líp. Je problém s náběhem xenonu,ale to jen při prvním zapnutí. Když dálkové vypnu při míjení auta a pak je zas zapnu,tak svítí na 100% a když někoho dojedu a předjíždím a zapnu je ,tak svítí taky téměř naplno. Problém je pouze při prvním zapnutí po delší době. Ale to je tak 3 nebo 4 sekundy. Já jsem tedy spokojen a žádné problémy nemám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 8:16 pm    Předmět: Citovat

Xenony jsou xenony proste na kazdem zalezi jestli je tam da nebo ne jsou stim a nejsou problemy kazda vec ma svuj + a svuj - ale ty xenony me uz nejednou pomohli puma vs. zver Smile jelikoz ta zver neskace primo pred auto ale vbehne tam mnohem drive takze je cas zareagovat Smile
_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 8:44 pm    Předmět: Citovat

koudelka napsal:
Xenon,nexenon když nejsou seřizena světla a nepouživa se kolečko co mame pod volantem tak je to uplně šumafuk.


kazdej kdo hati xenony tim ze oslnujou jenom zavidi ze je sam nema Evil or Very Mad Evil or Very Mad nemam rad lidi co na to nadavaj Exclamation Exclamation A je rozhodne lepsi videt a byt viden to pak nadavejte i na vyrobce aut ktere je montujou Confused

_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund