Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Hydrogen Booster - vodík do sání
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Tuning

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Hydrogen Booster - vodík do sání
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 7:41 pm    Předmět: Hydrogen Booster - vodík do sání Citovat

Hydrogen Booster - zas nějaká novinka. Nevím co si o tom myslet - našel jsem to náhodně na Aukru. Slyšel jsem už o nitridu jako asi každej, taky tady jeden borec zkoušel čistej kyslík (což mi připadá dost nebezpečný protože kyslík + mastnota = většinou výbuch). Ale na vodík se už jezdí, jenom jsem neviděl, ani neslyšel, že by to někdo stříkal do sacího traktu. Zkuste to tady trochu rozvést, nebo přidat pár názorů a zkušeností, pokud někdo máte.

Stačí na Aukru nebo na youtube hodit do vyhledávače Hydrogen Booster a počtěte si, nebo koukněte. Já sám zatím nevím co si o tom myslet.

_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
jendaj
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 9.12. 2008
Příspěvky: 51
Bydliště: Plzeň a Komárov

PříspěvekZaslal: pá únor 13, 2009 11:26 pm    Předmět: Citovat

já čet vo tunerovi co v oktávce vozil bombu s kyslíkem ale po čase ten motor vodrovnal a musel vyměnit a pak se na to vykašlal ae jinak vo tom víc nevim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 7:56 am    Předmět: Citovat

Tak jsem našel nějakou reporáž v TV Nova, kde nějakej týpek z Jihlavska postavil generátor doma svépomocí. Je to asi 15. minuta v televizních novinách.

Kód:
http://archiv.nova.cz/multimedia/televizni-noviny-13-11-2008.html


Taky jsem našel dost článlů na netu kde to považujou za nesmysl - Pegueot forum apod. Zase ale naopak Honda začíná s výrobou hybridních aut na vodík. Nejsem z toho chytrej. Confused Very Happy .

_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 11:29 am    Předmět: Citovat

jj na nově sem to taky viděl a podle toho co tam vysvětlovali je to uz stara zalezitost jinak sem o otm nic moc nehledal
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
asps
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: so únor 14, 2009 2:33 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem to viděl, podle toho typka to není zádná novinka Cool
_________________
Ford Puma 1.4 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: ne únor 15, 2009 7:40 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem projel všechny videa z youtube, i vygooglil co se o tom dá. No abych pravdu řekl, tak výroba takovýho generátoru není nic složitýho. Příští týden se poohlídnu po nějakých materiálech co používali na videích, postavím to a odzkouším. Jestli to k něčemu bude, tak budu jenom rád - jestli k prdu, tak to hodím do škarpy a vyřízeno. Wink
_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po únor 16, 2009 8:06 am    Předmět: Citovat

No, nic moc o tom nevim, ale podle toho videa jsem si vsiml, ze to ma na diesel. Pujde to vubec dat i na benzin Question
_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út únor 17, 2009 10:06 pm    Předmět: vodik Citovat

pokud vim, tak to resi jen na naftu a usetri na tom par korun nejaky ten litr nafty na 100 km, a to je asi stejny vysledek jako tam lit olej, to dela jeden znamy, do pumy si myslim, ze to neni dobry napad
_________________
už bez Pumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 12:41 pm    Předmět: Citovat

Tak mám sehnanou většinu komponentů a po neděli mi jeden borec navrhne spočítá a odměří žhavící těleso. Chci to zapojit na alternátor a mít to navržený tak, ať to zbytečně neždíme baterii a zároveň stíhá dobíjet. Většina lidí co to mají ždímou baterii a to se mi moc nelíbí. Pak to začnu vyrábět a hlavně přemýšlet nad umístěním v prostoru motoru. Jak to bude hotový, tak to nafotím a začnu měřit slibovaný výkon a hlavně pokles spotřeby.

Naftu to řeší taky, ale co vidím videa tak to mají většinou benzíňáky.

Kód:
http://hhoconversionkitreviews.com/


No uvidíme jak to dopadne - sám jsem zvědavej

_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 19, 2009 5:55 pm    Předmět: Citovat

tohle se používa u proudových motoru stíhaček ke KRÁTKODOBÉMU zvýšení tahu, takže to každopádně fungovat bude, ale motor mít moc radost nebude... Pokud to chcete používat nonstop, tak ten motor pujde hodně rychle... do písťáků se to používá taky, ale motory dostávají dost kapky...
_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund