Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Crash :-((((
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Crash :-(((( Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Puma_racing
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.3. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2008 9:22 pm    Předmět: Crash :-(((( Citovat

No když jsem s Eltonem likvidoval ty vraky a viděl jak má vyřešenou střechu pevný sloupky a ostatní věci docela mě to překvapilo. Zajistě, že jsou teď daleko bezpečnější auta, ale bohužel v jiné cenové kategorii a ve stovnání s tigrou či nějakými japonci jako civic, colt, scoupe, .... je pumička co se týče bezpečnosti nejlepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
GoisT
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 14.5. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: so listopad 29, 2008 10:03 pm    Předmět: Citovat

je to sice OT ale me by zajimalo podle ceho ste zjistili ze je puma bezpecna ??? tohle auto se v podstate normalne prevratilo nevim co by mu melo bejt vic ,myslim ze vetsina aut z tohodle roku a ve stejny technickym stavu by dopadla stejne ,tim samozdrejme neberu v potaz colt a jim podobnym. jinak urco preju brzky uzdraveni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 11:24 am    Předmět: Citovat

Zrovna máme doma podobnou situaci, chci aby s Pumou jezdila hlavně přítelkyně, teď jste mi docela nahnali strach.. No držíme palce ať je vše OK..
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 11:39 am    Předmět: Citovat

4 Matěj:
Myslim si, ze se nemusis bat. Jestli ma tva pritelkyne s Pumou neco najezdeno (a hlavne teda v zime) a bude jezdit opatrne, tak by to melo byt OK. Puma_racing psal, ze to byla Evika prvni zimni zkusenost. Navic si myslim, ze to byla proste smula. Tady je jedno jake budes mit auto. Stat se ti to muze stejne s Favoritem jako s Pumou (spis s Favoritem, nezli s Pumou - ABS, protiprokluz), ale naopak v Pume mas vetsi sanci to prezit... (Kdyz teda nedupnes na vsech 125 koni, mam namysli v podobne situaci, rychlosti a tak) Uz minimalne kvuli tem pytlum, co ma Puma pod volantem a palubovkou.
Ale samozrejme je vse relativni a rozhodne bych nespolehal ani na airbugy, ani na ABS, ani na karoserii, ale je potreba znat jizdni vlastnosti auta a trosku predvidat...

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 11:49 am    Předmět: oprava Citovat

Když tak na to koukám tak mi přijde vcelku zbytečný jí celou likvidovat.auto nevypadá nijak zvlášť zlomený.samozřejmě by to chtělo lepší fotky ale fakt se mi to nezdá tak drastický poškození zvlášť když přihlídnu k tomu že si do toho investoval nějakej peníz..rozhodně by tě přišla oprava na míň než jiná puma.co bagy jsou OK??dával jsem dohromady 306tku zlomenou z boku po srážce s radlící (silničáři z boku)a svojí pumu když sem trefil ve stovce divočáka přímo na předek na pravej nosník a můžu ti říct že mě ani jedna oprava nevyšla na polovinu ceny auta a hlavně jde o to že už víc co tomu je.takhle vždycky kupuješ zajíce v pytli a co si budem povidat téměř každá puma je více či méně bourána jenom jde o to jak dobře je to opravený.když už se teda do tý koupě dáš tak ti rozhodně nedoporučuju auto z itálie nebo holandska pač to jsou prasa největší.samozřejmě to taky chce mít i pár známejch (klempíř atd+ nějakou vlastní zručnost).je jasný že pokud to dáš to servisu tak se do 80ti asi nevejdeš).jinak přeju samozřejmě brzký uzdravení !!!
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pavel
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 26.7. 2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 12:39 pm    Předmět: Citovat

Tak já se také přidávám k popřání rychlého uzdravení přítelkyně a i když je pumička relativně dost pomačkaná, tak to určitě dáte do pořádku!!! Hlavně že se přítelkyni nic vážného nestalo. Přeju ji brzké uzdravení a co nejkratší pobyt v nemocnici. Smile Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Puma_racing
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.3. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 6:45 pm    Předmět: Crash :-(((( Citovat

Před pár hodinama se u mě stavoval Elton a pumička půjde k němu na dvůr. Shodnuli jsme se, že to nemá cenu opravovat. Ty fotky dost klamou, ale ta puma je hotová. Oprava předpoklad 60 tis. a to jsme ještě hodně při zemi a uvažujem díly za přátelskou cenu.
Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 7:26 pm    Předmět: Citovat

odkud jsi?
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 7:28 pm    Předmět: Citovat

Tak to teda fotky klamou silene. Podle tech fotek to vypada fakt jen na plecharinu + svetla + skla. Ale chapu, ze na nich neni videt motor, poloosy a dalsi... Odnesl to i motor? Co vse je na odpis?
_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 7:40 pm    Předmět: Citovat

přesně tak.chtělo byto odstrojit a zjistit co je poškozeno.základní věc je jestli jsou v pořádku bagy a motor+převodovka..potom jít dál.posunutý nosníky se nechaj velice dobře na stolici srovnat.já si myslim že pokud to neni hnutý v podlaze tak bych šel do opravy.kdyby si byl někde z blízka mám dobrýho známýho klempíře a zbytek by sme doladily.píšu ti to z pohledu člověka co tim už prošel.ono jít a vysolit dalších min 90000Kč za trochu slušnej kousek umí asi každej ale já preferuju vždycky řešení co mě stojí co nejmíň a je nejlepší.zase na druhou stranu chápu že pokud nemáš například místo kde to dělat+čas a nějaký to nářadí + známí tak je to prekérní situace Surprised
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MarekBlack
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 24.3. 2007
Příspěvky: 73
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 8:11 pm    Předmět: Citovat

Zdá se mi to nebo ta pumice má vážně střešní okno?..na tý spodní fotce to tak vypadá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 8:21 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem si to myslel, pak jsem si rekl, ze me asi jen salej oci, ze tj jen odraz, ale kdyz se na to ted koukam znova, tak to tak vypada na obou fotkach, takze mozna ma. Proc? Zda se ti to tak nerealne? Kdyz jsem si Pumu vybiral, tak jsem minimalne na jednu se stresnim oknem taky narazil.
_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Puma_racing
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.3. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 8:25 pm    Předmět: Crash :-(((( Citovat

Je to kompletní zbořenina opravdu Elton to potvrdí.
Střešní okno tam bylo, dokonce elektrický, ale tak nešikovně udělaný, že jsem jej musel zatmelit a elektriku odpojit.
Jsem jinak z Kolšova tak kdo si myslí že by tuhle Pumičku opravil pod 50.000 tak bych mu ještě 10.000 do kapsy přidal. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MarekBlack
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 24.3. 2007
Příspěvky: 73
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 8:26 pm    Předmět: Citovat

Abych se přiznal nikdy sem žádnou pumu se střešnim oknem neviděl a mě by se to určitě moc líbilo.Do střechy to zabudovat asi nepůjde že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Puma_racing
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.3. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: ne listopad 30, 2008 8:30 pm    Předmět: Crash :-(((( Citovat

Jistě že půjde, komplet bych ti mohl dát vše mimo skla, ne že by bylo rozbitý, ale pumička musí mít sklo vypouklý, aby ladilo se střechou a je vše ok. myslím, že i Lopez má taky střešáka. Já tam mám rovný a to na krajích nedolíhalo na těsnění. proto tam sem tam zateklo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund