Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Emise a Shell V-Power
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Emise a Shell V-Power
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 12:06 pm    Předmět: Emise a Shell V-Power Citovat

Tak sem byl minuly tyden na STK a Emisich. Kdyz sem si auto pred dvema lety kupoval, tak technickou relativne proslo s par drobnyma zavadama, ted uz bylo bez chybycky.
Ale proc to pisu?! Jde mi hlavne o Emise.

Kdyz sem auto koupil, tak emise dopadli asi takhle:
Volnobeh(830ot/min):
CO: 0.261%
V otackach(2660ot/min):
CO:0.261%
LAmbda: 1,001

Po dvou letech jezdeni na Shell V-Power dopadly:
Volnobeh(840ot/min):
CO:0.01%
V otackach(2770ot/min):
CO:0.01%
lambda: 1.000

Povolene hodnoty jsou:
volnobeh(750-950ot/min):
CO: 0.50%
v otackach(2500-2800ot/min):
CO:0.30%
lambda: 0.97-1.03


Jedine upravy co jsem delal, ktere by na tom mohli mit nejake zasluhy jsou sportovni filtr green(pred dvema lety tam byly vsechy filtry nove-seriove) a sportovni vyfuk(predloni tam byl nove dany remus).

Tak muj nazor na Shell V-Power je, ze ma cenu ho tam cpat a davat o ty dve koruny na litru vic... A pokud jde o motor, tak jsem s nim cele dva roky nemel sebemensi problem...

Uz ste to nekdo takhle meli moznost provnat?

_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 1:58 pm    Předmět: Citovat

Hm tak to čumim Shocked . Pěknej příspěvek Dane.
_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drrtek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 113
Bydliště: Libušín

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 3:01 pm    Předmět: Citovat

Johniku ted mě tak napadá projdeme styma našema sedačkama na stk Shocked Laughing ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 5:01 pm    Předmět: Citovat

Já prošel Laughing . Ale auto tam odvez někdo jinej. Co mi pak řikal, tak sedačky nebyl problém.
_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 7:06 pm    Předmět: Citovat

No nevím, jestli na tom má zásluhu V-Power. Můj motor jej nikdy neviděl a před pár měsíci jsem měl hodnoty:

Volnoběh (827 ot)
CO: 0,00%
HC: 9

Zvýšené (2900 ot)
CO: 0,00%
Lambda: 1,004
HC: 7

P.S. A pokud je benzín V-Power stejné kvality jako nafta, tak Vám doporučuju dohledat test MF Dnes, který vyšel cca. před měsícem. Zjistili, že je naprosto ve shodné kvalitě jako dražší řada - dokonce nenašli ani žádné "super extra" přísady... Takže asi tak. Ale reklama funguje, že Smile

_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 7:15 pm    Předmět: Citovat

2MAd: k tem testum nafty - na kazde shellce je moznost k nahlidnuti ohledne vyroku shell prave k tomuto testu.. je tam nejake povidani o tom jak se testovalo..
_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Scary
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 26.6. 2007
Příspěvky: 645
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 9:52 pm    Předmět: Citovat

0,00 to ti asi zabudli zapnut meranie Wink)

ale ja som tiez videl v-power asi 2x /mne sa zda ze vykon je pri nom dost horsi/ a hodnoty som mal tiez 0,01%

_________________
1/4 mile piestany 2009 - 16,432
1/4 mile mimon 2010 - 16,432
to je presnost... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ
Maw
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 10:17 pm    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Maw dne po únor 22, 2010 2:03 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 10:50 pm    Předmět: Citovat

No musím přidat vlastní zkušenosti....když jsem koupila Pumí, jezdila jsem prvních pár dní na Agip Surprised , jak jsem byla zvyklá se starým autem........jezdilo to celkem fajn, ale občas měla Pumča"škytavku" Shocked.....po oživení účtu po výdajích s koupí Puminy jsem přesedlala na Shell Cool .....sice netuším jaký mám teď emise, ale jedno je jasný-"škytavka" je pryč, Pumí jde líp za plynem a spotřeba je nepatrně nižší(cca 0,3l/100km)....V-POWER tankuju jen mimořádně a není to žádný rozdíl oproti Naturalu 95...takže pro mě z toho plyne jen to, že budu dál dávat pár halířů navíc za jakýkoliv Shell než šetřit a tankovat benzín nekvalitní(možná i ředěný nepatrně vodou)......a pokud pak budu mít i nižší emise, tak to bude jedině fajn Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
GoisT
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 14.5. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne září 28, 2008 12:59 pm    Předmět: Citovat

ja jezdim taky V-Power ale musim rict ze obcas tankuju u Benziny a maj dobrej benzin mi skoro pride lepsi jak klasickej od shellu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund