Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - NAVIGACIA
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
NAVIGACIA
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MOTYL
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.4. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 1:34 am    Předmět: NAVIGACIA Citovat

Nazdar vespolek!
Idem si kupovat navigaciu ale nemam s tym skusenosti ('Surprised') nieco som si pozeral na nete a zatial sa do finale dostali Garmin a Tomtom som v USA a som ochotny za to vysolit do $400 a poziadavky hlavne ak sa da aby bola mapa Europy alebo sa dala zohnat za prijatelnu cenu a doinstalovat.
Ak ma niekto s tymito produktmi skusenosti tak mi prosim poradte.
DIK A PEKNY DEN VSETKYM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 8:41 am    Předmět: Citovat

ja pouzivam PPC fujitsu-siemens loox 520, do toho sem si uz sehnal software a mapy sam (iGO) - vyhodu to ma tu ze pocket pc muzes vyuzit i jinak a ne jenom jako gps a muzes si do toho nahrat i co chces - vcetne map, kupoval sem ji pred rokem a cenovkou sem byl kousek vis nez pises ty, ale zas v USA bude vsechno levnejsi takze mozna by stalo za to na to kouknout..

MAd pouziva stejne zarizeni, akorat navigacni software tomtom

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 9:02 am    Předmět: Citovat

Já používám GARMIN - jsem naprosto spokojený. Jezdím často a i ve velkých městech jako je Praha nebo Brno, mě vždycky bez problémů dovedla přesně na určenou adresu. Kolega si pořídil v nějaké akci MIO a byl z toho dost zhnusenej - motalo ho to po městě a vodilo všelijakýma oklikama. Půjčil jsem mu Garmina a byl dost překvapenej. Vyřešil to tak, že si koupil mobil Nokia N95 s GPS modulem přímo v telefonu, "sehnal" mapy Garmin a jezdí jako já - v pohodě. Jak píše SID, je asi lepší koupit něco co dokáže už více než jen GPS, a využívat to k reprodukci hudby, filmů, využití intrernetu a kdoví co všechno - pokud to funguje jak má. Popravdě já moc na univerzální multifunkční věci nejsem - jsem zastáncem názoru že kupuji věc speciálně pro tu činnost kterou požaduji, protože když je jich tam hodně - většinou pořádně nefunguje ani jedna. Jenže dneska jde elektronika kupředu rychle, takže se nějaký multifunkční výrobek může vyplatit. Nejlépe je půjčit si od známých různé verze zařízení a rozhodnout se podle toho co ti bude vyhovovat nejvíc. Wink

mod.edit: mapy sou pod autorskym zakonem, takze je nestahujeme ale shanime nebo kupujeme Very Happy

_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Bruni
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 5.2. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Košice,SK

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 9:08 am    Předmět: Citovat

v N95 mam garmina ale najlepsiu skusenost mam s iGO a pocket PC.do toho by som siel Wink
_________________
Japan positive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
DOM
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 507
Bydliště: Bratislava/Michalovce

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 9:32 am    Předmět: Citovat

ja mam garmin a som spokojny... mapy mam ak by si potreboval. bracho ma tom tom jednu z najvyssich rad a je fakt super. rozdiel je v tom, ze napr. v anglicku je najpresnejsie vyhladavanie podla post codu a ten ta zavedie az pred dvere ... no proste cim lepsia, tym viac moznosti vyhladavania
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
rastom
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.7. 2007
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 11:18 am    Předmět: Citovat

ja pouzivam pocket PC Asus 636, kde mam iGo mapy...uplna spokojnost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Palenasp
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 9.8. 2007
Příspěvky: 30
Bydliště: Banovce n/B

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 11:21 am    Předmět: Citovat

Ja pouzivam Fujitsu-siemens LOOX T830 (sice maly display,ale mne staci) a mam GPS navigacny program iGO My way. Jazdim od Slovenska az po Anglicko a mozem odporucit. Urcite kazdy ma iny nazor ale mna moj IGO este nesklamal. Prave uvazujem nad kupov novej verzie IGO 8 EUROPE.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail AOL Instant Messenger
july
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 5.5. 2007
Příspěvky: 586
Bydliště: Sabinov

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 4:13 pm    Předmět: Citovat

(Jano).ja mam Mio,tusim 250,a vobec nie som spokojny,sice v Pardubiciach mi pomohla ale napr.nevie ma doviest ku vlastnemu domu Confused Confused Confused
_________________
..........DLD Acoustics................
..tuning zraz Svidnik 139.7db ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
MOTYL
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.4. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 5:33 pm    Předmět: Dakujem za rady Citovat

Tak nazdar pumery
dakujem vam za rady a konecne som v obraze
Zatial stale u mna vyhrava garmin a tomtom tak este ceknem na nete moznosti a kedze ste pisali ze mapy nie su problem tak parada a asi kupim skor nieco co este nema mapu Europy lebo radovo tu /USA/ navigacia aj s mapami Europy stoji asi o $150 viac tusim v EU budu tie nase mapy lacnejsie a tomtom ma aj nejaky ucastnicky program kde sa daju stahovat update a daju sa aj pridavat informacie do systemu no uvidim
Multifunkcaky tiez nemusim aj ked netvrdim ze su zle no uvidim ked kupim napisem tak zatial sa tu majte a PA

edit: Nazdar Pumaci!
Tak uz som tu navigaciu kupil je to tomtom xls stala ma $250 a ma pekne zrozumitelne menu dokonca je tam i cestina a je tam dobra ponuka na stahovanie cez registracnu stranku priamo do navigacie na mesiac mam upgrady map zdarma a potom je tu sluzba map correction sharing co znamena ze ktokolvek moze do systemu pridat pracu na ceste ci uzavierku a tak a toto sa objavi vsetkym co si aktualizaciu stiahnu da sa stahovat databaza vsetkych moznych bodov zaujmu a trasu najrychlejsiu, najkratsiu cez urcene body a vyhnut sa urcenym bodom a podobne takze zatial spokojnost ale ked to poriadne poskusam aj autom tak dam vediet ako som spokojny este raz dik za rady
Majte sa fajn

mod.edit: slouceny prispevky - viz pravidla a tlacitko edit + 24hodinovy limit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bruni
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 5.2. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Košice,SK

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 12:43 pm    Předmět: Citovat

len aby ti to fungovalo aj v CZ a SK Wink
_________________
Japan positive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
MOTYL
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.4. 2007
Příspěvky: 103
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 3:22 am    Předmět: Citovat

No to dufam ze bude fachcit u nas lebo maju aj pokrytie europy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MiroPB
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.7. 2007
Příspěvky: 328
Bydliště: Považská Bystrica, Bratislava

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 8:05 am    Předmět: Citovat

ja používam ASUS pocket PC a mapu iGO.. spokojnosť
_________________
Ford FOCUS 5D 1,6 16V r.v.2004
PUMA 1,7 VCT r.v.12/1999 - predané
Nissan Almera 3D 1,4 16V 87PS - totálka
-------------------------------
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund