Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Mimoňské války 22. - 24.8.2008
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Mimoňské války 22. - 24.8.2008 Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Scary
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 26.6. 2007
Příspěvky: 645
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 11:35 pm    Předmět: Citovat

no mimon je praveze o sprintoch..
HK je trochu ina liga.. musim suhlasit ze hradec bol organizovany lepsie.. ako aj zakaz jazdit autom po 22:00 hod a podobne... organizatory boli ochotnejsi ako tu, co ked som sa nieco spytat tak ma len odkopli..
a aj tie "sprchy" nie su najhorsie Wink
ale ako vravim, ja by som to neporovnaval, zas v hradci ja osobne som sprinty ani nevnimal.. uplna nuda.. tu sa dalo jazdit do desiatej vecera... proste zajazdit si tu pridem urcite o rok Wink
skoda ze hradec je uz minulost Sad

_________________
1/4 mile piestany 2009 - 16,432
1/4 mile mimon 2010 - 16,432
to je presnost... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ
Laizionka
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.12. 2006
Příspěvky: 243

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 6:31 pm    Předmět: Citovat

nazdarek vsem, tak se i taky povedlo dostavit, jen bez pumky a jelikoz jsem vetsinu doby byla u sprintu, stihla jsem videt jen Sopena, tak pristi rok to snad napravim s pumkou, pokud ji nevymenim za hondu crx Razz a hoodne dobrych kousku se tem jinak naslo Razz jen skoda, ze vas jsem nejak nemela sanci potkat... Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 6:38 pm    Předmět: Citovat

Byli jsme nasackovani nekde kolem stredu slalomu... presne na druhe strane, nez byly sprinty... skoda...
_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Laizionka
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.12. 2006
Příspěvky: 243

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 7:51 pm    Předmět: Citovat

jo jo vim vim, johnik byl asi zmateny, jak jsem mu volala, nedivim se hih, kdyz volam z jinyho cisla Razz kazdopadne jsem tam byla s bandou, takze jsem se radeji nechtela trhat vzhledem k tamnimu davu Razz ale pristi rok snad Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 8:29 pm    Předmět: Citovat

To si byla ty Rolling Eyes ? Já jsem rozuměl každý 3 slovo Surprised . Kdybych to věděl tak přifrčim ke sprintům Wink . To je mi moc líto Embarassed . Škoda no.
_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 5:03 pm    Předmět: Citovat

tak mozno to tu ani nema moc co robit ale stalo sa to na mimonskych valkach a dufam, ze si to precita cim viac ludi (aj ked podaktory maju 278mm kotuce tak ich to asi nezachrani vzdy...)

Kód:
http://www.stream.cz/video/133106-lamborghini-gallardo-crash/0



Citace:
Vyjádření majitele Gallarda:
Zdravim Vás všechny, co si momentálně píšete o Lamborghini. Jmenuju se Robin a tohle Lamborghini je jedno z mých služebních aut. Mám na na něm odježdíno přes 30 000 kilometrů a to ne 90 kolometrovou rychlostí . Včerejší karambol, terý se mi stal v Mimoni, byla pro mě hodně nepříjemnou zkušeností, se kterou jsem se nesetkal ani na okruhu, ani na dánici ve 300 kilometrové rychlosti ! Byl jem požádán o exhibiční jízdu,vyrazil jsem ! Ti kteří mě na cílovce sledovali, tak dobře několikrát za sebou viděli, jak startuju, jak auto akceleruje a stejně tak jak a kdy brzdím ! pokaždé jsem brzdil z 210 km/h, k cíli jsem brzdil ze 190 km/h. pokaždé jsem měl brzdu tejejně tvrdou a mohl jsem se na ní spolehnout , bez sebe většího náznaku zvadnutí ! Proto i poslední jízdu , na kterou ke mě přisedl muj kamarád Jarda , jsem jel plnou palbu !!!! Proč ne žejo. když má Lambo tak velký kotouče , který se nemůžou jen tak zahřát, aby zvadli !!! Jedna , dvě , tři, čtyři a ta brzda, na kterou jste se mohli vždycky, podotýkam vždycky mohli spolehnout Vám lehne na zem !!!!!! Řítímeseza cílovkou rychlostí přes 200 km/h, brzda na zemi , i když jsem jí v rychlosti zkoušel našlapat a ono nic !!!! Můžu Vám říct , že pohled na to, jak se řítíte takovou rychlostí na lidi, to zábradlí a ty auta co stáli zanim pak ta konečná myšlenka rosekání auta, nikomu z Vás to nepřeju. Jediné co jsem mohl v té situaci udělat bylo , že jsem podřadil , namíříl auto mimo lidi a zátáhl naplno ruční brzdu !!!!!! Bůh stál nademnou, že jem nikoho nezranil !!!!!! Je to pro mě velké ponaučení a doufam že i pro ty , co si myslí , že mají dokonalé brzdy a že řídí , jako mystři světa. Jsem rád, že jsem vám mohl napsat pravdu, protože to mohlo dopadnout i jinak a nechybělo málo. Robin.



davajte bacha na pumicky Wink

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 6:14 pm    Předmět: Citovat

Nebrzdí a pak v klidu odjel Confused Confused Confused .
_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Beny
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 23.8. 2008
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 3:19 pm    Předmět: Citovat

Tak mimon se mi taky libyla,hlavne jsme byl spokojenej s tim casem co jsem mel na sprintech.Na to ze mam v kufru takovy zavazi a motor moc neladenej,tak me pumicka prekvapila docela.jeste chci davat svody,ostry vacky a chip,tak uvidime kolik to bude pristi rok Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund