Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Mimoňské války 22. - 24.8.2008
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Mimoňské války 22. - 24.8.2008 Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dolynda
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 20.4. 2006
Příspěvky: 61
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 12:54 am    Předmět: Citovat

Dorazíme v Sobotu v poledne nějak, držte místo Smile pro 2 pumy. Jestli to půjde, Díky

Jede: Sajmon.Fenix, JEDI Very Happy

_________________
-> já Pumí nemám, ale jezdím s ní Smile. (Sajmon.Fenix)

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 10:19 am    Předmět: Citovat

Tak sem se vratil a jsem vic nez nadseny... byla to parada... az hodim fotky na google, tak dam zase do podpisu odkaz...

Dekuju moc vsem, co dorazili a reprezentovali nas klub... Jinak me trochu mrzelo, ze sem kuli technickemu stavu brzd nemohl jet sprinty pumou... ale za to nam Jackal pujcil svou Mazdu Mx-3 a davali sme sprinty paradne az na mojich par sklerotickych nedostatku (musim se naprasit, snazil sem se jet sprint na neutral a tomu to auto nerozumelo)...

_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1964
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 11:02 am    Předmět: Citovat

No tak já se připojuju se všemi jsem si to moc užil Smile . S Jackalem to byla parádní jízda v RZtě takže se opět máte na co těšit, i když jen se špinavou pumou Surprised . Samozřejmě velká gratulace konečně na bedně co Wink ?

Sprinty jsem mu zadarmo nedal, ale prostě těch pár herek navíc co tam měl rozhodlo Surprised . Aspoň, že jsem si tam neudělal ostudu. Trochu mě mrzelo, že jsem žádnou jízdu nejel proti Benymu (druhá puma na startu), ale co, svět se kvůli tomu nezboří.

Nemáte někdo fotky(videa) těch mejch jízd, leštěnek, hostesek (hlavně těch pomalovanejch) a těch pátečních akcí Drinking .

Na mimoňským sraze mě mrzeli snad jen 2 věci. Můj spálenej xycht. A ta hromada namachrovanejch násosek. Opravdu nevim proč ty srágory nejedou se vyblbnout na uzavřenou trať, která je hned vedle Confused . To jsou přesně ty český zašlápnutý nátury, kde neni porovnání tak jsou hvězdy, ale když přijde na skutečný poměření tak skutek utek Very Happy . Bohužel mi to pak kazí obrázek o srazu, kterej se jinak povedl Exclamation .

Těch pár mojich fotek a video s Jackalem brzo dodám.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 11:23 am    Předmět: Citovat

tak zrazik bol vazne v pohode... particka skvela, kopa pumiciek, zabava...
ako na kazdom zraze sa bohuzial vzdy narazi na par blbcama za volantmi ale co uz... vzdy sa najde niekto taky...

kopa auticiek... kopa krasnych zenskych... kopa zabavy... Super



tesim sa na dalsi rok Smile

to janicka: diki za startovacie kabely Laughing
to macany: diki za "hubu ktera nebola lina" (modelka...) Laughing
to all: diki za vsechno ostatni...

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 11:52 am    Předmět: Citovat

TO mircelo: njn, lina huba, hole nestesti...
_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1964
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 11:56 am    Předmět: Citovat

Jaká modelka? Chci znát detaily Very Happy . Sem s drbama Very Happy .

výsledky sprintů tady:
Kód:
http://www.emuni.cz/viewtopic.php?t=1679

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...


Naposledy upravil Johnik dne ne srpen 24, 2008 5:11 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DOM
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 19.11. 2007
Příspěvky: 507
Bydliště: Bratislava/Michalovce

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 12:21 pm    Předmět: Citovat

puma na 26. mieste s casom cez 16 sec. ... dufam, ze nebola vyladena lebo je to dost hamba Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1964
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 12:59 pm    Předmět: Citovat

Měl snad jen konickej filtr. Jakej čas by sis představoval? 16.471sec byl druhej nejlepší čas s pumou od tý doby co to sleduju. Nejlepší měl Frostik s časem pod 15sec. Já měl 16.526sec v roce 2006. Podle mě to byl super čas. Já zajel tento krát "jen" 16.795sec. Když zajedeš se seriovou pumou pod 17sec tak je to pěknej čas.

Fotky ode mě jsou u Macanyho ve fotogalerii. Od červenýho Golfu Rallye dolu Wink .

EDIT: video Rychlostní zkouška s Jackalem
Kód:
http://www.youtube.com/watch?v=wH2lNtmqNUc

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 2:36 pm    Předmět: Citovat

TO Johnik: Sli jsme s Mircelem a SiDem na jidlo a cestou sem videl, ze se nejakym polakum vali modelka po kapote a vsichni si to hrozne foti, tak sem se nenapadne rozbehl s Mircelem (SiD se ztratil v davu, prisel o to, bohuzel) v zadech a hodil fotak do pohotovosti a uz sem jel... Musim rict, ze to byla asi nejhezci modelka, kterou sem na tuning akcich videl, kam se se*ou ty z naseho kalendare(tot muj nazor). Po foceni sme sli dal, ze najdeme SiDa a nekoho napadlo, ze lina huba, je hole nestesti, tak sme se s Mircelem vratili a zeptali, jestli bychom si ji mohli nafotit u nasich aut a ona souhlasila. tak sme rychlou chuzi sli pro auta( poslednich 100 sme se na to vysrali a rozbehli sme se) a najeli autama k ni a zacalo se... A nahodou se tam pobliz objevil Sopen, tak se pridal taky... A to je cela pohadka... Jo a jeste zili stastne az do smrti...
_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 3:38 pm    Předmět: Citovat

bylo to vazně super...jen skoda, ze uz je po vsem.....doufam, ze se vsichni zase potkame-treba na relaxu .-)

to mircelo: kabely jsou povinna vybava na srazy Smile
to aVal: díky za dalsí modrinu Smile a nezapomen, ze Sparta je nejlepsi Smile

_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
turnik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 10.9. 2006
Příspěvky: 179
Bydliště: Bruntál

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 9:22 pm    Předmět: .. Citovat

Zdravím, no mě se tam zas tak moc nelíbilo, akorát co stálo za to byli sprinty jinak vubec nic mě na Mimonských valkách nenadchlo, byl sem tam letos poprvé a asi už nikdy víc, čekal sem od toho srazu celkém víc, když to porovnám s Hradcem Králové kde jsem byl minulej rok tak to se snad srovnat ani nedá. Toi toi v Hradci byli snad na kazdem kroku, voda a vany na vodu kde sis mohl umýt pusu taky snad skoro vsude, stánku s tuning vecmi podstatně víc než v mimoni), Mám to do Mimoně 350 km a čekal sem teda od toho hodně, ale jak sem to viděl tak asi už nikdy víc....Zlatý Hradec Králové, na Mimoni je dobré akorat to, že tam je 5 drah na sprinty a to je vše........i v Přerově na tuningu na letišti v Bochoři lepší jak na Mimoni, všichni o mimoni básní, ale zas tak super to fakt není......to je jen můj názor, tak ho respektujte, no nic mějte se, ja sem docela zklamaný......... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 9:28 pm    Předmět: Citovat

mno je po sraze a ja spokojeny doma..

jenom skoda ze obcas nektere boleli nohy.. zvlast po tom premlouvani a nakonec sem stejne jel (az na par km) tak sam

nedalo mi to nereagovat na srovnani s hradcem.. co zkusit srovnat nejen vybavenost ale i lidi kteri tam sou.. v hradci to je ozralej polak jeden vedle druheho.. pred rokem to bylo, rok predtim taky a letos z doslechu zase.. s autem bych tam osobne nikdy nejel, na mimoni sem za cely vikend videl takove hovado jenom jedno, zamerili se letos hodne na bezpecnost aut a ta byla zajistena si myslim opravdu hodne vuci pesim ;) tot muj pohled na vec... zraneni byla, ale udajne zadna kvuli autum..

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
turnik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 10.9. 2006
Příspěvky: 179
Bydliště: Bruntál

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 10:36 pm    Předmět: ...... Citovat

právě že vybavenost se nedá srovnávat s hradcem............a ti lidi no tam kde sme meli stan my tak vsude okolo čechů jak poleno takže špatné zkušenosti s polákama sem v hradci neměl, jinak bezpečnost v Mimoni byla Suprová to zase klobouk dolů, ale jinak průmerný tuning.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1964
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 11:27 pm    Předmět: Citovat

Pokud se můžu přidat do debaty. Tak letos na mimoňi bylo ožralejch taky až až. A je jedno na čem zrovna jede nebo jaký je národnosti. Má bejt vyhozenej. Děláš pí**viny, ohrožuješ ostatní. Seber se a táhni. V tom bych byl striktní.

To jestli je kadibouda na každym rohu nebo na každym druhym je mi jedno, já stejně chodim z pískem do pole.

V Hradci Králové jsem na tuningu nikdy nebyl tak nechci moc srovnávat, ale sotva to bude skutečně lepší. Věřim, že menší sraz v Přerově nebo Bochoři bude mít lepší atmosféru. Hlavně pokud tam přijedeš s partou kamarádů.

Já jsem si to užil, protože sme na mimoň přijeli jako parta pumáků.

Turniku, s těma šmelinářema (krámama) tobě přišlo, že na TP v HK je jich víc? Já mám pocit, že jezdí na všechny srazy stejný stánkaři nebo aspoň na tyhle "MEGA" akce plný vopravdu votuněných aut.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sopen
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 235
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 8:05 pm    Předmět: Citovat

Připojuji fota by aVAL Cool

Ke stažení zde:
Kód:
http://pluto.pslib.cz/prokopenko/modified.zip
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Akce a srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund