Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Policie
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Policie
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sajmon.Fenix
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.4. 2006
Příspěvky: 239
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2008 10:59 pm    Předmět: Policie Citovat

Po dnešku mám jednu příjemnou zkušenost s českou policií. Takhle si jedu a najednou mě policie, tak zastavím, a ptám se co sem proved, policista říká, že sem jel 65 (v obci), ptám se za kolik to bude, tak pán říká že za 1000, což mě docela překvapilo, čekal jsem mnohem víc. Potom policista obešel auto a zjistil, že mám technickou do 2.2008 a pak ještě zjistil, že mám uplně sjetý kola. Naštěstí jsme narazily na opravdu výborné policisty, řekli že bych s tím neměl jezdit, že jestly mě ještě někdo zastaví, je to na moje triko a nechaly to na těch 1000 kč!!

Tímto bych chtěl oboum Pánům policistům moc poděkovat. Moje důvěra v českou policii opět stoupla. Je vididět, že se u policie ještě najdou slušní a ochotní lidé.

_________________
Puma 1.7 ZETEC 92kw
r.v. 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
voglicek
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 7.12. 2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Cheb-Plesná

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2008 11:26 pm    Předmět: Citovat

proto dělám u policie:) Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2008 6:54 am    Předmět: Citovat

tiez mam jednu prijemnu skusenost s vasou policii z tejto stredy.
jel jsem v noci cez obec cca 80km/h a zrazu sa predomnou v krikoch rozsvietili svetla... tak som dupnul na brzdu a presiel okolo policistov, potom som videl ze iba zhasli a nic...
asi ma upozornili ze su tam a meraju... dufam, ze mi domov nepride fotecka...
(ved keby chceli byt svine tak by nerosvietili a namerali ma... )

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
JEDI
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 2.6. 2006
Příspěvky: 47
Bydliště: JihlAva

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2008 11:15 am    Předmět: Citovat

to já bych jim za toho litra asi moc nepoděkoval Very Happy přeci je to jeden sud
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2008 11:25 am    Předmět: Citovat

Mircelo, nebo tam byli policista a policistka a neměli na tebe čas ,c)

Ale nevím jestli tohle je zrovna věc která by měla důvěru policie zvyšovat. Osobně jsem z toho docela smutný... Měli ti napařit správnou pokutu se vším všudy, ale to není nic proti tobě, prostě pak kvůli sjetým pneumatikám a bez STK...

_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2008 3:58 pm    Předmět: Citovat

praveze i ked mi nedali pokutu tak ucel to spnilo...
jaksi som si uvedomil ze sa u vas ty policajti pri merani maskuju ako keby boli na vojne... (ani u nas sa tak neschovavaju za krovi a stromy)
tak jsem pak ty ostatni dediny jel pod 60km/h (50km/h je pro mne strasne vrazebna rychlost Rolling Eyes )

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Sajmon.Fenix
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.4. 2006
Příspěvky: 239
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2008 9:23 pm    Předmět: Citovat

to redgoblin: No, myslím, že určitě, protože je vidět, že i policajti mají rozum. Protože kdyby mi napalily nějakých 10 000 pokuty a nenechaly mě jet, co myslíš, že by se asi stalo?? No, asi to, že bych prostě počkal do večera a jel v noci a místo za gumy a technyckou bych zaplatil pokutu a jezdil dál, tak jak to je. Takhle sem vklidu dojel domů, můžu si koupit gumy a dát to do pořádku.

Myslím, že smyslem policie není napařit každýmu co největší pokutu aby se z toho pos..l jak to někteří dělají, ale dát nějakej preventivní trest, aby se člověk moh polepšit.

_________________
Puma 1.7 ZETEC 92kw
r.v. 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
EMERICH
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 1.6. 2008
Příspěvky: 97
Bydliště: Bratislava / Kašov

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2008 12:17 am    Předmět: Citovat

tak sa pridam aj ja s mojim zazitkom s panmi policajtami....viac krat som pocul ze policajti v bratislave su taki a hentaki, no kym som nemal auto tak som to nemal ako zistit.
Ked som zacal jazdit v blave, poznal som ju tak z elektricky takze naucit sa orientovat v aute mi dalo dost zabrat /teraz po par mesiacoch uz tazka pohoda/ ale dost na tom, ze som raz v noci okolo jednej vosiel do jednej dlhociznej jednosmerky v karlovej vsi a nemal som sajnu kde to konci tak ze sa otocim a vratim /no vtedy som este netusil ze je to jednosmerka, jaksi som nevsimol znacku/ no a ked som sa vracal v protismere cumim ze auto oproti tak som parkol na prve volne miesto nech prejdu....o hadajte kto mi siel oproti /teda ja v protismere/SmileSmileSmile tak vysli von a ja som len cumel na nich a na nic sa nezmohol a oni ze jazda v jednosmerke a parkujem na rezerve /co som si tiez nevsimol/ ze to bude tak za 2000, potom pozeraju na znacky /mam TV nie BA/ a ja ze som v tejto casti v zivote nebol tak si predstavte ze mi urobili doprovod az na koniec tej nekonecnej jednosmerky a ziadnu pokutu mi nedali. Ja som len ziral, stat sa toto na vychode, tak ma zmykaju ako spinave pradlo. Pani policajti v tom aute mate moje velke podakovanie.... vdaka vam uz davam sakra pozor na znacky....SmileSmileSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
sztefi
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 17
Bydliště: Kroměříž

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2008 1:19 pm    Předmět: Citovat

Postup Policie byl zcela korektní, za překročení rychlosti v obci do 20 km lze přestupek vyřídit blokově pouze do 1000 Kč, horší je však to, že navíc jsou za tento přestupek ještě dva trestné body a o nich pravděpodně již nehovořili. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sajmon.Fenix
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.4. 2006
Příspěvky: 239
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2008 9:30 pm    Předmět: Citovat

Tak o bodech mi nikdo nic nerek, doufám, že se to nebude nějak řešit.
_________________
Puma 1.7 ZETEC 92kw
r.v. 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 12:20 am    Předmět: Citovat

2 Sajmon.Fenix: o bodech se nikdy nemluvi.. ty jdou pryc proste automaticky.. :( a ohledne jejich stavu se musis sam informovat na dopravnim oddeleni magistratu mesta pod ktere patris.. oni te budou informovat az nebudes mit nic a budou chtit ridicak
_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund