Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - konrolky ABS a ASR
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
konrolky ABS a ASR
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rastom
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.7. 2007
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 8:01 am    Předmět: konrolky ABS a ASR Citovat

po vymene zadnych silentblokov ked museli zhadzovat zadnu napravu mi zostali svieti kontrolky ABS, ASR a to tzv. zarachtani pri rozjazde sa dost zosilnilo. servis mi povedal ze to mam dat na PC a vymanzat chybu. co vy na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 8:25 am    Předmět: Citovat

Mne menili zadné silentbloky už dávnejšie tiež a nič také sa mi nestalo.Možno sú zle zapojené snímače ABS,alebo sú pohnuté(majú tvar takého L).Rozhodne by to robiť nemalo a asi v servise veľa skúseností s Pumami nemaju... Cool.
_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
semo1
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 902

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 3:34 pm    Předmět: Citovat

ja si myslim ze to je zle zapojene,,,ved ked ti to slo pred tym tak potom v com je chyba
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ttoomm
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 16.2. 2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 8:32 pm    Předmět: Citovat

Mně silentbloky dělali nedavno a vůbec se tvýmu problému nedivím, koukal sem na to jak to dělají a problém je v tom, že když vyndají srouby z tech silentbloku tak se zadni naprava jakovy vyvesi a uz drzi jen na tlumicich a ne na tech ramenech kde sou silentbloky, jediný co ale brani uplnymu vyveseni napravy je prave jeden slabounkej kabel co vede zhruba veprostred zadni napravy hned za rezervou, kdyz to delal nakej vul co to delal poprvy tak na to zapomnel a ten kabel se samozrejme utrhnul, sam sem na to mechanika musel upozornit, aby to nenechal viset na tom kabelu ale podeprez zadni napravu tyci. To co tady pisu je ale pro pripad, ze ti kvuli vymene silentbloku nesundavali celou napravu, coz delaj casto v orig,. servises Ford, protoze ty silentbloky sou tam zarezly a hlavne si pak muzou nauctovat vic penez kdyz to daj na lis tu napravu, pokud to delali takhle tak tam ten kabel muze bejt fakt jen blbe zastrcenej nekde no...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rastom
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.7. 2007
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2008 10:20 am    Předmět: Citovat

tak dik. skusim lahnut pod auto a ten kabel skontrolovat. urcite davali celu napravu dole.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Soprano_Tony
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 29.6. 2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Prešov

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 5:19 pm    Předmět: Citovat

Mne sa sem tam zase rozsvietia kontrolky, ked stacim brzdovy pedal nejako to zachrapci a zavrci a zaskube pedalom a potom zase v pohode.

A ASR mi naisto nefunguje, pretoze kolesa hrabu ci na krizovatke, ci na strku a fakt neviem kde je problem, ak niekto viete, prosim poradte
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
rastom
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.7. 2007
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 8:14 pm    Předmět: Citovat

zatial som to neriesil...chystam sa na test elektroniky, tak uvidime. inac Soprano_Tony vitaj v klube, parkrat som ta stretol v Presove
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Soprano_Tony
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 29.6. 2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Prešov

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 8:03 am    Předmět: Citovat

Smile diky, diky nevedel som ze Puma ma taku podporu na nete, myslel som ze ohladom oprav nato ostanem sam, ale vidim ze tu sa da toho kopa vyriesit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
ppmajko
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 14.7. 2008
Příspěvky: 115
Bydliště: Poprad SLOVENSKO

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 8:23 am    Předmět: Citovat

ja som tiez na golfe menil zadne kotuce a po vymene mi svieila kontrolka ABS,,,som myslel ze je v tahu,,,ale nakoniec bol odtrhnuty kablik v konektore co ide na snimac,,,,treba hladat chybu najskor tam,,,,mooze byt ze sa ti to odtrhlo dnu pod gumickou,,,alebo nemusi doliehat konektor
_________________
VW lupo 3L 1,2 TDi
VW Golf IV 1,4 16V
Peugeot 205 1,9 Gti cabrio
2xford puma 1,7 vct -predane
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 8:33 pm    Předmět: Citovat

Kamarát mal na Calibre tiež odtrhnuté lanko od ABS a nakoniec zohnal na vrakovisku za pár korún Wink
_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund