Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Blikání kontrolky airbagu
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Blikání kontrolky airbagu
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 26.7. 2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 7:29 pm    Předmět: Blikání kontrolky airbagu Citovat

Ahoj všichni!!!Mám takovej problém: dneska mi začala blikat kontrolka "airbagu" Surprised .Bliká v intervalu 5-6 sekund.Při otočení klíčkem na zapnuté kontrolky zhasne jak má, po nastartování v klidu na volnoběh také nic nedělá Confused .Po chvilce jízdy začne blikat.Co s tím???Nemáte někdo s tím nějakou zkušenost???Na fóru jsem koukal a něco našel,ale nic mi to nepřineslo...Moc vám všem děkuji za názory a zkušenosti. Very Happy Very Happy Very Happy DÍKY!!!!!!!!!!!


mod.edit: a proc je to v sekci obecne? presouvam do spravne sekce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zrisedivov
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 3.11. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 8:15 pm    Předmět: blikanie Citovat

ja som mal ten isty problem, ale mne to blikalo len ked bola zima Very Happy teraz je teplo tak mi to uz neblika Very Happy asi som nepomohol ze ?Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 8:25 pm    Předmět: Citovat

zdar...

uz sa to tu niekolko krat riesilo...
intervaly blikania a vysvetlenie co to znamena najdes na

http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=325&highlight=airbag

prosim ta ako kazdy novacik... precitajsi vseobecne pravidla ktore platia na fore aby sme potom nemali miliony thretov s nazvom airbag a podobne...
a pouzivaj moznost HLEDAT, pred tym ako tu bezhlavo napises svoj prispevok

zatim zdar

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Pavel
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 26.7. 2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 8:54 pm    Předmět: Citovat

Děkuji vám za odpovědi i odkaz na na téma,ale nijak mi to nepomohlo!!!Já si už toto téma ve vyhledavači našel ale nic.Teď jsem byl prostříknout kontaktolem konektory vedle sedadel a po otočení klíčku do druhé polohy blikají. Confused Nevím čím to je ale blikaj v jednom kuse.Žádné bliknutí jednou,dvakrát....pak pauza a znovu!!!Otočím klíčkem a každých šest vteřin jednou blikne,dokud nevipnu zapalování...... Sad Doufám že se to srovná nebo na to příjdu,jinak jedu do servisu....Díky za názory.... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Haro
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.2. 2008
Příspěvky: 140
Bydliště: Opavsko

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 9:57 pm    Předmět: Citovat

Nekdo rad prudi a pritom si nic nevyslechne.....Co takhle zkusit prostrikat kontak na volantu,nebo jeste jedna moznost ktera by mela zarucene rozpoznat zavadu..Diagnostika Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Puma_racing
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.3. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 6:57 am    Předmět: airbag Citovat

Ahoj to mě dělá taky

urval jsem omylem Airbag u řidiče, vedou k němu 2 dráty,který jsou navinutý v takovým kotouči pod volantem, dalo by se to nějak proklemovat, aby si řídící jednotka myslela že je airbag ok?, nebo se to musí odstranit přes ní, přeci, když se dává sportovní volant, tak tam taky není Airbag a musí se to nějak odstranit ne? díky. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pavel
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 26.7. 2007
Příspěvky: 35
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 8:48 am    Předmět: Citovat

Moc vám všem děkuji za všechny rady,zkusím odpojit baterku a pak se kouknu na ten airbeg u řidiče Surprised Doufám že to dopadne,nebo jde na řadu diagnostika.... Smile Ještě jednou díky.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zrisedivov
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 3.11. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 11:11 am    Předmět: otvaranie novych diskusi Citovat

podla mna su tie diskusie dost neprehladne a preto vela ludi otvara nove, neviem preco sa robi s toho taky problem ze je nove forum, podla mna je to tak prehladnejsie ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
dreamcatchers
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.4. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 11:59 am    Předmět: Citovat

Vždyt je to v tom linku napsaný jasně jestli ti to bliká : blik blik blik tak je problén s jednotkou kdyby ti to blikalo : blikblik blikblik blikblik tak by byl problém s pytlem u řidiče : blikblikblik blikblikblik blikblikblik tak u spolujezdce atd atd 4x předpínače a 5x myslim že jsou boční pytle.
_________________
Ford puma 1,7 16V limited edition Mc QUEEN vyrobeno 300 ks ale nic limitovanýho jsem nenašel moje je 31. lehký tuning
PRODÁNO teď se vozím v Mondeu combi r.v. 98 1.8 16V; r.v.03 2.0 TDCI; r.v. 10 2.0 TDCI
DIAGNOSTIKA NA VOZY FORD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 7:10 pm    Předmět: Re: otvaranie novych diskusi Citovat

zrisedivov napsal:
podla mna su tie diskusie dost neprehladne a preto vela ludi otvara nove, neviem preco sa robi s toho taky problem ze je nove forum, podla mna je to tak prehladnejsie ...


ozvy se mi na icq, nebo pm, rikas ze forum je neprehledne, tak urcite budes mit i zaroven spoustu napadu jak to vylepsit a rad se o ne podelis. ono prave ta neprehlednost vznika neustalyma vytvarenima duplicitnich thredu s duplicitnimi dotazy, rikam urcite mas i spoustu napadu kdyz sou i pripominky tak se ozvy

autorovi tohoto thredu se omlouvam za OT, ale musel sem

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 9:28 pm    Předmět: Re: otvaranie novych diskusi Citovat

Cool MYSLÍM,ŽE TO DOCELA JDE. CHCE TO JENOM ČÍST A HLEDAT Wink
Ze začátku,coby prduch,jsem měl taky problémy,protože počítač,byl pro mě Španělskou vesnicí Very Happy

_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Yettyk
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 24.9. 2008
Příspěvky: 53
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 9:35 am    Předmět: airbag Citovat

Mám podobnej problém,dozvěděl jsme se že jsou jakýsi dráty vedle sedadla na podlaze u spolujezdce a já je mám přešmiklý,tak to zkusím opravit,jinak když to takhle bliká,tak doufám,že t vyletět nemůže Pumpičku mám tejden tak jestli píšu kraviny,tak sorry jsem novice:-D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund