Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Malá Crash.
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Malá Crash.
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Crash
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.4. 2007
Příspěvky: 198
Bydliště: Malá Morávka

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 6:58 pm    Předmět: Malá Crash. Citovat

Zdarec všem, jeden kamarad mi Favoritem podřel plexi na předním světlometu. nevíte někdo, jestli to jde nějak vyleštit? Pochybuju, že seženu jen to plexi Sad
Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 7:24 pm    Předmět: Citovat

Obávám se, že vyleštit plexy světla nelze..
_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
dreamcatchers
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.4. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 8:30 pm    Předmět: Citovat

Podle toho jaký vryp tam máš. Jestli malý tak to půjde jestli velký tak to nezmizí úplně. Kamarád to dělá a já to potřeboval udělat jednou na Peugeotu. A povedlo se na 1čku jestli tam máš větší vryp tak to vem 600smirkem pod vodou pak takovou 1000 a ještě to doladíš 2000 no a pak to leštičkou vyleštíš do lesku a neni to vůbec poznat.
Kamarád to dělá i hrubším smirkem a pak to jemnějšíma dolaďuje a nakonec to vyleští. Jeho práci jsem viděl a je to k nepoznání.

_________________
Ford puma 1,7 16V limited edition Mc QUEEN vyrobeno 300 ks ale nic limitovanýho jsem nenašel moje je 31. lehký tuning
PRODÁNO teď se vozím v Mondeu combi r.v. 98 1.8 16V; r.v.03 2.0 TDCI; r.v. 10 2.0 TDCI
DIAGNOSTIKA NA VOZY FORD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Crash
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.4. 2007
Příspěvky: 198
Bydliště: Malá Morávka

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 8:41 pm    Předmět: Citovat

No ono to není ani tak hluboký, je tam jen takovej mlíčnej flek plochou asi jako display mobilu, skusím to teda vzít tim vodním smikem, zkazit se na tom nic už nedá. Díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dreamcatchers
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.4. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 8:49 pm    Předmět: Citovat

No tak jestli je to mléčný tak to je fakt výměna já jsem myslel že ho máš odřený.
_________________
Ford puma 1,7 16V limited edition Mc QUEEN vyrobeno 300 ks ale nic limitovanýho jsem nenašel moje je 31. lehký tuning
PRODÁNO teď se vozím v Mondeu combi r.v. 98 1.8 16V; r.v.03 2.0 TDCI; r.v. 10 2.0 TDCI
DIAGNOSTIKA NA VOZY FORD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Crash
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.4. 2007
Příspěvky: 198
Bydliště: Malá Morávka

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 8:57 pm    Předmět: Citovat

No je to podřený, sice jemně, ale tak důkladně, že přes to není skoro vidět. já myslím, že jestli dokáže ten vodní smirek vyhladit plasty, tak to půjde. Však to zítra zkusím a pak dám vědět, jak to dopadlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
douda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.10. 2006
Příspěvky: 276
Bydliště: za Prahou

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 9:06 pm    Předmět: Citovat

Brousil bych opatrně, pomalu, a co nejjemějšín smirkem. Když se plast brousí rychle a spěchá se, může se natavit. Nevěřil jsem, uvěřil jsem. Plastové sklíčko na mobilu jsem několikrát zbavil škrábanců obyčejnou zubní pastou (bez mikrogranulí Wink ), ale to bylo poškrábané jen jemně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
R.o.u.
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.7. 2007
Příspěvky: 387
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 9:10 pm    Předmět: Citovat

Cena nového plexy je 3500,- Je to cca 3 měsíce, co jsem si to ve fordu zjišťoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
maxa
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.6. 2006
Příspěvky: 370
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út leden 08, 2008 9:11 pm    Předmět: Citovat

zkusil bych to leštící pastou s jemným brousícím účinkem co je na autolak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cochee
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 384
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st leden 09, 2008 12:42 am    Předmět: Citovat

IIRC, ten plast na světlometu je totožný s plastem, ze kterého jsou vyrobeny optické disky (CD, DVD) - totiž polykarbonát. Můj kolega z práce leštil nedávno naprosto nepřečitatelné DVD - světe, div se - kosmetickým leštidlem na nehty, teď nemám na mysli nějakou pastu, nebo co, ale mechanický nástroj. Je*al se s tím půl dne, ale excelentní výsledek. Pak to ale zkoušel znovu, ovšem už s jiným, protože ten první mezitím jeho žena zlomila a vyhodila - už to nebylo ono. Pokud by byl zájem, zjistím, jaké leštidlo to bylo Laughing

douda napsal:
Plastové sklíčko na mobilu jsem několikrát zbavil škrábanců obyčejnou zubní pastou (bez mikrogranulí Wink ), ale to bylo poškrábané jen jemně.


Hm, tak toto jsem jednou taky zkoušel, výsledek nevalný - buď špatná Fluorka, anebo málo trpělivosti Mad ... od někoho jsem taky slyšel radu leštěnku na autolaky Tempo, ale měl jsem ještě méně trpělivosti než se zubním krémem Wink

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Elektrika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund