Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Zkušenosti s policií
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Zkušenosti s policií Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Laizionka
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.12. 2006
Příspěvky: 243

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 12:16 pm    Předmět: Citovat

tak moje zkusenosti jsou takove prumerne, ale pokazdy presne jak uz tu bylo xkrat receno, zalezi na pristupu. jediny, co jsem si vsimla, ze pokazdy, kdyz tam byla "policistka" jen na me blbe koukala a mela jsem pocit, ze me vzdycky probodne hehe, mozna proto, ze jsem se snazila smutne koukat na jejiho kolegu Smile no kazdopadne v poseldnim pripade me pomerne prekvapili, kdy me nejaky mamlas letos v kvetnu seskrabnul pravou predni cast az na plech a ujel, nejaky dobrak mi tam nechal znacku auta, kdy se to presne stalo, uz jsem to tu nekde psala, takze ve zkratce, myslela jsem, ze policie na zaklade nejakyho papirku se na to vykasle a nakonec pred nedavnem me pojistovna vinika vyplatila Smile takze i behani po praze a nocnich vypovedich behani v brutalnim desti se vyplatilo Very Happy nejvetsi sranda u vypovedi byla, kdyz me policista nechal nahlizet do jejich databaze a ukazal mi vsechny udaje a pokud vim, asi by nemel, ale nepraskla bych ho Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fibicek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.11. 2006
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2007 9:54 am    Předmět: Fibi Citovat

Tak já mám zkušeností několik,ale napíšu tady tuto.
Náhodou jsem odbočil do zákazu vjezdu,kde mohozu jezdit jen autobusy.Prostě jsem tam jel poprvé a hledal jsem jeden obchod a opravdu jsem se nedíval na značky.Náhle vidím policistu, jak na mě mává abych zasatavil.Pořád jsem netušil o co se jedná.Jelikož jsem nebyl připoutaný ,tak jsem využil chvilky ,kdy se nedíval a hned jsem vystoupil z auta, ať si ničeho nevšimne.Policita mě teda seznámil s chybou,kterou jsem udělal.Díky ale tomu,že jem byl slušný a omlouval se a byl jsem shodou okolností také z moravy,tak jsem viděl,že by to šlo nějak udělat.Ale on najednou začal vytahovat notes,že to napíše,ale já jsem ho poprosil,ať mi to nepíše,že jsem ještě nikdy neměl žádnou pokutu.Víte jak to dopadlo?
Řekl jsem mu, jestli by to nešlo udělat jen tak, bez psaní,tak se mě zeptal,jestli mám nějaké drobné,já jsem na to ochotně kývl.On pak dodal 300 s otazníkem a já řekl ok a dal jsem mu 300kč do ruky a jel jsem pryč celý šťastný,že nemám pokutu. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2007 12:28 am    Předmět: Re: Fibi Citovat

Cool Kromě toho,že mě občas,oberou o nějakou
kačku,dobré,až chvalitebné Very Happy
P.S. Ale občas,by měli buzerovat,tam,kde je
třeba...... Surprised

_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majacik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.6. 2007
Příspěvky: 106
Bydliště: Banovce nad Bebravou

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2007 10:12 am    Předmět: Citovat

No moje skusenosti, asi skor kladne, na to ze som predbiehal cez dve plne a obcovak a potom som predbehol aj radarove auto, trosku slusne a poslusne som sa spraval, samopzrejme ze pokutu som si zaplatil aj pri otacani na svetelnej, ale tam som zahral blbceka ze tu nebyvam a nevedel som a tak mi este ochotne ukazal kde nabuduce sa mozem ist otocit Smile no horsie to bolo na jednej prazdnej dvojprudovke v blave, bola prazdna a okolo ziadne chodniky nic tak ani neviem ako som si mastil 91 v obci Confused ale fakt ani auta nic, nesledoval som tachac tak hold smola, zrazu radal oproti, mrkam tachac brzda, no dobre, zastavili mi nech som sa snazil akokolvek stale chcel doklady a ze ci spolujazdec ma vodicak aby mal kto odist s autom aj papiere vypisal, auto mi prehladali, stale som sa snazil na pokutu a o tom ani nechcel pocut, priestupkove konanie, zadrzanie vodickau a pod, tak som sa nasral popytal sa na jedneho kamarata (ich viacej nadriuadeneho) a ze kolko mam pri sebe Razz

Ale napriklad taka buracka, com som posledne mal, bol som velmi prekvapeny a spokojny z ich jednania, jednak to bol radar co merial a nebolo to vobec ohlasene, jednoducho to videli, tak to hned isli spisat.

Zatial nasi policajti so mnou jednali velmi slusne no vzdy som s nimi stal vonku ci bolo teplo, mrzlo, prsalo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Veronika Eva
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 20.7. 2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Česká Lípa (Stvolínky)

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2008 12:21 pm    Předmět: Citovat

To když manžel proháněl mojí Pumičku městem tak 150, tak se za ním valila policejní fabie a světe div se, doháněla ho. Nakonec to vzdal a zastavil, jako rozumný člověk. Těm pojicistům říkal, že nejel 150 ale oni prý ano, aby ho dohonili. Asi se cítili zranění, zkontrolovali povinnou výbavu, a jelikož je autíčko moje, tak mám samozřejmě všechno v pořádku. Nedostal tenkrát ani korunu pokuty, stačilo v té chvíli jen zatloukat a zatloukat. Ale někdy se to nevyplácí, radši všechno řešit v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Deph
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 5.3. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne březen 16, 2008 10:36 pm    Předmět: Citovat

Tak pokuty jsem platil 3 a vždycky v poho, ale jedna kontrola byla legrační.
To jsem měl Š136GL a nefungoval startér a já s tím odvážně jezdil Ze seveu Moravy do Brna. Jednou mě kousek za barákem stopli policajti a já vypl teda motor. Když mě zkontrolovali, tak já tam na ně zústal tak divně koukat, páč sem nemohl nastartovat. Po 5ti minutách jsem sebral odvahu a jestli mě můžou roztlačit. Že teda jo. Nutili mě to na zpátečku (bylo to mírně do kopce). Samože to nenaskočilo. Projíždějící řidiči se evidentně bavili. Tak jsem brnknul bráchovi a když dojel, tak jsem ho do teho kopečka roztlačil sám.
Tedka posledně mě předvolali skrz stání v protisměru (což jsem ani netušil, že se na sídlištní cestě-bez pruhů nesmí). No nakonec to rozumně klaplo jen domlouvou a teatrálním roztržením pokuty Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1964
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 12:11 pm    Předmět: Citovat

v sobotu jsem se hádal zase s místníma švestkama tentokrát proto, že mi ňáký pako zase parkovalo před vjezdem do garáže ( poslední dobou docela často - hlavně, že kolem měl místa 3 pr... ). místní "Kolombo" přijel po cca 20min. zhodnotí situaci: to je v pohodě to obědete ( 6m - šířka vozovky, 5m - délka auta ).
řikám to auto tu nemá co dělat. ( všude zakázy stání )
"Kolombo": to máte asi pravdu tak já mu dám pokutu.
"Já": to je mi na hov.. to neřeší můj problém.
"K.": nojo, ale já neseženu odtahovku - město nemá s nikym smlouvu.
"Já": to to jako mám nechat na vlastní náklady nechat odtáhnout já?
Pane děte do pr...
"K.": nebuďte na mě naštvanej. já za nic nemůžu.

fakt žabaři. od příšte už vypouštim kola, kámoš to dělal rok a teď už nemá s těma místníma ho..dama ( co mu parkujou ve vjezdu ) problémy.

kdybych ve škole ( nebo v práci ) něco nenadimenzoval, že jsem si sebou nevzal strojní tabuky to by mě hned poslali do pr... tak co čekal. Confused

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ace
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.7. 2006
Příspěvky: 431
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 7:06 pm    Předmět: Citovat

Tak mám taky jeden zážitek z dneška.
Jel jsem jako každej den ze školy a ještě jsem potřeboval něco nakoupit, tak zastavuju na parkovišti a najednou za mnou policejní hlídka v octávce. Zastavil jsem a najednou koukám a policajt jde ke mně. Vystoupil sem a on na mě, že dobrý den, silniční kontrola. Tak sem mu dal všecky potřebný papíry a druhej policajt mezitím začal okukovat můj přední nárazník. Mám tam neorigo (foto v profilu) a najednou na mě, že to není origo a že kde mám atest atak podobně. Říkám, že atest nemám a on, že to teda bude buď zápis do registru a 2 body a pokuta nebo pokuta na místě. Že to může brát jako nezpůsobilý k jízdě. No zkoušel sem je nějak ukecat,ale nedali se a vyfasoval jsem 1000 Kč pokutu.
Takže je to moje první pokuta za dobu, co jsem vyšel autoškolu. Ach jo, kdyby radši koukali po opilcích za volantem a nechali mě a ostatní, co si upravujou autí napokoji, vždyť tuningový auta jsou mnohdy v lepším stavu než kdejaká sériovka.

_________________
Puma 1,7 VCT... Tuning Forever!
Puma 1,6... wife´s tuning car
Puma 1,7 vct .. next daily car
Mondeo 2.0i mk4... family car
Mondeo 1,8i mk3... ex family car
Fiesta IV 1,3...ex daily car
Alfa Romeo 145 1,4 boxer...ex amateur race car
Fiesta III...ex amateur race car
Focus 1,8 TDCI...ex family car
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 7:12 pm    Předmět: Citovat

Pekne si im dal zarobiť.U mna by nepochodili Evil or Very Mad .Nechápem čo im na tom môže vadiť.Po cestách behá neskutočne veľa vrakov hnilých až na rám a oni idu pokutovať peknú voňavú Pumu. Confused Confused Confused
_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
semo1
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 902

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 7:17 pm    Předmět: Citovat

ono je to tak ze pokial nemaju do coho rypnut tak si daco vymislia.ja by som nedal a pokial by som uz bol vonku z auta tak by som sa s nim uz ani nerozpraval.ved by som isiel pesi Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
m826
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 22.12. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2008 11:05 am    Předmět: Citovat

este ked som bol v skusobnej dobe tak ma zastavila policia a pokutovala za to ze mam par dni po stk a emisnej-moja chyba.bolo to len za 500sk.o rok neskor ma pokutovali zase za jazdu v protismere celym vozidlom v neprehladnej zakrute cez plnu ciaru-co vsak nieje az taka pravda-1000sk.po niekolkych dnoch mi prisiel list v ktorom stalo ze do urciteho terminu mam dolozit policii preskusanie z autoskoly.hned som siel do autoskoly a ako prve ma zaujimala cena.odpoved bola:na skupiny A,B,C,T 16000sk.este ze existuju znamosti.odvtedy vzdy ked ma zastavia a nemaju dokaz tak zapieram zapieram zapieram a sem tam sa im vyhybam.
zatial to vychadza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Soprano_Tony
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 29.6. 2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Prešov

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 8:53 am    Předmět: Citovat

neni to až tak dramatické, ak je vodič v pohode aj policajt je v pohode...su samozrejme vynimky ale tie nie su oblubene ani pri zbore..policajt ma moc potrestat a urcit vysku pokuty a niektorým to trosku lezie na mozog...aj ked neverili by ste kolko vodicov je takych, ktorým ani 2k neni dost...

...inak suhlasim s niekym predo mnou, ze policajti nedrzia spolu...kolegovia ta dokazu potopit ani nevies ako...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund