Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Zkušenosti s policií
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Zkušenosti s policií Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
saolin
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: okr. Kolín

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 9:33 am    Předmět: Zkušenosti s policií Citovat

Napadlo mě zajímavé téma....

Jakou máte zkušenost s českou policií? Budu rád za vaše názory, jelikož sem sám ještě jejich členem a myslím že to bude zajímavé slyšet pár názorů. A nebojte se a tvrdě do nich.... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 10:34 am    Předmět: Citovat

Zkušenosti? Jen dobré, pokud nemachruju a pokorně přiznám, že jsem jel rychleji, nebo na poslední chvíli projel semafory a blikla mi tam červená, vždy to dopadlo dobře..
A na otázku jak to vyřešíme pane řidiči, vždy odpovídám, aby mi důrazně domluvil a já už to víckrát neudělám.. Very Happy
Většinou se zasmějí a jsou v poho.. A podotýkám, nikdy jsem nedal úplatek...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 10:36 am    Předmět: Citovat

Ja jsem taky vždycky narazil na rozumny chlapiky. Naposled mi rikal abych si urcil castku pokuty tak aby me to financne nezatizilo a pritom si to pamatoval pro příště.. Super
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
saolin
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: okr. Kolín

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 11:40 am    Předmět: Citovat

S tím souhlasím, hlavně nesmí člověk machrovat, nebo ze sebe dělat blbce, že o ničem neví. Teda u mě aspoň platilo, že když se řidič choval slušně tak stačila domluva nebo nějaká rozumná pokuta, ale když to byl frajírek až na půdu tak proč mu vycházet vstříc??? Záleží jenom na lidech....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 12:56 pm    Předmět: policie CR Citovat

Tak ja mam zatim jen dve zkusenosti s Policii CR:
1. nevsiml jsem si znacku prikazany smer jizdy a odbocil jsem opacne, vubec doted nechapu smysl te znacky (prikazuje mi jit trochu jednym smerem a otocit se na rondly a tak zpatky) ale je tam a mel jsem ji respektovat ale opravdu jsem si ji nevsiml, byl jsem pro pritelkyni a oni nas zastavili, pokecali jsme docela v pohode a dali mi hezkou pokutu 100 Kc, jako pro slovaka Smile byl jsem docela rad i kdyz jsem si nebyl jist jestli mam az tolik u sebe Laughing ale nejak jsem jim to dal ve dvech padesatkach mincich Very Happy
2. Bouracka. Policie - neutralni az pozitivni. Nemuzu napsat nic vyjimecnyho ani dobryho ani zlyho. Proste si udelali svou praci ja jsem je respektoval kdyz neco rekli a nebyl zadnej problem. Ted jen at co nejdriv zaslou papir o nehode na pojistovnu. Smile

_________________
už bez Pumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Maw
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 4:11 pm    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Maw dne po únor 22, 2010 1:43 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
saolin
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: okr. Kolín

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 5:02 pm    Předmět: Citovat

Hm tak to mi něco připomíná...... Laughing
Já sloužím v KH...no nic....Já sem měl taky nehodu, byl sem krátce u policie, a jako slušný polda sem samozřejmě nehodu nahlasil a taky že sem policista, protože kdybych to nenahlásil a oni to pak stejně zjistili tak by byl prů...., no ale co se pak dělo to byl horor. Během chvilky přijala inspekce jak je to možné že policista bourá, pak rádoby kolegové z dopravky kteří mi nevěřili, dohromady sem dával 3 krát dýchat a nakonec se to na mě hodilo, i když to nebyla pravda.......
Poučení..?? Kdo by si myslel že poldové držej spolu tak se mejlí. Protože podle nich je polda superman co nesmí nikdy bourat nebo se spléct či udělat chybu. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ventilek
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 29.5. 2006
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 8:24 pm    Předmět: spatny Citovat

ja mam posledni zkusenost bohuzel negativni...zacnu tim ze mam znamyhu v Dablicich na 158, a tam prijaly partu mladejch namachrovanejch serifu, strarsi poldove na ne nadavaji,ale toto jsem nevedel do minuliho ctvrtka, kydz jedu z velke chuchle z prace, zastavi me hlida, projede mi doklady,gumy, alkohol a vybavu... dali mi pokutu 2000,- za udajne proslou lekarnu, tvrdil mi ze je platnost 2 roky, nevedl sem tak sem se nehadal(mam ji jeste rok v pohode) no nic, nechal sem si dat slozenku a jel za tim znamym, bohuzel ty ferove to uz daly do pocitace tak s tim nic neudelal, samozrejme lekarna v poradku, tak sem v pondeli jel do Dablic a mluvl sem s nejakym velitelem, ten byl rozumnej a pokutu stornoval, rekl ze jestli chci tak muzu podat stiznost na ty dva co me kontrolovaly,tak sem to udelal a od znamyho vim ze jim strhly premie, a dobre jim tak, to jak se chovaly a vuci mldymu klukovi co ma pekny auto, Cool jinak s policii mam dobre zkusenosti az na tuto posledni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: pá listopad 30, 2007 10:44 pm    Předmět: Citovat

Maw napsal:

(Pardubice) - jeden mladší, druhý starší fousatý,


uplne presne vim o ktere typky jde nejspis :) ten mladsi takovej usak mladouckej a starsi takovou silnejsi (tlustsi) postavu ze? jestli jo tak dobre vim :) tenhle dela docela problemy tuning autum po pardubicich.. kdyby me chytl s tema mojema kolama jak lezou trosku ven vzadu tak by se na me hoooodne certil :D

jinak k tematu: zkusenosti dve: poprve sem vjel do zakazu.. s policistou sme si vyrikali co a jak.. ja mu vysvetlil ze sem mel pujcene auto (jeste sem nemel pumicku a rodice byli s autem pryc, tak od znameho) tak sem byl trosku zmateny, navic to leto byl v Pce strasny zmatek kvuli jednoho zavreneho mostu, tak sem to mel ve vysledku za 100kc (dve kovove padesatky)

podruhe to bylo v bohdacni u serifu :D sou to tam vyhlaseny zmetci.. tak sem ani neodmlouval a nic nerikal, pockal sem co vsechno mi rekne.. ja mu rekl ze o vsem vim a ze to chci napsat do spravniho a neresit to s nim... jenom pro zajimavost - spravni rizeni me vyslo levneji o 2500kc a o jeden bod min, ve spravnim mi rekli ze sem jel 69, on mi rekl ze 72....

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Maw
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 11:37 am    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Maw dne po únor 22, 2010 1:43 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 6:02 pm    Předmět: Citovat

jako on je v pohode.. ale vyzivaj se v tom kdyz te videj jak proste NEVIS kudy kam aby ses z toho vykroutil... nj.. vousatej karel :)
_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 10:02 pm    Předmět: Re: policie CR Citovat

jjoe napsal:

2. Bouracka. Policie - neutralni az pozitivni. Nemuzu napsat nic vyjimecnyho ani dobryho ani zlyho. Proste si udelali svou praci ja jsem je respektoval kdyz neco rekli a nebyl zadnej problem. Ted jen at co nejdriv zaslou papir o nehode na pojistovnu. Smile


Snad bych jen dodal, ze jsem rad, ze to pan policista rychle uzavrel a nemusel jsem cekat 30 dni (tolik maji na uzavreni spisu o nehode). Bylo to asi za tyden az 2 v pojistovne. Super

_________________
už bez Pumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1965
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 11:18 pm    Předmět: Citovat

když jsem si pořídil pumu tak mě chytali o půl noci neosvětlený. ( to se dělo v Sedl ) pak jezdili rovnou k mý garáži o přený ostroj a napřaženou rukou a ale od bodů se nezastavili. tak jsem se asi polepšil.

v Práglu na mě jednou koukali jak vyložim bagáž na sednu do auta jedu ke gáráži u gáráže najedou houkačka. v hlavě si řikám co chtěj. no nedalo mi to a nakonec jsem se i zeptal. kontrola dokladů ( pochopitelně ) a že prej chytaj ožralí. na tom by nebylo nic špatnýho kdyby mi dali dejchnout. zjistil jsem, že jsem zapoměl papíry v bundě ( to máme 1000Kč ). si dělali asi srandu 100m = 1000Kč. po půl hodině hádek začali kontrolovat auto a dálniční známku ( v centru prahy ). nakonec se spokojili s domluvou ( já bych jim dal stejně h...o ). a jeli do p....e.

pak tu máme jeden grandiozní případ hlavní městký šerif v Sedl. když po něm něco chcete tak to nezvládne. jeden čas se objevovali po Sedl plákáty s inzerátem: "HLEDÁ SE POHON PRO JEHO OHON" byla tam fotka a jeho telefon. fakt bomba Very Happy .

zkušenosti je samozřejmě víc těch kladných kdy mí prohřešky nechali plavat s domluvou bez teatrálních výstupů a běžných kontrol, ale ty by nestáli za zvřejnění.

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 9:36 am    Předmět: Citovat

Tak taky napisu nejaky zkusennosti s policii...Je toho moc, ale jen to hlavni... Zacnu treba bourackama ...osobne jsem mel 3 totalky bouracky, kdy se to resilo vzdycky v pohode a v tedlech pripadech byli fyzlove vzdy ochotni se domluvit bez vysoke pokuty...(odtah byl vzdy drazsi nez pokuta... Very Happy ) no a to je s kladnych hodnoceni asi vse... No pak treba tatovi rozbili nejaky mafiani na bawu zadni okynko, ukradli mu kufrik s prachama, propichli zadni gumu (275/35R19 Crying or Very sad ) a ujizdeli, tata je videl a hned volal fyzly,ze smerem z Melnika na Prahu ujizdi cernej Mercedes bez znacek a ze mu ukradli a rozbili....no tam nejakej kre*en misto toho aby zacli jednat, tak tatovi rekl, at pocka, ze to prijedou vysetrit..Samozrejme prijeli az za dve hodiny a to uz vyresili velky ho*no Confused No nenas*alo by vas to?? Fakt v nich je opora...a nejlepsi je, ze kdyz jsme jeli dalsi den se servisu (jak opravovali okynko a davali novou gumu, tak nas staveli prej na beznou silnicni kontrolu a buzerovali, jaktoze nemame zasterky...Chapete to... na 530d r.v.2005! Uz jsem fakt cekal ze jim tam tata rozbije hubu...No a takovejdlech konin uz jsem se s nima setkal nescetne krat...Fakt policii nesnasim jako celek a to ani nikdy nezmeni, ale nerikam, ze jsou mezi nima vyjimky, urcite jo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jaran
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 16.8. 2006
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 5:18 pm    Předmět: Citovat

No ja mam zatim jen jednu pozitivni zkusenost.... Pred najezdem na dalnici od Hradce se na me docela agresivne nalepilo nejaky auto (byla tma), tak trochu zrychlil a kdyz jsem jel asi 150 tak to auto pustilo majaky a ono to bylo dalnicni Mondeo... Smile v ty tme jsem v zcratku vubec nevidel, ze sjou to policajti. Rikali, ze jsem jim ukazal "peknej vykon" a co jako s tim. Byl jsem slusnej, rekl, ze si to uvedomuju... chvili me napinali, pak mi vratili papiry, ze dnes to bude za domluvu a at jezdim jako clovek...

Asi se opravdu vyplati byt na ne slusnej a nemachrovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund