Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - autofolie
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Tuning

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
autofolie Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
turnik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 10.9. 2006
Příspěvky: 179
Bydliště: Bruntál

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 8:37 pm    Předmět: autofolie Citovat

chci se zeptat ma nekdo zkusenosti s lepenim folii??nebo je tady nekdo kdo si je nechal odborne lepit a na kolik to asi tak vyjde..??je lepsi si to odborne udelat a dat homologovane folie nebo je lepsi mit sikovne ruce a nechat to polepit obyč foliemi??diky za odpovědi....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Inferno7006
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 27.5. 2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 8:58 pm    Předmět: Re: autofolie Citovat

Tak muzu uprimne rict,ze je lepsi si priplatit a nechat si folie odborne nalepit,protoze levna folie nic nevydrzi a po par mesicich se zacne skrabat a loupat.....nehlede na to,ze profesionalne lepene folie policajti celkem tolerujou,ale ty levne vubec.....vim to moc dobre,jelikoz jsem za ne uz mnohokrat platil Wink Jestli to tvoje financni situace dovoluje tak jdi urcite do profi folii! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
martin
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 28.8. 2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 9:07 pm    Předmět: Citovat

Ja sem je zkousel lepit sam a dopadlo to neslavne. Odbornici myslim folie nahrivaji horkovzdusnou pistoli aby licovala s oknem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ace
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.7. 2006
Příspěvky: 431
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 9:13 pm    Předmět: Citovat

Taky sem to zkoušel ještě na fiestě a zničil sem 2 folie, než se to tam podařilo dostat, ale i tak to nevypadalo nák zázračně. Prostě nejlepší to bude přenechat odborníkům. Ti už ví jak na to a mají na to ty správný prostředky. Smile
_________________
Puma 1,7 VCT... Tuning Forever!
Puma 1,6... wife´s tuning car
Puma 1,7 vct .. next daily car
Mondeo 2.0i mk4... family car
Mondeo 1,8i mk3... ex family car
Fiesta IV 1,3...ex daily car
Alfa Romeo 145 1,4 boxer...ex amateur race car
Fiesta III...ex amateur race car
Focus 1,8 TDCI...ex family car
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
turnik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 10.9. 2006
Příspěvky: 179
Bydliště: Bruntál

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 9:31 pm    Předmět: autofolie Citovat

a na kolik to vyjde na pumicku??kamos ma toyotu corolu a platil 4 tisice...ale pumicka ma vzadu jen malinke okynka...takze by to melo stat mene co??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
webster5
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 19.3. 2007
Příspěvky: 115
Bydliště: Karviná

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 10:35 pm    Předmět: Citovat

nevím odkud jsi, ale tady kousek odemne v Ostravě mi to dělal klučina, který to má na živnosťák a vzal za to 3 tisíce. všechny skla plus pruh na předním skle. Ale za ty stejné prachy to udělal i kamrádovi na cougara, tak si myslím, že u něho plocha moc nehraje roli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Crash
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.4. 2007
Příspěvky: 198
Bydliště: Malá Morávka

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 10:36 pm    Předmět: Citovat

Na pumu něco kolem trojky a focus sedan 5000,-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
aVAL
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.12. 2006
Příspěvky: 141
Bydliště: LIBEREC

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 10:56 pm    Předmět: Citovat

u nas je tady taky jeden sikovnej chlapek co dela homologovany folie a odhadoval to na pumu taky cca na 3 tisice, ten kousek materialu navic uz asi tolik se neresi, spis jde o tu pracnost vyndavani oken, atd.
_________________
-= aVAL =-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
turnik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 10.9. 2006
Příspěvky: 179
Bydliště: Bruntál

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 11:27 pm    Předmět: autofolie Citovat

jeste jeden dotaz....ty okna se musi vydelavat nebo to jde i bez toho aby se vydelavaly???
to webster5:ja jsem z bruntalu takze kousek od ostravy...chtelo by to kontakt na toho chlapika....a ty folie se daji objednat u neho nebo si je mam objednat sam??jak to je-??diky za odpoved..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
webster5
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 19.3. 2007
Příspěvky: 115
Bydliště: Karviná

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 5:24 am    Předmět: Citovat

To ti neřeknu jak to dělá určitě sundává obložení dveří jinak nevím. Funguje to tak, že přijedeš, necháš tam auto a za 4 hodiny si můžeš dojet. Nic nekupuj má fólie 3M s homologací. Jediné co si vybereš je odstín. Já mám střední a bohatě to stačí. Kontak je: Tomáš Tchuř, Březová 1613 Rychvald. Tel. 603312822. Dostaneš k tomu i kartičku o homologaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 6:42 am    Předmět: Citovat

nekde jsem slysel ze auto stoji tak 10-20tis podle druhu folie i s praci a ze to 10let vydrzi..
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
webster5
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 19.3. 2007
Příspěvky: 115
Bydliště: Karviná

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 6:45 am    Předmět: Citovat

To je možné. Ten klučina, co mi to dělal to dělá prej i pro salóny Subaru a Audi a u těch to bude jako vysokohorská přirážka. Jinak si myslím, že i u těch větších firem, co se tím zabývají to bude pálka. Ale ten klučina je machr fakt. To zadní sklo u pumy je prý problém udělat s tím jak je oblé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Johnik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1964
Bydliště: Za Prahou

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 9:31 am    Předmět: Re: autofolie Citovat

turnik napsal:
jeste jeden dotaz....ty okna se musi vydelavat nebo to jde i bez toho aby se vydelavaly???
to webster5:ja jsem z bruntalu takze kousek od ostravy...chtelo by to kontakt na toho chlapika....a ty folie se daji objednat u neho nebo si je mam objednat sam??jak to je-??diky za odpoved..

Budou se vyndavat pouze přední boční. Zadní boční musí vem tapec, stejně jako u kufrového skla ( jsou napevno ). Platí zásada co může ven ať jde kvůli přístupu. To kufrový sklo se pak lepí po pruhách a ořezává.

to Matej: souhlas, určitě u odborné firmy ta cena 10t. sedí

_________________
PumaTrip.webnode.cz

S Pumou navštívená místa: Nürburgring Nordschleife, European Ford Puma Meeting Valkenburg, FordFair in Silverstone, Stelvio Pass, 15 Jahre Ford Puma Dorsel, Isle of Man, Hungaroring, Lausitzring, Transfagarasan, Romantische Strasse, 20 Jahre Ford Puma Köln, Grossglockner Hochalpenstrasse, Hungarian Ford Puma Meeting Szelid, 25 Jahre Ford Puma Ahrdorf... Fordem tam, vlakem zpět rulezzz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 9:47 am    Předmět: Citovat

Přesně - souhlasím s ostatními. Je lepší si to nechat udělat. Já to lepil celkem na čtyři auta: Citroen, dva Fiaty a Trabant combi. Kvůli přístupu jsem vyhazoval všechny okna ven - nebylo to špatný, jenže vždycky aspoň na jednom okně byl kaz a následně i bublinka. Nepomohlo ani propíchnutí a horkovzdušná pistole - prostě v tom skle bylo něco zapečenýho jako po brusce nebo co. Abych to vypískovával - na to nemám nářadí. Šlo ale o levný auta a fólie vyšly na 500, takže klucí byli spokojení.

Osobně bych si to na svý auto nechal udělat a homologace je dnes už nutná, pokud nechceš sponzorovat čerty. Wink

_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
saolin
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: okr. Kolín

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 3:41 pm    Předmět: Fólie Citovat

Já sem taky zkoušel svojí zručnost ale dopadlo to špatně..... Shocked
Příště to raději nechám profesionálům.....vyplatí se to.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund