Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - jak spravne hledat
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Obecně

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
jak spravne hledat
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 1:23 am    Předmět: jak spravne hledat Citovat

mod.edit: probehla tu diskuze o tom jak spravne vyhledavat.. pro ty co porad nevi je tady snad dostatecne vysvetleni.. timto i dekuji lopezovi za pekne screenshoty Wink

§8
Než položíš dotaz, použij tlačítko HLEDAT.

možna to někoho překvapí ale ja at se snažim jak chci tak my vyhledavač pomalu nikdy nic nenajde a tak by mně zajimalo jak jste na tom vy Question
protože ono probírat se všema přispěvkama když něco hledaš Rolling Eyes

_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Sopen
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 235
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 3:52 am    Předmět: Citovat

Též by mě celkem zajímalo, zda to někomu funguje, nebo jsem oprandu jen já takový jelito že s tím neumím Surprised
Tak napřáklad mi připadá zvláštní, když zadám výraz "topení" že to nic nenajde. Ono mi to prakticky nenajde nic i když zadám cokolev jiného, tak netusím kde je chybka Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
MAd
Puma Boss
Puma Boss


Registrace: 24.1. 2006
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 8:52 am    Předmět: Citovat

Klíčové slovo: topení = 15 výsledků hledání.

Nejlepší je toto nastavení:

- Zobrazit výsledek jako: Příspěvky
- Zobraz prvních: všechny dostupné - znaků z příspěvku

_________________
Ford Puma 1.7 VCT - bejvávalo Sad


§ 12, Jízda v jízdních pruzích - Mimo obec se na pozemní komunikaci o dvou nebo více jízdních pruzích vyznačrných na vozovce v jednom směru jízdy jezdí v pravém jízdním pruhu. V ostatních jízdních pruzích se smí jet, jestliže je to nutné k objíždění, předjíždění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
cochee
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 384
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 9:17 am    Předmět: hledání funguje Citovat

Topení? 15 témat obsahujících toto slovo! Shocked

Jinak dvě rady: protože v češtině skloňujeme, mění se nám koncovka slova; zrovna "topení" je špatný příklad, má ve spoustě pádů stejnou koncovku -í, ale například slovo "ventil" - při tomto zápisu budou nalezena pouze slova v 1. pádu jednotného čísla. Chceme-li všechny výskyty slova ventil, v jakémkoli pádu a čísle, zadáme do hledacího pole toto: "venti*" (bez těch uvozovek). Hvězdička je totiž zástupný znak - "žolík" - za jakékoliv písmeno nebo skupinu písmen. Takže ono to najde opravdu ventil ve všech pádech - ventil, ventilu, ventilem, ventily, ventilů... (ovšem - najde to v tomto případě také slovo "ventilátor" ve všech pádech...)

Druhá rada: v levé spodní části formuláře je dobré zapuntíkovat "zobrazit výsledek jako příspěvky," protože v opačném případě, když je nalezeno slovo, které je obsaženo např. pouze jednou v tématu a toto téma je na 10 stránek, tak pak můžeme (a budeme) dále ručně hledat 1/4 hodiny.

Ještě poznámka: Některé systémy internetových fór jsou napsány tak, že ve výsledcích hledání je hledané slovo nějak zvýrazněno, např. je napsáno červeně anebo má třeba oranžový podklad - to je celkem super věc a to my tady nemáme, škoda... Sad nešlo by to, MAde, nějak "namontovat" na zdejší skin subSilver?

A ještě jedna poznámka: hledání nám ztěžují i lidi, kteří nepoužívají českou diakritiku. Psaní bez háčků a čárek se v dnešní době (až na minimální výjimky) dá klasifikovat jako prachsprostá lenost, neboť časy sálových počítačů s alfanumerickými terminály, schopnými výstupu pouze znaků anglické abecedy, jsou dávno za námi. Nezbývá tedy nežli hledat nadvakrát - poprvé slovo s "nabodeníčky", podruhé totéž slovo napsané "cesky"... (...a vlastně načtyřikrát, protože zde máme i naše bratrance Slováky Laughing )

edit: Sakra, MAde, já tu píšu romány a tys mě předběhl...

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 11:43 am    Předmět: Citovat

tak jsem to skoušel a tohle je výsledek tak nevim kde je chyba?


hledat2.JPG
 Komentář:
 Velikost:  39.63 kB
 Zobrazeno:  25084 krát

hledat2.JPG



hledat.JPG
 Komentář:
 Velikost:  39.66 kB
 Zobrazeno:  25084 krát

hledat.JPG



_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 11:51 am    Předmět: Citovat

mno tak nevim ktere tlacitko hledat pouzivate.. uprime tohle co si tady postnul vidim poprve.. co zkusit tlacitko hledat vedle tlacitka seznam uzivatelu?? samozrejme v diskuznim foru..

ono kdyz prohledavate clanky na strankach a ne forum tak se pak neni cemu divit ze nic nenajdete

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 11:52 am    Předmět: Citovat

sorry za dva pod sebou ale tak jsem asi uplnej idiot ale jsem tu už rok a teprve ted sem si všiml tohohle Confused Confused Confused Confused Confused
tak že navod pro ty co si toho taky nevšimli Shocked timto považuji věc za vyřízenou Wink i když nechapu proč oba nefungujou na stejný bázi



blbec k večeři.JPG
 Komentář:
 Velikost:  58.51 kB
 Zobrazeno:  25079 krát

blbec k večeři.JPG



_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 12:09 pm    Předmět: Citovat

protoze jedno je v ramci celych stranek ford puma czech a druhe je jenom pro forum a prohledava databazi fora ;) to sou dve veci ktere se slucuji opravdu spatne kvuli toho ze jedno sou normalne stranky html a druhe je hooodne slozita databaze


sem rad ze je vyreseno a LOCK

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Ford Puma Club » Obecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund