Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Nehoda
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Nehoda
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deph
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 5.3. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 3:30 pm    Předmět: Nehoda Citovat

Ahoj, mám dotaz.

Jedu si (bohužel, nebo bohudík Smile) v mámině Hondě. V tom přede mnou jedoucí kamión Tesco urazí větev, která spadne pod Hondu a zaklíní se nad spojler. Zastavím, vydělám větev - vypadá to, že je jen promáčklý chladič, tak to ale pro jistotu obrátím a jedu domů. Až tam zjistím, že jsou chladiče proražené. Zapamatoval jsem si spz toho kamionu, a mám i svědky - mamku a přítelkyni, které byly se mnou v autě.
Jelikož to byla neděle, tak v pondělí volám do tesca Praha (kamion měl pražskou spz), tam mě však 6x přepojili, abych se dostal zpět k té první ženské, takže nic. Tak jsem tam poslal doporučený dopis.
Otázkou je, co dělat, když se viník nepřizná? Nebo mu to zaměstnavatel ani nepředá. Kdyby se přiznal, tak to půjde z jeho poviného ručení, ale známe obchodní řetězce...
Na pojišťovně mamce řekli, že se prý viník musí přiznat, jinak nic.
Auto si nechala opravit v autorizovaném servisu, kde si nechaly oba chladiče (i se zbytky dřeva) uložené pro případnou kontrolu. Oprava s odtahem stála 26 000.

Přijde mi jako blbost, když znám viníka a mám 2 svědky, že to nestačí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 3:58 pm    Předmět: Re: Nehoda Citovat

Cool V každém případě nahlásit POLICII a sepsat protokol o škodě atd. Doložit pojištovně-vlastní skušenost.Dobré nafotit,před opravou!!! Cool
_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund