Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Nehoda
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Nehoda Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rem
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2007 9:12 am    Předmět: Nehoda Citovat

Jel sem z Brna do Svitav a za krizovatkou na Boskovice stala kolona az pres horizont, no proste dlouha fronta aut. Kdyz dojizdim ke stojicim autum, tak vzdycky blikam svetelnou houkackou. Tentokrat jsem neblikal, protoze uz od Brna za mnou jela bila dodavka a ridic jel vcelku normalne, udrzoval si odstup, vubec me nenapadlo blikat.
Jak jsem zastavil tak jsem se podival do zpetnyho zrcatka a uz jen vidim jak se hrozne rychle zvetsuje takovej bilej flek. Jeste jsem si rek ach jo jak tohle dopadne a v dalsi sekunde vsude kolem me rozbity sklo, pomackany auta, pobihajici lidi, ...
Borec v dodavce to nedobrzdil, nalit do me, postrcil me na auto dopredu, ktery si tuklo jeste do auta pred sebou a to jeste do auta pred nim. Navic to auto prede mnou trochu vyjelo do protismeru, kde to nedobrzdily dve auta a taky se tukly. Takze celkem 7 aut. Nastesti se nikomu nic nestalo, ostatni auta mely jen tukly svetla. max trochu zadek.
Nejhur dopadla predni maska te dodavky a bohuzel cela moje pumicka.

Fotky jsou zde:
Kód:
http://www.petrsimek.com/thumbnails.php?album=11
Bohuzel fotky primo z havarky nemam. Nevim jestli se daji vyziskat zpetne od policajtu?

Ja jsem si tam odsud v sanitce odvez nastiplej druhej krcni obratel, narazenou ruku, 4 dny v nemocnici a neschopenku zatim na 14 dni. V kufru jsem nastesti nic nevez krom dvou tenisovych raket, ktery to bohuzel odnesly.

Pumicku chvalim, kdyby byl jel nekdo na zadnich sedadlech, tak by se jim zrejme taky nic nestalo. Nevim co by udelaly hlavy tech lidi... Operky tam nejsou, ale celej ten prostor postizenej nebyl, vsechno to vzal kufr.

Edit: pumicku vlastne az tak moc nechvalim. Nevyskocily totiz airbagy! Slysel sem teorii, ze nemaji vyskocit, kdyz se to stane v retezove nehode (naraz zepredu i zezadu skoro ve stejny cas), ale ani snad nechci kontrolovat, jestli tam ty airbagy byly nebo ne. To bych asi nekoho zasrktil.


Naposledy upravil Rem dne čt srpen 02, 2007 9:45 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger ICQ
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2007 9:23 am    Předmět: Re: Nehoda Citovat

Cool TY VOGO Shocked TO MUSELA BEJT PRDA Exclamation
"upřímnou soustrast" Pumí je na odpis....Hlavně že to dopadlo bez VÁŽNÝCH zranění-ať se brzo uzdravíš !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Cupis
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 6.12. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2007 11:49 am    Předmět: Citovat

Tak s těma airbagama mi nezbývá nic než souhlasit...nedávno do mě napálila škodovka čelně v 60 a airbagy nic...v servise mi říkali,že to může být tím,že jsem stál na místě...nevím,moc tomu nevěřím a airbagy tam jsou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Marcus
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 49
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2007 2:31 pm    Předmět: Citovat

Tak to je mi tě líto i tvé pumičky. Hlavně že se nic vážného nestalo to ho řidiče ty dodávky bych rosekal takhle mi zničit auto. Je to škoda Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Pořídíš si novou pumu nebo už ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger ICQ
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2007 4:48 pm    Předmět: Citovat

Podle fotek to musela bejt fakt rana, je divny, ze ty airbagy nevylitly...To vlastne ani nezafungujou ty utahovce pasu co jsou pod sedackou nebo jak se to jmenuje co? No hlavne abys to mel bez nejakejch vaznejch nasledku, pumi vypada desive... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2007 5:31 pm    Předmět: Citovat

tobe ta Pumička moc štěstí nepřinesla, hlavně že jsi v pořádku.. Puma to odnesla pěkně no.. Ty už jsi ji prodal jo?
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2007 5:44 pm    Předmět: Citovat

Štěstí je, že jseš celkem zdravej. O autě se to říct nedá. Snad se ti podaří vyběhat nějakou kompenzaci na pojištovnách, prodat ten zbytek co je na fotkách a pořídit něco novýho. Držím palce!!!
_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2007 6:12 pm    Předmět: Citovat

Hmm... tak to je pech Sad
Ale hlavně, že to rozchodíš ty, když už je Pumice na mraky. Snad dostaneš dost peněz od pojišťovny a pak hurá do něčeho nového. Wink
Ať se ti daří!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2007 6:37 pm    Předmět: Citovat

uprimnou soustrast a drzim palce, at se brzo uzdravis!

ten clovek je bud d*bil, nebo c*rak.

pokud jde o airbag, tak ani vylitnout nemohl, jelikoz jsou delane tak, ze se spousti az po prekroceni rychlosti cca 30kmph, takze kdyz stojis, tak ti nefakci. to by ti pak vyskocil i kdyz ti nekdo kopne do auta a spis by ti to ublizilo...

Edit: Jinak kontaktuj Eltona kuli dilum, neco treba odebere, jestli s tim jdes na vrakac...

_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Rem
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 5.10. 2006
Příspěvky: 89
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 7:28 pm    Předmět: Citovat

hm tak sem ted mluvil s doktorem. V nemocnici mi to umyslne nerekli, ale pry jsem byl milimetr od smrti.

Ten druhy obratel, ktery mam nastipnuty, je presne ten obratel, ktery se lame, kdyz se nekdo obesi na provaze. Navic je nastipnuty tak idealne, ze by stacilo trochu aby se zlomil cely a pak proste konec.

1* rozdejchavam tuhle informaci
2* je nazor toho doktora takovy, ze maly auta typu pumy maji malo koliznich ploch (vim, spatna terminologie, ale urcite mi rozumite), takze ten naraz neni tak zeslabenej karoserii, jak by spravne byt mel.

Takze se pomalu smiruju s tim, ze si dalsi pumu neporidim, coz je mi fakt moc ale hodne moc lito.

Doted jsem celou tu nehodu a vsechno kolem ni bral s tim, ze se to proste stalo a neni co resit. Ted me to ale seriozne zacina stvat, nebyt toho ,tak jsem moh dal jezdit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger ICQ
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 7:45 pm    Předmět: Citovat

tak urcite jsou bezpecnejsi auta no, ale kazda nehoda muze byt svym zpusobem nebezpecna, tohle se ti zrovnatak mohlo stat v S classe.. Bezpecnost je u auta dulezita, ale ja vybiram auta podle jinych veci.. Kolikrat jsem delal nebezpecnejsi veci nez jezdeni Pumou. Fakt bych to tak nebral.
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 8:57 pm    Předmět: Citovat

Rema naprosto chápu, nicméně řeknu kacířskou myšlenku..
Změnou auta se nezmění nic..
To není nic proti Removi, to je má osobní zkušenost..
Rem to má teď těžký a musí se vyrovnat s hodně myšlenkama, důležitý je, že zůstal živý a poměrně zdravý a tím dostal šanci se s tím poprat..
A závěr? Když vyhraje, může klidně jezdit dál Pumou.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jjoe
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 3.6. 2007
Příspěvky: 510
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 9:49 pm    Předmět: sila Citovat

No je to krute... Dal jsem si to ako pozadi na PC. Kdyz se na to kouknu, tak aspon budu jezdit pomalu i kdyz samozrejmne, ze mi to nepomuze kdyz nejaky vul bude jezdit za mnou nebo oproti mne. Fakt je stesti ze si OK protoze to vypada hruzostrasne. Preji skore uzdraveni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 10:59 am    Předmět: Citovat

Drzim palce, at se rychle uzdravis a muzes zas sednout za volant, at uz cehokoliv. Hlavne se pak nesmis za volantem bat, strach je nejhorsi pomocnik v rizeni...
Jinak doktori ti to z psychickych duvodu hned rict ani nemohli...
pokud jde o ta mala auta a deformacni zony, tak to je vseobecne zname, ze cim mensi, tim mene bezpecne a naopak, ale neni to pravidlem...
Preji jeste jednou brzke, rychle a uspesne uzdraveni.

_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
cochee
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 384
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 9:09 am    Předmět: Citovat

Proč by měl dopadnout nějak extra hrůzostrašně? Přes střechu to nešlo, prostor v kabině u řidiče není deformovaný, má to "jen" ze všech stran pomuchlané - z tohohle auta mohl klidně vystoupit po svých s akorát párem modřin.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.27 sekund