Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - sliby chyby
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
sliby chyby Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
webster
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 30.12. 2006
Příspěvky: 142
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 8:59 pm    Předmět: Citovat

aby som tomu dobre rozumel, on ti tie diely riadne zaplatil, len ti akurat nedal to poskodene svetlo? Pokial ano, tak to by som nevidel az na taky hnev. Urcite to nas...e ale robit okolo toho take halo....
Ale ako donucovak sa mi to celkom lubi, si pockam ako to dopadne, aj ked z prispevkov sa da tusit, kto to asi je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 11:21 pm    Předmět: Citovat

kdyby mi řádně zaplatil plnou cenu za světlo a nedal to staré, čert to vem, ale já mu významnou slevu dal právě za to světlo..
a kdyby si věděl kolikrát už mi slíbil on i jeho otec, že mi ho přivezou.. Very Happy
kdybych takhle jednal já se svými zákazníky, tak už jsem dávno na ulici, nebo někde pod mostem..
a vůbec, cítím to zhruba tak jak napsal Anubis.. zkus se na to dívat trochu zeširoka.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fibicek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.11. 2006
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 9:53 am    Předmět: Fibi Citovat

Jojo asi si to kamarád špatně spočítal a zjistil,že je buď v mínusu a nebo na to prostě nemá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Aluna
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 890
Bydliště: Mělník (teda malá vesnička u něj:)

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 12:53 pm    Předmět: Citovat

No tak to jsem netusil, ze i mezi nama se najde nekdo takovej... Shocked Chtel jsem napsat neco jako, ze muze bejt na dovoleny a ze je to urco nejaky nedopatreni, ale kdyz jsem diskuzi docetl dokonce a ctu o ty druhy bouracce a servisu... Fakt nekdy plno veci nechapu a tohle patri mezi ne... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kdo
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 26.4. 2006
Příspěvky: 141
Bydliště: kousek nad Prahou

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 2:28 pm    Předmět: Citovat

Jenom malinká technická. Surprised Zajímá vás, kdo to je. jen si dovolím upozornit, že to zcela určitě není Kdo. Smile

Jinak takové jednání taky nesnáším. Zvlášť, když někdo něco slíbí, ty se pak musíš ztrapnit a žádat o dodržení slibu a za špatného jsi ty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fibicek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.11. 2006
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 2:32 pm    Předmět: Fibi Citovat

Hihi tak to je paráda................ Laughing díky za ujasnění
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 8:13 pm    Předmět: Citovat

ono ja si myslim ze na 80% musi byt jasne o koho jde z drivejsich prispevku.. ale to je vec jina..

kazdopadne bavili sme se s MAdem:
Eltone pokud budes chtit pro dotycnejsiho trvale nasledky, muze se resit tim ze zverejnis nick a jmeno, dal by se mohl dat specialni rank (ted tam ma vetsina puma owner, driver, racer a podobne), ale myslim si resit to nejak tvrdeji uz bude zbytecne.. uz tak bude mit dotycny usity kabat z ostudy celkem dost..

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 11:22 pm    Předmět: Citovat

díky za podporu, budu o tom přemýšlet..
dotyčný už zjistil v jakém servisu má auto a také mi řekl, že se tam následujících 14 dnů určitě nedostane..
dohodli jsme se tak, že o mě řekne v servisu a dá mi číslo do toho servisu a já si pak pro to světlo dojdu...
asi mě nechce potkat..
zatím čekám na to číslo do toho servisu, čas má do zítra..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dreamcatchers
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.4. 2007
Příspěvky: 185
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 11:42 pm    Předmět: Citovat

Držim ti palce ať ti to vyjde. Vym jaký to je a vym že jsi to neměl lehký ani semnou a mlhovkama. Ale myslim že jsme to pak vyřešily ke spokojenosti obou Embarassed
_________________
Ford puma 1,7 16V limited edition Mc QUEEN vyrobeno 300 ks ale nic limitovanýho jsem nenašel moje je 31. lehký tuning
PRODÁNO teď se vozím v Mondeu combi r.v. 98 1.8 16V; r.v.03 2.0 TDCI; r.v. 10 2.0 TDCI
DIAGNOSTIKA NA VOZY FORD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 10:02 am    Předmět: Citovat

Vsechno je vzdy o dohode, ale kdyz se ten clovek ani nechce dohodnout dobrovolne....
Nu nic, stojiime pri tobe Eltone a rozhodni jak bys ho chtel potrestat, ale bez trestu bych to nenechaval, jinak se tu pak najdee dalsi takovy a zas by to tu bylo...

_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 11:26 am    Předmět: Citovat

dreamcatchers napsal:
Vym jaký to je a vym že jsi to neměl lehký ani semnou a mlhovkama. Ale myslim že jsme to pak vyřešily ke spokojenosti obou Embarassed


to prosím tě neřeš, je to naprosto v pohodě.. Smile

edit: tak mám číslo na toho pána ze servisu, až se tam stavím a to světlo budu mít v kufru, dám vědět..

mod.edit: sjednoceny prispevky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Laizionka
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 12.12. 2006
Příspěvky: 243

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 12:57 pm    Předmět: Citovat

Pokud se nepletu, origo nove svetlo stoji neco malo pres 8tis a rozdil to porad rozhodne je a nevisdim duvod predani stareho, to snad uz ani neni otazka penez, ale spis casu svetlo predat, Eltone muzes snad cekat jeste to, ze az do servisu zavolas, reknou ti, ze svetlo tam neni a dotycny bude oponovat tim, ze ho treba vzali? Je to dost zajimave a prekvapive. Myslela jsem, ze kdyz si tu udela clovek ucet se vsim vsudy, tak uz z mozne ostudy by to snad neudelal, s prominutim by musel byt hloupy nebo je mu vse fuk a pak mu bude i jedno ruzna "utuzeni" na foru a pod...zvlastni jednani, ale je fakt, ze kdyz clovek nevi kudy kam, radeji dela mrtvyho brouka, nez aby zavolal a rekl. hele sorry.....a vse by bylo ok Razz tak tak na hlavu hihi Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 2:43 pm    Předmět: Citovat

u nas ve fordu stoji predni svetlo 12tis..
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 3:32 pm    Předmět: Citovat

no tak ted už se musim taky zapojit ja si myslel že se to vyřeší po prvním příspěvku ale jak je vidět ten dotyčny na to zřejmě se... a je mu jedno kolik problemu tim udela nám ostatním mimo to eltone maš mou plnou podoru a pokud to nevyjde tak ho zveřejni a co se tyka ranku tak bych k němu přidal puma faker i když si myslym že pokud ho elton zveřejní tak už se tu neukáže alespoň ne ze svojí IP adresy Evil or Very Mad

a teď něco pro dotyčného fakera: koukej to eltonovy dovalit a sklop uši pořadně se mu omluv a doufej že už nikdy nebudeš potřebovat jeho služby protože u něj už máš nejspíš uzavřenej účet Exclamation

_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2007 5:59 pm    Předmět: Citovat

Mám pocit, že pátek už byl a jsem plnej očekávání jak to dopadlo. Jestli se Elton domohl svýho, nebo jestli už tady nemělo být dávno vylepený jméno onoho hříšníka. Exclamation
_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund