Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - sliby chyby
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
sliby chyby Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 10:42 pm    Předmět: sliby chyby Citovat

Díly na pumu dělám už přes rok a ještě se mi nestalo to, co s jedním naším registrovaným kolegou.. měl drobnou havárii, potřeboval kapotu, nárazník, světlo. Kapota a nárazník byly starší, světlo nové. Obecně je cena nového téměř deset tisíc.. dal jsem mu ho za cenu 7500 s tím, že mi dá jako protislužbu za slevu své staré rozbité světlo..
cca 7.5. jsme se dohodli a do dnes 19.6 svůj slib stále nedodržel.. mám celou emailovou korespondenci s datumy i s jeho odpověďmi, plným občanským jménem a dám ji k dispozici pokud onen dotyčný kolega vše nevyřeší do konce tohoto týdne, to znamená do pátku 22.6.2007.. nutno dodat, že díly ode mě bral jeho otec, se kterým jsme poté vše dohodli, ale od jisté doby mi nebere telefony.. že by to bylo dědičné?..
můžete říct, rozbitý světlo - ale mě jde o princip - jak mám potom věřit klubistům, když máme ve svých řadách takového....
opakuji, že zveřejním celou korespondenci, klubové jméno, nechť ostuda padne na tvoji hlavu "kolego" Evil or Very Mad
co vy na to kolegové, jak to řešit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
maxa
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.6. 2006
Příspěvky: 370
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 11:15 pm    Předmět: Citovat

zavřít až zčerná Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
dedaj
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 9.5. 2007
Příspěvky: 40
Bydliště: Brno - Tvarožná

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 11:39 pm    Předmět: Vymazat Citovat

Tak za prvé bych mu už příště samozřejmě nikdy nic neposlal a navíc by bylo dobré takovýmto podrazákům zamezit vstupu na forum z jejich ip adresy a odstranit ho z profilu.

Fair play je základ!

_________________
Aleš - 1999 1,7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
koco
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.3. 2007
Příspěvky: 272
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 12:19 am    Předmět: Citovat

vides cloveku v ustrety a on ta zo samej vdacnosti podrazi?

hod ho sem, darebaka, zlincujeme ho Exclamation Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 6:46 am    Předmět: Citovat

s nekym je opravdu hrozny jednani.. Necekal bych ze si nemuzem verit ani mezi sebou no.. Sad
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bigworm
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 244

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 7:24 am    Předmět: Citovat

Je to smutny....chodime sem aby jsme se cejtili jeko mezi svejma a pomohli si...a pak nekdo dela tohle..to pak straci uplne vyznam...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fibicek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.11. 2006
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 9:59 am    Předmět: Fibi Citovat

No tak to je dost trapné.Pokud na to nemám,tak nic neslibuju,to si raději i půjčím,abych věděl,že na to budu mít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Frostik
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 31.3. 2006
Příspěvky: 367
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 11:14 am    Předmět: Citovat

to Elton :
moc hezky napsaný, ale radši sem to jméno (t.j. přezdívku z fóra i skutečné jméno) napiš rovnou, ať víme kdo to je Cool

_________________
AUDI TT 1,8T quattro 225HP/280Nm
ex. Puma 1,7 VCT ... 144 HP
úpravy :
- přímé sání K&N, svíčky DENSO Iridium Power
- PIPER FastRoad + vylehčená řemenice PIPER (exhaust)
- laděné svody a výfuk
- úprava hlavy + leštěné kanály
sprint 400 m = 15,54 sec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
PumaDedek
Banned
Banned


Registrace: 23.1. 2007
Příspěvky: 658

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 12:37 pm    Předmět: Citovat

Cool Moc dobře vím,jak se cítí Elton...dělám do aut už hodně dlouho a stejně jsem se nepoučil.ČIM VĚTŠÍ JE ČLOVĚK DOBRÁK TÍM VÍC jej druzí zneužívaj!Člověk sice po čase "vychladne"..a bác,opět se najde ču...,který je vychcoš.
P.S. Eltone nenič si nervy pro blbost-vychcošů...Jsme tu jenom krátce a věř,že naštěstí.dobrých lidí je víc.
/snad se dotyčný omluví a vysvětlí PROČ.../

_________________
Důvod zákazu přístupu na fórum: Poškozování dobrého jména klubu, soustavné porušování pravidel, urážení členů fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 1:14 pm    Předmět: Citovat

no tak nejak kdyz nad tim premyslim tak mozna i vim kdo.. ale nebudu psat, muzu se taky plest..

kazdopadne "rekneme" ze se opravdu mohlo nekde neco podelat a je nekde problem.. trebas za to ani nemuze..

kazdopadne kdyz nenapravy tak uverejni aspon nick, at vime na koho si mezi sebou davat pozor..

dalsi zavery co se tyka postihu v ramci klubu a fora si myslim zatim nema smysl resit.. ale dodatecne se muze !

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Sopen
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 235
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 2:25 pm    Předmět: Citovat

Dotycný by měl pykat uz jen za to, ze obecne zneduveryhodnuje uzivatele klubu. Myslim, ze Elton resi dobre. Dat mu cas a pak ho vsem predstavit at si na nej ukazem.
Nicmene je pravda, ze se o nejaky nedorozumeni treba jednat muze.
Kdo vi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Macany
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 13.7. 2006
Příspěvky: 804
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 2:58 pm    Předmět: Citovat

Jestli se do toho tydne neozve (protoze opravdu by to mohlo mit nejaky duvod, ze ti to nebere a nekomunikuje) - vyhostit, zablokovat, zrusit a uz nikdy nepomahat tomu solistovi po......u. Kazi akorad moralku, povest a vse co jde v parte lidi,kamaradu, se stejnymi zajmy. A s tim at jde... Plne s tim souhlasim!
_________________
______________________________________________
navod na FTP: http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=42121#42121
Fotky:
4. ford puma sraz komlet od vsech: http://picasaweb.google.com/4fordpumasraz
Mimonske valky XIII: http://picasaweb.google.com/macisek/MimonXIII
Motokary: http://picasaweb.google.com/macisek/Motokary
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 3:27 pm    Předmět: Citovat

důvody nesplnění závazku ze strany našeho "kolegy" mohou být jakékoli, ale vysvětlit to patří podle mě, k elementárním základům slušného chování..
poté co jsem mu poslal email s tím, že to uveřejním se ozval, že prý zase boural a že to světlo je v kufru toho auta a že to auto je někde v servisu a neví ve kterém servisu a že to ještě dnes zjistí..
krásná story!!!
jsem zvědav na pokračování, už to zjišťuje od 13.25 hod.. teď je zhruba 15.25 hod..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 3:47 pm    Předmět: Citovat

Myslel jsem, že tohle se může stávat akorát v blbejch filmech. Až to Eton zveřejní, tak bude takovej člověk slavnej sám za sebe. Se... mě ale hlavně to, že člověk kterej se o nás dost stará - v mým případě mi už díly dokonce 2x dovezl až domů - je jedním z nás podvedenej. Elton je velice ochotnej a vstřícnej. Může se stát, že se někomu něco pokazí a momentálně bude bez peněz, vsadím se že (jak znám Eltona) by poslal nutně díly a na prašule počkal do nejbližší výplaty, nebo jinýho domluvenýho termínu. Po téhle zkušenosti nás díky takovýmu člověku pošle do háje. Blbý je, že to vlastně odskáčeme všichni.

to Elton: Všichni stojíme za tebou - pokud ti to individuum nedá co slíbil do termínu tak ho zveřejni. Jsem zvědavej kdo s ním bude tady nebo o srazech komunikovat.

to SiD: Bejt tebou Side, tak ho odsud vypráskám, protože pokud se to jméno nedozvíme tak třeba příště vyčůrá s tebou a budeš v podobný situaci jako Elton. - to je jen můj názor

mod.edit: prispevek prirazen autorovi

_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
james bond 007
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 17.12. 2006
Příspěvky: 91
Bydliště: jindrichuv hradec

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 6:14 pm    Předmět: Citovat

to je fakt.takovy clovek by se tady nemel trpet.kdyby me takovej clovek odfuckoval tak mu dam nakladacku. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund