Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - puma vs. fabia RS
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
puma vs. fabia RS Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
turnik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 10.9. 2006
Příspěvky: 179
Bydliště: Bruntál

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2007 8:36 pm    Předmět: Citovat

Sajmon.Fenix napsal:
Nechci nic říkat proti tobě, ale když ted koukám, že ta fábka má 130 hp a 1300 kg a ty si ji nedal, tak musím říct, že seš docela šáša, dy ta fábka má 0,10 hp/kg a pumí má 0,1136!! Mi neříkej, že ti nějaká škaredá plechovka jménem fabie rs dala na sprintech.

na sprint nemam šanci to rs-o mi ujede na první a druhý stupeň ale na troječku už ho doháním,,nevim treba to bude rozjezdem nebo už my pár koníků odešlo do důchodu hm??nevim no....jak to podle tebe mam rozjet??jak tam házíš kvalty ty???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Michal
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 21
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2007 4:11 pm    Předmět: Citovat

Myslim, ze dobre to napsal Anubis. Je to proste jenom o stesti a umu toho kdo to ridi. Ty auta jsou dost vyrovnany ... pokud nepocitam vzhled Smile tam se samozrejme neda mluvit o RS jako konkurenci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sajmon.Fenix
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.4. 2006
Příspěvky: 239
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 4:58 pm    Předmět: Citovat

No, s přítelkyní sme to měřily, měla v ruce stopky, odstartovala a jakmile se ručička dotkly stavky, vypla je. Několikrát za sebou jsem to dal pod 8sec, nejlepší čas byl 7,78.

To turnik: Podle mě jel nejdůležitější start, hlavně zbytečně nehrabat, ted si už moc nevzpomínám, při kolika otáčkách jsem startoval, přeci jen už s ní půl roku nejezdím a před tím mi asi 2,5 měsíce zlobil motor, ale mám takovej pocit, že jsem startoval zhruba při 3000, nebo 3500 ot/min. Nevím, možná se ted pletu, ale myslím, že to nějak tak bylo. Dál jsem pak řadil přesně při 6 000ot/min. Zkoušel jsem to docela dlouho a takhle se mi to zdálo nejlepší. I když jsem sprintoval s jinou pumou, tak jsem jí vždycky při řazení dvojky docela ulít.
Zkus si zajet třeba na odpoledne na nějaký letuště, vem si nějakou svačinu a zkoušej a zkoušej a zkoušej. Já jezdil na letiště docela často, protože mě to docela bavilo, takže když jsem se nudil, nebo sem nechtěl být doma, tak jsme si s přítelkyní vyjely na letiště, chvilku jsem si sprintoval, pak jsem ji učil jezdit, atd.. Myslím, že jsem se tam s pumí i docela naučil.

_________________
Puma 1.7 ZETEC 92kw
r.v. 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Jackal
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 20.11. 2006
Příspěvky: 245
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 6:51 pm    Předmět: Citovat

ČTU TADY PÁNOVÉ JAK SE HOLEDBÁTE NA FÁBIE RS, NÉ ŽE BYCH SE JICH CHTĚL ZASTÁVAT ALE KOUKNĚTE DO VÝSLEDKŮ TŘEBA NA MIMONI. JEL SEM TAM S JEDNOU ČERVENOU A ŘÍDIL NĚJAKEJ TATÍK , VEDLE SEDĚLA JEHO STARÁ A VZADU MI MÁVALI DĚTI KDYŽ MI UJÍŽDĚLI. NAKONEC MI DAL ASI 3 METRY. NAVÍC SEM BYL U ZRODU FÁBIE RS CO MÁ TED NĚCO KOLEM 185 KONÍ A JEZDÍ NA TUNING V BARVÁCH UNIPLASTU, ZATÍM NEBYLA PORAŽENA VE SVÉ TŘÍDĚ . O SPRINTU TO ALE FAKT NENÍ A KDYŽ MĚ PŘEDJÍŽDÍ KÁMOŠ SE STOVKOU MAM Z TOHO SPÍŠ ZÁBAVU PROTOŽE VÍM ŽE V PRVNÍ ZATÁČCE SE ROZPADNE NEBO HO PŘEDJEDE MOTOR. BYL SEM TED U TESTOVACÍCH JÍZD NOVÉ FÁBIE A Z HECU JSEM ZKUSIL POTRÁPIT 1,9 TDI. ANI NA ROZJEZD A ANI OKRESKA NEMĚLA ŠANCI. UVIDÍME JAK POJEDE RS NOVÉ GENERACE. PODLE MĚ MÁ PUMA VELKOU SLABINU PRÁVĚ NA SPRINTECH,JEŠTĚ SEM JI NEVIDĚL V PRVNÍ DESÍTCE ANI KDYŽ TO POROVNÁŠ TŘEBA SE TŘÍDOU 1,6. JINAK JE PUMICE BOMBA NA OKRESKY.
_________________
Jackal - game ower
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Maw
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.7. 2006
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 7:36 pm    Předmět: Citovat

.

Naposledy upravil Maw dne po únor 22, 2010 1:05 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2007 8:16 pm    Předmět: Citovat

.... ak bude toto leto dost money(tak by sa tam pichla ostra vacka, mozno silnejsi chiptunning, a dake sviecky), tak sa pokusim ja zachranit pumy v kategorii do 1,4L(neviem ci je tato kategoria vzdy ale minuly rok v slusovicich bola)-snad sa pretlacim do tej desiatky... Laughing
_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2007 6:44 pm    Předmět: Citovat

ha, doteraz sa tu vytahovali nad Fabiou RS iba 1,7. tak to trosku zmenim...
takze uz som mal par krat stasie sa snou stretnut na cestach ale nie pri rychlosti 160km/h. Hm, u nas z CA do ZA mame usek perfekt povrchom. Ked sa za mna RS nalepila a plynulo ma obehla tak moja rychlost bola uz cca 160km/h a co mi nedalo a davaj za nou.
Ta RS taha dobre ale cca tesne 180km sa uz jaksika jej nechcelo, co zase mna moja selmicka prekvapila a davaj... no jo RS si okukovala moj zadok...
(ne ze by som jej jaksi extra ujizdel ale dal som tu mrchu RS)
...a este aby som nezabudol moja pumicka pri tej prilezitosti prekrocila rychlost 200km/h
(ale slubyl som si ze uz tak rychlo nikdy nepojdem)

Dufam, ze sa majitel tej RS nedozvie moj obsah motora, lebo sa asi zastreli Very Happy Very Happy

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Sajmon.Fenix
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.4. 2006
Příspěvky: 239
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2007 11:24 am    Předmět: Citovat

vobi napsal:
.Myslim ze se da udelat v poho.


Souhlasím s tebou.

Pokud neuděláš někde blbost, tak ji musí pumí dát.

_________________
Puma 1.7 ZETEC 92kw
r.v. 1997
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 4:35 pm    Předmět: Citovat

motory 1,9 a 2,0 TDI a SDI od koncernu VW bych hodil ze skaly kvuli svy kultivovanosti... Znam par lidi co si ted koupili Octavku v benzinu kvuli tomu ze TDI je traktor..

OT: dame na sprint Mini Coopera? Myslim ze ma 120koní, včera se se mnou chtěl jeden honit ale měl jsem to studený tak jsem ho nechal jet..

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
koco
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.3. 2007
Příspěvky: 272
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 11:16 pm    Předmět: Citovat

Matěj napsal:
OT: dame na sprint Mini Coopera? Myslim ze ma 120koní, včera se se mnou chtěl jeden honit ale měl jsem to studený tak jsem ho nechal jet..
Ak to nie je naka eskova mini Cooper sleha, tak preco nie... zrovna dnes som videl jeden 240HP na nemeckych inzerinach Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund