Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Problém s užívateľom Valterko
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Problém s užívateľom Valterko
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
flyingislife
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 12.5. 2013
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: út srpen 06, 2013 2:30 pm    Předmět: Problém s užívateľom Valterko Citovat

Ahojte,
Nakoľko som zháňal tretie brzdové sveto, našiel sa R.o.u ktorý sa mi ozval a bol mi ochotný dať svetlo za dobrú cenu, tak som mal samozrejme záujem.
Kedže od neho bral jeden užívateľ zo Slovenska predný nárazník, navrhol mi že by to poslal spolu s nárazníkom a Valterko mi pošle svetlo.
Peniaze som teda poslal užívateľovi R.o.u, peniaze mu prišli a následne poslal nárazník aj svetlo.
Tu však nastal problém,
Valterko sa dlhšiu dobu nehlásil aj po tom čo mu tovar prišiel, po asi týždni ak nie viac, som sa nejak konečne dopátral odpovede kde mu vysvetlil aby mi poslal svetlo na cenu dobierky, čiže sa mu peniaze za poštovné vrátia, povedal mi že bol mimo a bol na dovolenke a čím skôr mi to pošle.
Dnes je to 26dní odkedy mi to sľúbil, a to nerátam ani ten čas čo mal to svetlo už doma a nerágoval na správy.
Výsledok je taký že moje súkromné správy ktoré som mu písal sú neprečítané, písal som aj SMS v piatok, dodnes žiaden hovor alebo smska, a ani žiadna správa na fóre.
Nechcem samozrejme nikoho obviňovať, no chcem len aby ste si dávali všeobecne väčší pozor pri takýchto nákupoch.
Už som stratil nádej že sa vôbec svetla dočkám, prípadne nejakej odpovede, takže to len píšem informatívne a berte to ako výstrahu.
Do mesta kde žije to mám 320km, takže mi to nestojí za tú cestu....
Ak sa niekedy dopátram čo sa vlastne stalo, tak to sem samozrejme napíšem, nechcem nikoho osočovať, ale aby si niekto nenašiel za mesiac, 5minút čas aby mi napísal že nestíha, alebo je nejaký problém mi príde trochu dosť. Nehovoriac o tom že som za to svetlo zaplatil.
Týmto sa samozrejme aj obraciam na tých ktorí by tretie brzdové svetlo mali, kedže ho potrebujem.
Ďakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund