Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Chtělo by to tu nové moderátory.
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Obecně

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Chtělo by to tu nové moderátory. Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 4:56 pm    Předmět: Citovat

děkuju...teď Vás budu pořádně peskovat za nedodržování pravidel...
jako např. velikosti fotek, linky mimo Code atd...

samozřejmě pokud někdo z Vás projeví dobrou vůli a čas od času vytvoří návod-není nic jednoduššího, než mi toto dát do mailu a já se o to postarám...časem určitě dojdu i k promazávání....

a co se týče volby nového moderátora-chci poděkovat klukům za projevenou důvěru, ale věřte, že tohle se nesvěří jen tak někomu, kdo má zrovna čas-nic proti tobě Tebronku, ale jsi na fóru 2 měsíce i s cestou a pravidla zrovna moc nedodržuješ...Very Happy

ani jeden z nás na tom časově sice není nejlíp, ale známe poměry na klubu, většinu členů a hlavně pravidla i pozadu Wink

pro ty, co neznají pravidla-doporučuji si pročíst!!! Very Happy
Kód:
http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1187

_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
johnyzi
Puma God
Puma God


Registrace: 25.10. 2009
Příspěvky: 1115
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 5:46 pm    Předmět: Citovat

tož vítaj:) tak musim se přiznat, že teď jsem četl pravidla poprvé.. Rolling Eyes Wink
_________________
Focus ST 2008 FL, 285ps 465nm
-------------------
Moje ex:Ford Puma 1,7 Futura r.v.2000 v Recaru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 8:35 pm    Předmět: Citovat

tak tím bych se moc nechlubila Very Happy
_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zdeny
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 28.10. 2009
Příspěvky: 681
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 8:43 pm    Předmět: Citovat

Tak to by je ale chtělo někam dát páč mi příjdou nedohledatelný ani když se je snažím najít jinak než klikem na tvuj link Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 8:59 pm    Předmět: Citovat

zařídím... Wink ale až zítra, ju? Surprised Surprised Surprised Surprised dneska se mi už nějak nechce sedět u PC...
_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zdeny
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 28.10. 2009
Příspěvky: 681
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 9:11 pm    Předmět: Citovat

Pohodex neboj, já je zas až tak vidět každý den nepotřebuju Wink

Já jen že bejt nováček a i mít tu dobrou vůli ty pravidla najít tak je prostě nenajdu Wink Nováčkem snad už nejsem a stejně bych je bez tvýho linku nenašel Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
absinth
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 30.9. 2012
Příspěvky: 618
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: st červen 05, 2013 9:59 pm    Předmět: Citovat

Tož peskování za pikačovinky si myslím že link není v code nebo jiné mi přijde více méně zbytečné.

Dle mého soudu, spíše bych uvítal větší kontrolu nad zda jsou témata ve správné sekci - např. prodám , koupím , či témata typu "To se mi snad zdá" jehož náplní je že puma se dá koupit už za třicet tisíc etecera...tyhle všechny OT patřej do OT chvílku ale měly by mít smysluplný název a to je třeba hlídat. Zkrátka míň kravin.

Dále pokud by se dala dohromady sekce na Dodatečné montáže - např. ovl. rádia pod volant atp. taky prospěje.

Promazání falešných členů a klidně bych i zavedl schválení účtu adminem či modem. s tím že bude povinností vyplnit si bydliště a typ vozu. Neb nejlepší jsou lidi co maj 1 prispevek a napíši: Ahoj, prdí smrdí chcípe....protože beztak 1ní z reakcí jsou, co máš za motor a kde bydlíš.

To samý když někdo shání ND nebo věci co lépe vidět osobně shání diagnostiku atp. opět lze ukázat - Jo bydlí V plzni shání nějaký díly oukej napiš R.o.u je z varů...

Boleslav Elton, Perníkof janička...atp.atp.atp...a tím pádem odpadne asi tisíc falešných členství

I tohle celý téma by se mohlo přesnout do Topicu co je hned nad tím - Jak hodnotíte práci moderátorů.

Inzerce typu nabízím pojištění - komerční buď zaplatit nebo nazdar


Dál bych uvital já osobně sekci - Klubová auta, naše pumy, Clubcars what ever kde by každý mohl mít topic o své pumě...v tomhle chaosu najít něcí pumu je težký, protože každej třetí má název "moje pumička"


Co se týče práv moderátorů pro třeba Terbonek, já bych dal šanci, sám jsem na jednom foru začínal jako mod. poměrně nezkušený. Ale tohle už jest v kompetenci jinačích pánů.


Na čem s Larwusem pracujem jsou ty viztky ahoj jel jsem kolem, skvělej nápad stojí za oživení.

Je škoda že toto forum moc nežije (chápu že F. Puma není četná jako VW golf)


Takže promazat kraviny, členy a možná zavést nějaký štabní řád příspěvkům.

Abych furt nekritizoval a sám se přidal tak rád občas sepíši nějaký článek s Pumou spojený.

Jináč janča bude tvrdej kalibr Cool

_________________
ND ORIGINAL FORD - SLEVA PRO FORUM 6-42%
http://www.eastwoodcarshow.cz - nezávislé recenze automobilů
ex.: ASTRA G, FORD PUMA, BMW E30
now: Rover 416 99´
work: Ford Transit 2.2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 8:22 pm    Předmět: Citovat

Takze vitam Janicku mezi nama moderatory.

Urcite s pociatku to bude mat trosku tazsie, ale budeme sa jej snazit pomahat aby si cim skor zvykla.
Vyber moderatora trval niekolko mesiacov a rozhodovalo tam vela faktorov.

Aj ked chvalim zapalenost novacika Tebronek, zatial este chvilku potrva pokial by sa mohol uchadzat o post moderatora. Som rad, ze tu mame takychto clenov, ktorym zalezi na tom ako forum funguje a vyzera.
Janicke najviac pomozete ked budete dodrzovat vsetky pravidla na fore.

VSETKY PRAVIDLA SU VELMI PODSTATNE a urcite je velmi podstatne aj pravidlo davania linkov mimo forum do "Code", je to ciastocna ochrana proti napadaniu nasich stranok a doposial fungovala (teda ked sme mali na moderovanie viac casu, teraz bolo casu pomenej a prejavilo sa to hned na pocte fake uctov a prispevkov od programovych automatov a podobne). Upozornujem ze na fore je skryta aj kopa prace moderatorov, ktoru bezny uzivatel ani nevidi (okrem ineho aj vymazavanie nevhodnych prispevkov a podobne...)

Pocet pumiciek nie je velky ako pocet napr. VW Golf, ale nase forum si dovolim tvrdit je stale prehladnejsie ako niektore ine fora, ktore su zahlcovane prave velkym poctom roznych prispevkov, ktore neprinesu uzivatelovy ziadny uzitok...

Link na pravidla som bezne zverejnoval aj u prispevkov uzivatelov ked opakovane nedodrziavali pravidla, aby si ich precitali, ale boh vie, kolko ludi tak urobilo... Smile Predpokladam, ze v tom bude pokracovat aj Janicka.

Dufam, ze atmosfera na fore bude nadalej priatelska a kazdy clen sa tu bude citit super

Puma Zdar

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Tebronek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.3. 2013
Příspěvky: 124
Bydliště: Stružnice

PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2013 9:28 pm    Předmět: Citovat

Taky gratuluji Janičce a doufám, že se zlepší to na co jsem narážel. Samozřejmě mi nevadí, že jste mě neudělali moderátorem a chápu to. Nabídl jsem se jen protože mám teď mnoho času, nudím se a se spravováním stránek mám mnoho zkušeností. S tou prací moderátorů jsem měl na mysli převážně to co vypsal Absinth.

- Prostě promazat a sjednotit přemnožené příspěvky stejného typu.

- Promazat sekci koupím a prodám + přidat pravidlo přidání data do předmětu max +10 dní, jinak bude příspěvěk smazán. Příklad dnes je 6.6 a vytvořím příspěvek v sekci prodán a do předmětu napíšu Zadní spoiler 16.6. Dále si to může upravovat dokud to neprodá. Účel: předhledná a aktuální sekce.

- Přesunout kvalitně zpracované návody, popřípadě je poupravit do sekce články - návody

- Přejmenovat nesmyslené názvy v přemětech za adekvátní.

Btw. Janičko: Kde jsem prosím tě porušoval pravidla? Embarassed Surprised
výjma toho, že jsem založil nějaký to auditko s dotazem, na který už tu odpověď byla, protože jsem to nemohl ani boha najít. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 6:46 am    Předmět: Citovat

to tebronek :
hlavne mas problem s davanim veci ve spravnem formátu-myslím jak velikost fotek, tak zadavaní odkazu Wink ale to je detail-sice s tim je taky nejaka ta prace, ale kdyby nám to tu tak dělall každý, neděláme nic jiného...

co se týáče narážky na datum u prodám-hromada věcí se tu prodá třeba po 3měsících, proptože dost členů přibývá a hlavně-i staří členové tu nejsou každý den Wink takže myslím, že 10 dní je dost krátká doba a podle starých inzerátů si alespoň ostatní prodávající udělají představu o ceně, za jakou je coprodejné Wink

_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tebronek
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.3. 2013
Příspěvky: 124
Bydliště: Stružnice

PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2013 6:58 pm    Předmět: Citovat

Ještě jsem žádnou fotku nepřidal, protože mi to nejde Surprised

Jinak k těm datumům. Každý si to může dle libosti prodlužovat. Jen nesmí přeháhnout těch 10 dní. Jde o to, že pak to třeba prodá a už to tu nenapíše a auditko zde zůstane, nebo jsou tu zapomenutý auditka z roku raz dva, který už každopádně aktuální nejsou. Chápeme se? Very Happy

Navíc ten počet dní je jen orientační na příkladu. Je to jen návrh, který by tomuto fóru velmi prospěl i když za cenu přidané práce moderátorům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Larwus
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.10. 2012
Příspěvky: 73
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 12:14 am    Předmět: Citovat

Janičko, když budeš potřebovat pomoc třeba se stylistikou, úpravou, opravou návodů apod, stačí říct, úprava textů mě baví Smile
_________________
Ford Puma 1,7, r.v. 2000, Recaro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
absinth
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 30.9. 2012
Příspěvky: 618
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 1:29 pm    Předmět: Citovat

Jinde na forech je to když je imzerát po 90dní neaktualizovanej smaže se automaticky...nejlepší řešení.
_________________
ND ORIGINAL FORD - SLEVA PRO FORUM 6-42%
http://www.eastwoodcarshow.cz - nezávislé recenze automobilů
ex.: ASTRA G, FORD PUMA, BMW E30
now: Rover 416 99´
work: Ford Transit 2.2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 8:39 am    Předmět: Citovat

nově je nastavené, že sekce prodám se po 60 dnech aktualizuje sama Wink
_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kap
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.11. 2011
Příspěvky: 190
Bydliště: Olomouc city a okolí

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 5:03 pm    Předmět: Citovat

ok,
a teď ještě velikost vkládaných foto .

_________________
F puma 1.4 zetec r.v.98 a F puma 1.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Obecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund