Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Kolik B8??
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Interiér

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Kolik B8??
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
matuza
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 12.1. 2013
Příspěvky: 7
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2013 11:39 pm    Předmět: Kolik B8?? Citovat

Koukala jsem tu na zpusob osvětlení palubky, procítala spoustu článku Embarassed ale i přes to mám otazecku : kolik zarovicek je zapotřebí??( myslím B8,d5 pod přístrojovkou? 4? Nebo víc??) prosím radu než se do toho pustíme aby jsme v půlce práce nezjistili nedostatky Razz Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Carpeer
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 11.9. 2012
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 3:34 pm    Předmět: Citovat

ahoj.. jesi to zjistis tak to sem napis docela by se me to hodilo.. hlavne jaky sou tam patice protoze do palubek je jich milion a nevim co sou zrovna na pumu.. Confused dik Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
R.o.u.
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.7. 2007
Příspěvky: 387
Bydliště: Karlovy Vary

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2013 4:47 pm    Předmět: Citovat

Nevím jak se označujou, ale v tachometru před FL jsou 2, ovladacim panelu topení taky 2. Ve vypínačích jsou 3mm diody. Když najdu obrázky těch žárovek tak to sem hodím. Já si předělaval celý podsvícení palubky do UV, kvuli spravnýmu rozptylu světla jsem do tachometru naskládal 6 5mm diod a v panelu jich mám možná 12 a musel jsem odstranit zelenou lištu, která je jak v tachometru, tak v panelu kvuli změně podsvícení. Žárovky mají standartní barvu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Frencisou
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 8.3. 2010
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: st leden 30, 2013 11:23 am    Předmět: Citovat

T5 je označenie a podsvietenie budíkov je lepsie zriešiť to zeleným led smd samolepiecim pasikom napojeným cez potencák, lebo inak to svieti až veľmi silno a nahradiť tým pôvodné dve T10 žiarovky...okrem osvetlenia budíkov su v palubke všade T5, alebo led diody ako spomina R.o.u. inak mame to asi rovnako poriešene Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
matuza
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 12.1. 2013
Příspěvky: 7
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2013 2:15 pm    Předmět: Citovat

Díky moc ale budiky uz máme Smile jeden dobrák nám radil ze tam jsou b8 takže my se vybavili b8 a pak bylo prekvapko kdyz jsme rozdělali palubku Laughing nějak se nám podařilo je tam dat teda museli jsme si je upravit Wink budem to předělávat nejspíš to uděláme tak jak to bylo jen tam dame i modry plexisklo. Snad uz se zadári Smile a jen mimo, sehnat modry b8,5d je nadlidskej výkon teda aspoň u nás Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Interiér Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.10 sekund