Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Chroupání Motoru ?
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Motor

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Chroupání Motoru ? Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
johnyzi
Puma God
Puma God


Registrace: 25.10. 2009
Příspěvky: 1115
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2012 9:49 am    Předmět: Citovat

Blady má pravdu, když už musim jet do práce autem a to jsou jen 2 km tak už zhruba v půlce mám teplotu na normálu Idea ale obecně při takovejch vzdálenostech je spotřeba celkem vysoká, to ale u každýho auta
_________________
Focus ST 2008 FL, 285ps 465nm
-------------------
Moje ex:Ford Puma 1,7 Futura r.v.2000 v Recaru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
faust54
Puma God
Puma God


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 1350

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2012 11:41 am    Předmět: Citovat

Tak rozhodne na 2-3km se ti nezahreje, sice muze byt rucicka teploty vody uz v normalu, ale to je jen voda, ale urcite neni prohraty motor..., v pocasi naprosteho slunecna kolem 25stupnu+, tak pumce trva tak 7-8min nez se prohreje idealne cela, pokud je neni mezi, je to kolem 12-15minut a pokud je zima tak 20min... Auto muze topit uz po chvilce, ale urcite neni idealne prohraty motor... Takze dokud se neprohreje motor, tak to bude zrat na takove kousky 10L pokud si natankovala za 300, coz je v prumeru 8,5L benzinu, tak to tech cca 80km odpovida... Ja mam spotrebu v Praze kolem cca 7,9L, ale jezdim min 15-20min a kolem 10-40km jedna cesta...
_________________
Ford Fiesta ST180 red r.2015
VW Golf MKIII Cabrio GTI 8v blue r.93

Ford Puma 1.7 r.99 silwer - EX (crash)
Ford Puma 1.7 r.01 silwer - EX

http://www.youtube.com/watch?v=wzVuQiwFwFA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
xseries60
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 24.8. 2010
Příspěvky: 382
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2012 12:01 pm    Předmět: Citovat

iwunna napsal:
Very Happy Very Happy 53000 a to bez úroku ...
no musim co nejdřív sehnat někoho kdo se mi na to podívá pak budu řešit ale nejde klima , nefungujou zámky u dveří , vzpěry a zadní vejfuk Very Happy to nemluvim o výměne filtrů a oleje a tyhle základy co by se měly prostě udělat Shocked ale tak snad to nějak zvládnem


Za tyhle peníze bych to okamžitě vrátil. AAA mám myslím snad nějakou záruku nebo výměnu.
Za 53 bych v současné době požadoval naprosto TOP 1,7. Navíc pokud tam nebyl olej, už při koupi, tak nevím proč si to vůbec kupovala. Dalším faktem je, že v současné době sehnat slušnou Pumu je takřka nemožné….
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
iwunna
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 13.7. 2012
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha - Afrika bambáta

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2012 2:44 pm    Předmět: Citovat

no jo byla to koupě na rychlo a bála sem se kupovat z bazoše a podobně ...
ale tak je to těžký když se na člověka každej vykvajzne pak to takhle dopadá a argumenty těch lidí potom co sis to koupila.... (co asi když ste nebyly schopný mi poradit) nechápu Smile
ale už to mám v reklamaci to vše co se projevilo po tom , tak uvidíme jak se áčka zachovaj Very Happy
ale na úterý už mám klimu na opravu sama tak doufám že to popřípadě uhraděj , zase nechci bejt bláhová.... a co ten Váš Elton ? nejezdí někdy do Prahy ? nějak ho neni možno kontaktovat Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
oche
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.1. 2011
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2012 5:24 pm    Předmět: Citovat

no podle toho co jsem slyšel tak Ačka ti s reklamací moc nepomůžou (slyšel jsem plno historek jak Ačka argumentovali, že u nich vše bylo ok a že si to onen udělal sám)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
iwunna
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 13.7. 2012
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha - Afrika bambáta

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2012 11:16 am    Předmět: Citovat

jojo , Ačka nezklamali , prej to co se stane když vyjedu branou ven od nich - to už je nezajímá Very Happy
každopádně mi v jednom servisu kde sem byla včera napustili klimu ,nešla.Těsnost apod. ...v pořádku. prej je to nějaká cívka kompresoru která stojí 2000 haha takže mám pumu bez kima....
Confused Sad

mod. edit: Prosim necituj PREDCHADZAJUCI prispevok. Iwunnko prosim te precti si ty pravidla fungovani na fore a kdybys nejakemu nerozumnela tak kontaktuj jednoho s moderatoru (mne - Mircelo, nebo SiD), radi vysvetlime Smile
Pravidla tady:

http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1187
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
DarthVader
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 20.2. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 8:37 pm    Předmět: Citovat

Nechci vyvolavat zadny flame/hadku, ale po 500m se ti olej, potazmo cely motor poradne urcite neohreje. Mozna sice vyleze rucicka nekam do napisu Normal na teplomeru, ale to neznamena ze uz muzu jet pilu. V lete bych nechal jet motor alespon ty 3 - 5 km abych mel jistotu a netrapil svoje auto. V zime min. 2x tak dlouho. Ale jsme OT. Tyhle priznaky nemaji s ohranim dle me nic spolecneho. Ja bych si tipl jeden ze silentbloku vepredu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blady
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 18.9. 2010
Příspěvky: 195
Bydliště: Týn nad Vltavou, Jižní čechy

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 7:10 pm    Předmět: motor Citovat

K tomu, za jak dlouho se motor ohřeje. 500 metrů beru i s tim, že nějakých +- 5 minut mi od nastartování trvá než nechám motor chvilku běžet, aby se začal pořádně mazat, vyjedu z garáže, zamknu nasednu a pak teprve jedu, nikdy mě nenapadlo přesně měřit vzdálenosti, ale vim, že na Shellce, která je maximálně kilák daleko už mám motor na ideální teplotě... Jinak si myslim, že tohle je uplně debata o ničem, každému to vždy trvá různě dlouho, teplota, způsob jízdy, silnice po jaké jede... Spíš šlo o to, že Iwunna bude mít problém s termostatem, nebo s něčim okolo teploty motoru, jelikož se jí auto vůbec nechce ohřát...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 7:22 am    Předmět: Citovat

to iwunna: Elton do Prahy jezdí, ale nevím, jestli se bude chtít hrabat v pumelici někde na parkovišti-máš lepší zajed přímo k němu... 603/167331...po dálnici to k němu máš kousek Wink koukejte to dát do kupy a přijeď se představit na klub. sraz
Kód:
http://www.ford-puma.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=5311

_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
iwunna
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 13.7. 2012
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha - Afrika bambáta

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 9:23 am    Předmět: Citovat

už jsem tam byla Very Happy tak trochu už vim ale ten motor pořád zlobí chce to ještě pozjistit co tam ( tlak ve válcích ) je a co tam na tom kdo chtěl zkrejt protože se obávám že když diagnostika nenačetla motor - teda načetla ale že nefunguje Very Happy tak že jí schválně někdo odpojil aby se nezjistil hned problém....
jinak aspoň vyměněny svíčky a vzduch.filtr takže si puma i zahrabe což předtim vůbec nešlo jak se dusila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
johnyzi
Puma God
Puma God


Registrace: 25.10. 2009
Příspěvky: 1115
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 10:53 am    Předmět: Citovat

tak to už si řiká o přestavbu na 1.7.. ne snad se to povede dát dohromady
_________________
Focus ST 2008 FL, 285ps 465nm
-------------------
Moje ex:Ford Puma 1,7 Futura r.v.2000 v Recaru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
iwunna
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 13.7. 2012
Příspěvky: 48
Bydliště: Praha - Afrika bambáta

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 11:39 am    Předmět: Citovat

taky si řikám .... ale tak bohatá zase nejsem a řikala sem si že si koupim auto do kterýho narvu jen minimum ale zatim to tak teda nevypadá ... a 1.4 r.2000 , těch není moc... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund