Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Jak jsem uvažoval o prodeji pumy :-)
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Jak jsem uvažoval o prodeji pumy :-)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zeron
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 31.8. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Židlochovice

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 9:24 am    Předmět: Jak jsem uvažoval o prodeji pumy :-) Citovat

Nedávno jsem si kvůli přírůstku v rodině musel koupit větší auto, a tak volba padla na "klasiku" kombík Mondeo 2.0TDI (rv 94). A obratem šla puma na výměnu tlumičů a ještě nějaký nutný servisní úkony, a tak jsem jezdil měsíc jenom s mondeem. Za tu dobu jsem si na něj docela zvykl, a dokonce jsem si i říkal, že to auto nemá tak úplně špatný zátah (hlavně ve vyšších rychlostech) a že se řídí docela dobře... Začal jsem uvažovat, že mít dvě auta je zbytečný luxus a že si s mondeem i na ježdění po Brně časem zvyknu.
A včera se mi puma vrátila ze servisu. Sednou do ní po tak dlouhé době bylo jako do motokáry, všude málo místa, divnej posez, všechno malinkatý a blízko Smile A stejně tak ji řídit. Jen jsem lehce polechtal plyn a hned tam bylo kilo, ta reakce na řízení a to, jak jsem cítil každej hrbol - připadal jsem si zas jak malej kluk a ne jak tata od rodiny Very Happy
Proto jsem se rozhodl, že ač je člověk dycky po každé cestě na našich silnicích hrozně vydrkocanej, až to občas není příjmený, pumku neprodám Smile

Jen jsem se s Váma musel podějit asi o to, co většina z Vás ví, ale já na to přišel až teď...

_________________
ať se otočíš jak chceš, vždycky máš prdel vzadu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jenik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.5. 2011
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha 9

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 9:27 am    Předmět: Citovat

ten pocit poznávám vždycky, když do ní vlezu z pracovního Sprintera/Transportera ... sedim na podlaze, všechno kodrcá, občas vrzne, nejdřív skoro ani zatočit nelze...

ale je to bomba Smile Very Happy

_________________
AR 147JTDm | 2007 | Distinctive

K&N filtry za výhodnější ceny - neváhejte kontaktovat

http://www.sparco-shop.cz/
http://www.forrace.cz/e-shop/
http://www.omp-shop.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zdeny
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 28.10. 2009
Příspěvky: 681
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 10:50 am    Předmět: Citovat

Mám pocit že všecno co je na pumě hrozný a otravný, je vlastně super Very Happy Very Happy

Už delší dobu hledám něco místo pumy.. Jenže buď je to pomalý, děsně starý, velký s nenažraným motorem s neschopností zatáčet(Saab 9-5), nebo nudný a strašně tuctový (GTI golf atak) a nebo je to prostě děsně hnusný(CLIO RS) Nebo to prostě neumí všechno tak jako puma Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
johnyzi
Puma God
Puma God


Registrace: 25.10. 2009
Příspěvky: 1115
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 4:36 pm    Předmět: Citovat

já to taky chápu:) mít 2 takhle různý auta je asi ideál. Někdy naloženej při delších cestách skoro lituju, že jsem nekoupil třeba focuse, ale pak se jentak svezeš na nějaký pěkný cestičce a zase to auto miluješSmileNé že by holka byla vysloveně nepohodlná ale na dlouhý dálniční přesuny to moc neni. Jednou to bude trojkový báwo Surprised
_________________
Focus ST 2008 FL, 285ps 465nm
-------------------
Moje ex:Ford Puma 1,7 Futura r.v.2000 v Recaru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Lucius
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.10. 2008
Příspěvky: 455
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 8:36 pm    Předmět: Citovat

presne viem o com hovoris. Pre rodinu mam xsaru picasso je to sice leniva bedna ale urcite praktickejsia a aj ked pumu nepotrebujem tak pri predajnyh cenach si ju drzim kvoli tomu zazitku z jazdy. Kym nebudes musiet urcite nepredavaj
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 92Kw 1679ccm r.v.1998
Kia Rio 1.4i 71Kw 1399ccm r.v.2007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
WaynE
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.2. 2011
Příspěvky: 466

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 9:28 pm    Předmět: Citovat

Uplny puma-zavyslaci tady Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tomopuma
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 62
Bydliště: Trnava

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 7:16 am    Předmět: puma Citovat

Ja už som mal vela aut, aj luxusnejsie aj cabriá, ale ta Puma ma stale niečo do seba. A preto ju vsetci tak milujeme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: pá květen 25, 2012 2:58 pm    Předmět: Citovat

naše stáj ( ja + ace) se taky bude muset jednoho dne rozrust....Sad výběr bude asi také Mondeo...každopádně by jsme si obě čičinky chtěli nechat někde v garáži...však-ony nás svedly dokupy, oba je máme už kupu let...partnera vyměníš-puma zůstáva Very Happy
_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
WaynE
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.2. 2011
Příspěvky: 466

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 3:40 pm    Předmět: Citovat

Teda snad tie tvoje posledne slova tvoj priatel necita Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: ne květen 27, 2012 3:45 pm    Předmět: Citovat

vsak on by vedel jak to myslim Very Happy
_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ejina
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 5.7. 2008
Příspěvky: 237
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: po červen 04, 2012 5:51 pm    Předmět: Citovat

4 Zeron:jj,ten pocit taky moc dobře znám,občas jezdím s přítelovo audi,ale když sednu do pumky si říkám :ááááá,moje holčička,jak jsi mi chyběla Smile Je to úplně jiné a pokaždé si jízdu na pumce opravdu užívám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund