Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Pojistna událost complete :-)
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Pojistna událost complete :-)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2012 3:15 pm    Předmět: Pojistna událost complete :-) Citovat

Takže , už jsme se tady zmiňoval , že mi jedná starší paní přibrala moji pumu v křižovatce tak bych se chtěl podělit o průběhu jak to u nás v ČR vypadá .

Takže nehoda se stala 23.11.2011 , velmi seriozní jednaní s majitelkou druhého auta , já mam povinné u České pojíštovovny paní u kooperativy , se svoji pojišťovnou jsme nic neřešil pani na druhy den zašla do své já tady na pobočku její pojišťovny tam jsem dal záznam o nehodě ridicak technicak a že mě budou informovat, utekli 3 dny a já jsem byl zvědav jak to vlastně je začal jsem volat na pojišťovnu , neustále mě odkazovali ze se mi ozve servisní technik jejich (likvidátor a ze už to semnou vyresi do konce) takže čekám další 2 dny a stale nic , už jsem začal byt nervózní tak jsem si toho technika z Ostravy vyhledám sám a ejhle nasel si to a řekl mi ze dlužím nějaké podklady pojistovne ze si to mam vyřešit sni tak volám zpátky slečna mi řekla ze je vše v pořádku rikam ze asi není pak po 30 minutách sni vyleze ze nemá u mě záznam o nehodě a kopii ridicaku , což mi ofotila hned jak jsem tam přišel první den , v pohodě dodatečně jsem to poslal opět znova a cekal pak se mi ozval hned na to likvidátor a řekl mi kdy muže zamnou přijet jelikož puma byla pojízdná neváhal jsem a udělal si za nim cestu ve 15:20 nebyl moc nadšeny koncil ve 16:00 nafotil během par sekund a říkal ze mi zavolá do 2 dnu taky udělal , řekl mi ze aktuální hodnota pumy 98 ať je v jakémkoliv stavu je dle jejich norm 35 tisíc a ze oprava mého pomačkaného lemu je vetší než ekonomická hodnota auta (jak se dalo cekat u nich samozřejmě ..))) mam pumu v hodně dobrem stavu tak jsem byl nasraný jak na pohled tak i zevnitř odečetli mi tam úplné nesmyslné položky mam nalítané 132 000 cca (servisní knížka+ mojich 25tis) takže celkem mi to udělalo 24 tisíc k vyplaceni . 9.12 uzavřela pojišťovna škodu do 2 dnu jsem to mel na učte .... Už jsem si myslel ze mam vyhráno takže jdu servis nikam si ze to nemůže byt tak drahé když to někdo vytáhne zpět i když by to bylo složité a ejhle žádny servis mi to neudělá měníme cely díl takže by měnili cely lem blatník až k přednímu sloupku cca cena 35tis+ tak si říkám to není možně .... naštvaný .....Very Happy Pohledám po fóru a zaujala mě tady práce jednoho clena (lakovna Hanák ) teď nevím jak má tady nick , je sice z Brna a já z havířova ale říkám si dle fotek jeho práce vypadala hodně dobře i cenově tak jsem se domluvil sním a nechal mu tam auto...

Makal na aute svátky nesvátky a opravil to na výbornou můžete posoudit sami fotky níže , perfektní komunikace velmi šikovný člověk , mms v průběhu fakt paráda tohle jsme u nikoho ještě neviděl opravil mi to vytáhnul mi ten blatník jelikož plech u pumy je docela houževnatý tak si dokážete představit jak se tahá ven aby byl rovny Smile)) (tohle jsem mu celkem nezáviděl ) udělal to pěkně jako originál hezky nalakovaný proste si sním pohrál akorát mě překvapilo jak mi řekl ze ten lem není z druhé strany ani rezavý ani práh nic to mě potěšilo Smile) Vystříkal mi podběh hodil vosk z druhé strany paráda a cena ?? 6500kč za tolik kvalitní práce za minimum casu to se jen tak nevidí takže ještě jednou mu chci poděkovat a doporučuji velmi moc i když se to někomu muže zdát daleko , fakt se vyzná a vyplatí se to Smile)) Tak díky za čas stráveny ctěním puma je zase jako nova Smile))



xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.jpg
 Komentář:
 Velikost:  23.3 kB
 Zobrazeno:  9931 krát

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.jpg



01012012302.jpg
 Komentář:
 Velikost:  259.5 kB
 Zobrazeno:  9934 krát

01012012302.jpg



01012012301.jpg
 Komentář:
 Velikost:  125.53 kB
 Zobrazeno:  9934 krát

01012012301.jpg



01012012300.jpg
 Komentář:
 Velikost:  178.81 kB
 Zobrazeno:  9934 krát

01012012300.jpg



01012012299.jpg
 Komentář:
 Velikost:  243.5 kB
 Zobrazeno:  9934 krát

01012012299.jpg



_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
koco
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.3. 2007
Příspěvky: 272
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 12:47 pm    Předmět: Citovat

Gratulujem, vysiel si z toho fakt dobre.

Zhodou okolnosti som mal pred sviatkami podobnu skusenost, s tym ze som to mal ako ty, len natiahnute od dveri cez blatnik az do kolesa. Poistovna vinnika mi vyplatila 470eur Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Mircelo
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 20.3. 2006
Příspěvky: 642
Bydliště: Čadca,SK (pri Žiline)

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 1:43 pm    Předmět: Citovat

to koco: ... a poistovna, ktora ti tu skodu hradila ( likvidator ktory ti to fotil ) bola Kooperativa ze?
Ja som mal skusenost s naburanymi dverami a teda dopadol som velmi biedne.

_________________
... Ono to utahne ...

1,4 Zetec SE 98HP+
r.v.: 1998
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
koco
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.3. 2007
Příspěvky: 272
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 3:42 pm    Předmět: Citovat

mircelo, poistovna bola v pohode (Allianz), likvidator bol debil. iba pneu + disk ma vysli 200, to neratam dvere, blatnik a krivy naboj. ale vysvetluj mu to, ked on ma v tabulkach svoje veci a v hlave nasrane.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
skier
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.7. 2010
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 3:53 pm    Předmět: Citovat

Very Happy já dostal za prasknuté svěstlo 10 300,- Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bikerboyCZ
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 30.9. 2010
Příspěvky: 42
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 12:31 pm    Předmět: Citovat

Nebyla to prdel vytahovat. Když jsem viděl fotku říkal jsem si: POhoda vyklepeme něco nakitujeme a bude to ok.. Po rozdělání jsem zjistil, že to nebude jen tak.. z druhé strany jsem začal klepat. Prvne me napadlo do poškozeného místa kopnout nohou aby to skočilo zpět. No spletl jsem se. Nakonec jsem to začal postupně vytahovat. Jenže nejvíc poškozené to bylo právě v tam, kde je taková ta vlnka která od dveří naskočí a směrem ke kolu se mírní.. Kitováním jsem strávil asi 5dní prostě do bezvědomí ( ať byly vánoce svátky pořád se jelo) Nakonec se to nalakovalo, a přechod se vyleštil.. Odstín barvy se povedl myslím na 99%.

Snažil jsem se to udělat co nejvíc do originálu a tak jsem si stím hrál.

Pár fotek je zde:
Kód:
http://lakovnahanak.cz/puma/


PS: když se dělají věci s úsměvem jde všechno líp Smile Díky za recenzi Wink

_________________

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 10:28 pm    Předmět: Citovat

spokojenost neni co dodat Smile))
_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Vajt
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.7. 2009
Příspěvky: 428
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: čt leden 05, 2012 9:56 pm    Předmět: Citovat

Negro: Kolik jsi dostal od pojišťovny jestli to není tajné?

Já měl na Pumě taky nezaviněnou nehodu- stál jsem minulou zimu u přítelkyně a pán jaksi nepřizpůsobil svým Jeepem rychlost stavu vozovky (kluziště). Byl slušný, pojišťovnu měl ovšem né zrovna seriózní- Slavia....

...zkrátím to, auto nepojízdné dva měsíce, spoustu telefonátů a nervů, porada s právníkem, doslva jsem z nich vyhrožováním právníkem vytloukl 30 000 Kč a já to částečně svépomocí, částečně v servisu opravil za 25 000 Kč....

Ponaučení: Až si budete chtít něco pojistit (u ručení vám to může být fuk, ikdyž...) nikdy ne u Slavie!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
negro25
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 1.1. 2009
Příspěvky: 302
Bydliště: Havirov

PříspěvekZaslal: ne leden 08, 2012 11:03 pm    Předmět: Citovat

Ja dostal 24 tic. jako totalku amortizace s 35 000


musis to resit takhle pokud ma normalni pojistovnu tak zajit na jeho a resit to sni pokud to je jak rikas nejlepe je obratit se na svoji pojistovnu a predat t jim oni uz si to ztou pojistuvnou vyresi sami je to rychlejsi a neoskubou te tolik

_________________
Very Happy Puma byla vždy můj sen , ted sen řídím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.10 sekund