Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - ODCIZENÁ PUMA
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
ODCIZENÁ PUMA Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hudson
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.9. 2008
Příspěvky: 137
Bydliště: Horehledy

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 6:57 pm    Předmět: re Citovat

no celkem napínavé počteníčko s celkem dobrým koncem.potěšila mě jedna věc,že lidi,slušný lidi,reagujou na výzvu o pomoc a koukají a jednají.nevím co bych já dělal,kdybych takhle nebo jinak přišel o svého mazlíka.................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 7:51 pm    Předmět: Citovat

gratulace i z vychodnich cech...Wink
_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
asps
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 301

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 10:01 pm    Předmět: Citovat

Dobré čtení! A gratulace za lapení toho zmrda
_________________
Ford Puma 1.4 1999
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nicus
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.8. 2006
Příspěvky: 65
Bydliště: Ústí nad Labem a někdy Třebenice

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 10:25 pm    Předmět: Citovat

Nejhorší je, ža jí si s tím blbem můžu snad podat ruku - přidadám si trapnej, že se nechám takhle okrást, ale nemohl jsem to tak prostě nechat. Je fakt, že strážnici byly překvapení, že se do toho tolik lidí angažovalo a dávalo vědět,i když operační to moc neoceňoval. Pi poslední honičce se u mě scházely telefonáty od 3 lidí se směrama kam ujiždí a místy kde byl viděn, já to volal na 158 a jezdil cca jemu naproti. Operační mi málem vynadal, že si z něj dělám legraci, že muco 3 minuty volám jiný míso. Asi mu bylo divné, že ujíždí nebo nevím. Ale hlavně, policajti v těch autech, co ho naháněli, to nevzdali, a fakt se snažili - klobouk dolů. Honili ho i VW Transporterem co jezdí nehody.

Tenhle případ je trochu netipický. Grázl se zdržoval kousek od Ústí, věděl jsem kde, stačilo čekat. Dovedu si představit, že stát se to někomu v Praze, nikdy by ho nikdo takhle nenašel. Hlavně Pumy enekradou jen tak - on kradl rychlé sportovní vozy, aby se povozil, nechtěl to prodat nebo rozebrat. V Teplicích ještě ukradli nějakou mazdu, ale ta jim klekla u dálnice, tak jí vybrali a nechai tam stát. Hlavně blb, já jsem z Ústí a on ukradně auto chce jezdit po Ústí, to fakt není normální.
Bylo dost vozů, které se na hlídkách střídali, takže tam každou chvilku byl někdo jinej, pořád někdo v terénu, kdo to sledoval. Je jasné, že když tam jezdí hlídka v Octavii s majákama, asi tam na ně čekat nebude. Spolupráce s hlídkama taky dobrá, věděli, že si z nich nedělám legraci a dávám jim alespoň trochu užitečné a hlavně živé info.
Jinak jsem opravdu pocítil, že policajtů je málo, jsou špatně vybavení a pokud nechtějí mít sami problémy, musí se notně bát cokoli udělat, protože je pořád někdo jebe, že zasáhli neoprávněně, nebo málo. Ti co po něm stříleli, mají ještě popotahovačky. Jsou mezi těma hlídkama asi démni, ale snad se ani neivím - špatně zaplacení, nemají pravomoce, bojí se jet s autem na doraz, aby ho nezničili, někdo je pořád sjíždí že vše dělají špatně...no to by mě po čase taky sralo.

_________________
Skype: nicus11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
VaclavS
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 18.9. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 12, 2011 9:44 am    Předmět: Citovat

Tak to je hodně slušné. Respekt, dost dobře sis to zařídil ... rozhodně gratuluji a snad se nic podobného nikomu z nás nestane.

Jinak pravomoc a počet policistů je vždy dosti kontroverzní. Spíše je to vše o lidech, potažmo o zdravém společenském systému, který má spíše vychovat uvědomělé jedince něž zahlazovat takovéto excese.

Nedávno byla zajímavá nehoda u Lán způsobená ukázkovou zhovadilostí některých příslušníků státní policie, kdy v oktávce honili dvoustovkou motorkáře a to i přes část města ...

_________________
StefanVaclav.humanart.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nicus
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.8. 2006
Příspěvky: 65
Bydliště: Ústí nad Labem a někdy Třebenice

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 5:45 pm    Předmět: Citovat

Nj, on se pořádě sledovat po městě nedal právě kvůli tomu, že jezdil jako blázen Na něj se prostě musela udělat past a nebo mít tolik aut, že nemá kam jet, což se nakonec povedlo...
Jinak s motorkáři a ne jen s nimi samozřejmě, je to otázka - honit ho do poslední chvíle a riskovat že on nebo sám pronásledovatel někoho sestřelí, nebo ho raději nechat jet. Já se takhle rozhodoval 2x - poprvé se přiznám, že jsem byl taky docela okolí nebezpečný a s odstupem si to uvědomuji (i když jsem žádnou krizovou situaci neměl, přijít alemohla), ale pak když bylo jasné, že stačí čekat a vždy ho najdu na stejném místě, tak už to takový problém nebyl, nechat ho ujet. I když jako svůj úkol jsem to bral spíš tak, že ho musím sledovat, abych mohl říkat policii kam jede a oni ať zasáhnou jak umí. Nedovedu si představit, jak bych ho zastavil, to by prostě nešlo.

_________________
Skype: nicus11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Charon
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.3. 2010
Příspěvky: 151
Bydliště: Praha/Chrudim

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 10:59 pm    Předmět: Citovat

Šílená historka, ale zvládl jsi to dobře, klobouk dolů.

A neřeš žádnou "trapnost", že ses nechal okrást... to se může stát, když člověk lidem věří a narazí na kreténa... a tohle byl teda megakokot. Hlavně, že jsi to ustál a poradil sis. Neuvěřitelná zkušenost.

_________________
Life is racing, everything else is just waiting
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
kobzik
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 7.2. 2011
Příspěvky: 24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 12:38 pm    Předmět: Citovat

fakt gratuluju, tohle je na detektivku.
užij si pumy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Falcon
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 15.7. 2010
Příspěvky: 64
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 2:45 pm    Předmět: Citovat

Zastavit ho bez poškození auta?

Napadá mě jen jeden způsob, celkem drastický a silně riskantní - spolujezdec vedle Tebe, srovnat rychlost, stáhnout okno a hodit balonek naplněný nějakou hustou silikonovou barvou, kterou stěrače jen matlají, na přední sklo. Kdo nevidí, nejede.

_________________
<i>Když mi bylo šest, měl jsem mnoho přání, ale nebyly prachy... Teď prachy jsou a šest je mi pořád.</i>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zdeny
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 28.10. 2009
Příspěvky: 681
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 2:53 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Napadá mě jen jeden způsob, celkem drastický a silně riskantní - spolujezdec vedle Tebe, srovnat rychlost, stáhnout okno a hodit balonek naplněný nějakou hustou silikonovou barvou, kterou stěrače jen matlají, na přední sklo. Kdo nevidí, nejede a většinou nabourá Very Happy .


Jinak jsi frajer ! Gratuluju..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jojo2204
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 7.7. 2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt červenec 14, 2011 10:26 pm    Předmět: Citovat

tiež sa chcem pripojiť ku gratuláciám, si fakt macher a teším sa spolu s tebou k navráteniu autíčka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
koco
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 15.3. 2007
Příspěvky: 272
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 12:26 pm    Předmět: Citovat

Klobuk dole, gratulujem!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Charon
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 7.3. 2010
Příspěvky: 151
Bydliště: Praha/Chrudim

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 7:50 pm    Předmět: Citovat

Falcon napsal:
Zastavit ho bez poškození auta?

Napadá mě jen jeden způsob, celkem drastický a silně riskantní - spolujezdec vedle Tebe, srovnat rychlost, stáhnout okno a hodit balonek naplněný nějakou hustou silikonovou barvou, kterou stěrače jen matlají, na přední sklo. Kdo nevidí, nejede.

Ještěže jsi nepsal: "srovnat rychlost, skočit na Pumu, držet se střechy, jednou rukou se s řidičem prát okýnkem..."
Nejlíp asi sledovat, držet se za ním, dokud mu nedojde béňo... a modlit se, aby to někde nerozšvihal...
nicus to zvládnul skutečně bravurně.

_________________
Life is racing, everything else is just waiting
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Falcon
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 15.7. 2010
Příspěvky: 64
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: pá červenec 15, 2011 10:16 pm    Předmět: Citovat

Charon napsal:

Nejlíp asi sledovat, držet se za ním, dokud mu nedojde béňo... a modlit se, aby to někde nerozšvihal...


Ano, to zní taky jako dobré řešení Very Happy Při běžné žravosti Pumy v městském a sportovním režimu (v jeho případě vlastně kombinovaném) by to opravdu netrvalo tak dlouho.

_________________
<i>Když mi bylo šest, měl jsem mnoho přání, ale nebyly prachy... Teď prachy jsou a šest je mi pořád.</i>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nicus
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.8. 2006
Příspěvky: 65
Bydliště: Ústí nad Labem a někdy Třebenice

PříspěvekZaslal: so červenec 16, 2011 2:14 pm    Předmět: Citovat

No on toho moc nenajel.Podle mě tak do 200km, pač jsem měl 3/4 nádrže když s tím ujel a když to PČR našla, byla tam 1/4 a při jeho stylů jízdy to žralo tak 10l.
Každopádně teď mě jímají mrákoty z toho, jak mi auto dají - doufám, že to ještě pojede. Hlavně auto chtě nechtě potřebuji prodat a pokud bude něco KO, tak bych si prodej nedovolil. Naštěstí to pole po kterém jel nakonec bylo velice rovné, tkaže na podvozku to snad nic neodneslo. Uvidíme no... Na padá mě, že možná auto prostřílené od PČR by mohla být trochu rarita - jen to vzít bezbarvým lakem, aby to nerezlo a třeba by se to někomu zamlouvalo Very Happy už to vidím v unzerátu: GANGSTERSKÝ VZHLED A ÚPRAVY!

_________________
Skype: nicus11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund