Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - ODCIZENÁ PUMA
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
ODCIZENÁ PUMA Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nicus
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.8. 2006
Příspěvky: 65
Bydliště: Ústí nad Labem a někdy Třebenice

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 8:23 am    Předmět: ODCIZENÁ PUMA Citovat

Přeji pěkný den všem.

Chci Vás všechny, kteří čtete další řádky tohoto příspěvku požádat o pomoc.
Včera jsem byl zájemci o koupi auta, které jsem inzeroval i zde, ukázat mojí pumu. Bohužel se člověk ukázal jako podvodník a po skoro 2 hodinách, kdy jsem mu nedal příležitost, aby za volantem mohl sedět sám s klíčky jsem udělal chybu a vůz mi byl odcizen.
JeLikož měl stále eminentní zájem na tom, že auto zaplatí Ihned a chce, abych jsme společně zajeli ještě pro dodatečné vybavení (zahrádku, kola a pod.), přijde mi tak trochu, že si vůz někdo vytipoval pro další prodej.

Popis pachatele:
Věk 22 let, postava štíhlá 185cm, bílá pleť, světlé oči modré barvy, vlasi blond střižené na krátko, na sobě černé tepláky a černá bunda. Představil se jako Merhal.

Fotky auta zde:


Kód:
http://www.edisk.cz/stahni/01955/Fotky_I.rar_91.42MB.html

Kód:
http://www.edisk.cz/stahni/07073/Fotky_II.rar_75.94MB.html

Popis vozu:
R.V. 99
motor 1,7
Modrá metal.
kola vrtulky 15"
látkový interier se sedadli Recaro
v předním nárazníku světla pro denní svícení
palubní počítač
pravé zadní světlo s cc 1cm prasklinou krytu

SPZ: 3U8 14 92

VIN: WF0CXXGAECXM61669


Incident se odehrál u obce Chuderov na Ústecku. Pachatel je známou firmou, minulý týden ukradl VW Passat se kterým následně vykradl benzínovou pumpu. Je v pátrání. Pohybuje se hlavně v okolí Ryjic na Ústecku.
Včera byl několikrát stíhán policií, 2x jsem ho honil já. Bohužel Policie se svímí s motory 1,6 MPI je ve stíhání mimo, já s Audi 2,5 DTI jsem se ho držel jen než ve městě málem přejel paní s kočárkem.

POZOR! JE TO ÚPLNEJ DEBIL A JE MU VŠECHNO JEDNO - V ÚSTÍ VE MĚSTĚ 160KM/H PRO NĚJ NENÍ PROBLÉM.

V autě byl telefon, který sice ještě večer zvonil, ale protože se nejedná o obzvláště závažný trestný čin, policie ho odmítla zaměřit.

Včera cca ve 3 ráno mi ujel naposledy, když vyrazil do klikatých cest nad Ryjicemi a už se nevrátil. Auto bylo zamčené v hasičské zbrojnici - bohužel jsem to nevěděl. Od té doby nebylo nikde viděno - možná už je na kousky.


Lidi a teď jedno upozornění. Já vím, že jsem úplnej debil, že sem dopustil, aby s tím mohl odjet a že většina si řeknete, že to se mě přece nemůže stát...věřte, může. Nikdy nic neprodávejte sami!!!!


PROSÍM, kdo by jste cokoli věděl, někdo by Ván nabízel levné díly z mého vozu, kontaktujte mě:
nietsch@jakub.cz
skype: nicus11

telefon: zatím nemám, snad v pondělí doplním.

_________________
Skype: nicus11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
skier
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.7. 2010
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 9:10 am    Předmět: Citovat

tak to je mi líto, lidi jsou hovada Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 10:37 am    Předmět: Citovat

Podle mě je to otázkou času než se někde ten kretén najde. Při sebemenší příležitosti vem hever a domlať ho jak psa - samožřejmě bezesvědků. Jestli jde o známou firmu tak nebude asi problém si zjistit jméno - uspořádal bych trestnou výpravu taky nezapoměň na molotovův koktejl a barák vypálit do základů........
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nicus
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.8. 2006
Příspěvky: 65
Bydliště: Ústí nad Labem a někdy Třebenice

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 12:49 pm    Předmět: Citovat

Vím vše, kde se zdržuje, s kým se baví, jméno, věk, fotka...vše. Naháněli jsme ho od 4 odpoledne do 6 ráno - 3 auta 1 motorka, banda chlapů v UL byla policejní akce, takže snad 6 hlídek policie. Bohužel vždy ujel. Policajtům 2x, mě 2x. Obávám se, že z pumy mi toho moc nezůstane. Myslím, že časem se najde on i auto a doufám a snad by měl doufat i on, že ho najdou dřív policajti, protože u těch jediných najde slitování.

Jsem z toho fakt v hajzlu no - auto mohlo dělat někomu hromadu radosti ještě spostu let a ten debílek ho akorát zničí. Říkal jsem si, že když to 15s po tom co ujel nahlásím na policii, tak ho najdou a dobře to dopadne. Včera ho po městě hledali všichni známí a jejich známí, autobusáci, saniťáci, taxikáři, policajti od Děčína po Teplice, na všech čerpacích stanicích na něj čekali, až přijede ukrást benzín...Nakonec někde proklouzl, schoval do garáže a ve 3 ráno když jsme čekali u něj před domem (bez PČR, protože nejsem jediný kdo má problém), tak jen slišíme bouchnout vrata, plnej kotel a zmizel.
Telefon zaměřovat nemůžou, protože to nebyl obzvlášť závažný trestný čin - prý by mě musel propíchnout nebo postřelit. Přitom na mě najel, je to v protokolu - auto jako zbraň...nic, prostě nic. Policejní hlídky, musím říci, dobrý kluci, ať je nemám rád nebo mám, byly dobrý, snažili se, ale ty jejich auta na to prostě nemaj i kdyby to řídil Sébastien Loeb...
Jen operační mi ve chvíli, kdy za ním jedu a vjíždíme do města po 5min od oznámení, že jsem si našel ukradené auto, 160tkou říká, ať se uklidním že nejsem jedinej kdo má problém.

Každopádně ať už se auto najde, nebo ne, spravedlnosti bude učiněno za dost. Bohužel, zákony a systémy zaručují jen, to, že si zloděje musíte najít sami a předat jej orgánům rovnou v klepetech.

A víte co je nejhorší...stačilo udělat jeden telefon, komukoli říci, jestli pojede jako doprovod a nemuselo se to vůbec stát. Bohužel, abych se toto naučil, stálo mě to auto s dalšími věcmi dohromady za 94500kč, které když ho chytí, mi bude splácet po 100kč do konce života (pokud se mu tedy bude chtít, protože vymahatelnost po takovém člověku je téměř nulová).

_________________
Skype: nicus11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 1:59 pm    Předmět: Citovat

ufff, asi vím co cítíš..

budu ve střehu, zkusím trochu provokace na netu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jenik
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.5. 2011
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha 9

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 2:21 pm    Předmět: Citovat

chteli bychom se s Faustem taky podilet na jeho likvidaci, hlavne pokud z toho proda brzdy a sedacky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Falcon
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 15.7. 2010
Příspěvky: 64
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 5:50 pm    Předmět: Citovat

Pokud je známá firma a hledaný, bude v online databázi hledaných osob PČR. Mrkni se tam prosím a hoď link.
Už jsem to plácnul na svůj Facebook, budu to šířit mezi známými a zkusim ohlídat Teplice a okolí.

_________________
<i>Když mi bylo šest, měl jsem mnoho přání, ale nebyly prachy... Teď prachy jsou a šest je mi pořád.</i>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 6:19 pm    Předmět: Citovat

Je to otázka času než ho chytneš............ jdi na to chladnou hlavou Wink
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jonage
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.2. 2010
Příspěvky: 212
Bydliště: Jablonec nad Nisou, Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 8:38 pm    Předmět: Citovat

To je úplná detektivka... Každopádně mě zajímá jak to dopadne... Neni to žádná prdel.. Držím vám palce chlapcí!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vajt
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.7. 2009
Příspěvky: 428
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 9:59 pm    Předmět: Citovat

Často koukám po dílech, takže budu ve střehu...

Na tom, že není dobrý prodávat auto sám nebo kupovat od soukromníka něco bude, spoustu lidí už takhle přišlo o auto, případně prachy a někdo dokonce i o život ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
douda
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 17.10. 2006
Příspěvky: 276
Bydliště: za Prahou

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 11:05 pm    Předmět: Citovat

Chyťte ho a dejte mu co proto šmejdovi. Dejte ale pozor na to, že hajzlové mají v našem státě často víc práv než poškození ...

Každopádně držím palce ať se to vyřeší co nejdřív s co nejmenšíma škodama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nicus
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.8. 2006
Příspěvky: 65
Bydliště: Ústí nad Labem a někdy Třebenice

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 11:13 pm    Předmět: Citovat

Lidi, sen se stal realitou. Dnes v 5 telefon od kamaráda, že auto bylo viděno na dálnici,jak do něj přesedá další hajzl z kradené mazdy. Okamžitě let do auta a naháněčka. V akci snad 9 policejních hlídek, hajzl ujížděl jak to šlo. Nakonec se jedné hlídce, shodou okolností těm, co jsem jim to v sobotu hlásil), podařilo ho dostat. Vystříleli 9 nábojů, 4x zásah do auta (bohužel, ale opravit to půjde). Musím práci účastníků honu ocenit - policie - smekám...krom operačního, kterej se divil, že mu co 3 minuty volám informaci o pohybu auta, které kupodivu měnilo směr a jemu se to nezdálo, tak byl trochu hustej. Opravdu se snažili. Škoda toho, že za střelbu na toho hajzla, jsou ještě popotahování...snad to ale pro ně dobře dopadne.
Každopádně auto nalezeno, sice jako cedník a vybrané, ale je. Hajzl utekl, no po 2 hodinách na místě jsme se s přáteli rozhodli jet domů. Jeden je z Děčína, za chvilku telefon, že jde směr Ústí, tak otočka a za ním, Utekl nám do trávy u řeky, tak jsme ho hledali, za chvilku i Děčínská policie. Hajzla hohužel našli dřív oni na zapůjčit ho nechtěli, což je škoda. Takže finále - auto jsem si našel, mnoho hodin sledování v terénu, pachatele jsem si taky našel. Myslím, že nebýt 4 akčních lidí a našeho zájmu o jeho dopadení, asi by se tak rychle nenašel, ale nedivím se - policajtu je fakt málo.

Jinak vám řeknu, že náš právní stát je opravdu lahůdka lahůdek.Policajti chytí recydivistu, střelí po něm a málem jdou sami sedět. Vyšetřovateli říkám, kde to auto parkovalo, ať se tam jedou podívat, že tam budou veci a on že se tam nemůže jen tak podívat, že není důvodné podezření. Pachatele jsme našli, zahnali do kouta ale...na PČR se mění směny, takže nemohou hned přijet...no je toho ještě více, těch perliček. Zmínkou na závěr - pachtel byl ve vazbě za vykradenou benzinku a ukradené auto, ale protože soudce rozhodoval v pondělí, tak se rozhodl, že ho přece nebude na 2 dny dávat do vazby, když budou svátky, tak ho pustil...a v SO mi ukradl auto, v neděli v noci pak další v Teplicích...tak jen doufám, že eď už ho nepustí, když nejsou ty svátky...


PS: díry v boku auta jsou fakt stylové - možná je nechám Smile

Dále bych chtěl říci, že lidé nejsou tak lhostejní, jak se zdá. Když jsme ho naháněli na hlavním tahu DĚČÍN-ÚSTÍ, mnoho jich zastavovalo, pár se přidalo k hledání...i když nikoho neznám, třeba čtou - DÍKY VŠEM a díky i vám, jenž jste se chtěli přidat k pátrání...

_________________
Skype: nicus11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
faust54
Puma God
Puma God


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 1350

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 6:11 am    Předmět: Citovat

No, tak to ti uprimne gratuluji. Aspon, ze Pumka neni uplne odepsana.
_________________
Ford Fiesta ST180 red r.2015
VW Golf MKIII Cabrio GTI 8v blue r.93

Ford Puma 1.7 r.99 silwer - EX (crash)
Ford Puma 1.7 r.01 silwer - EX

http://www.youtube.com/watch?v=wzVuQiwFwFA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
skier
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.7. 2010
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 2:41 pm    Předmět: Citovat

tyyyy voleee, tak tahle zažraný jsem dlouho do žádného čtení nebyl Smile)
jinak gratuluju!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Falcon
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 15.7. 2010
Příspěvky: 64
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 5:54 pm    Předmět: Citovat

Tak tohle byla naprosto epická story a alespoň něco v tomhle státě končí (téměř) happyendem. Dovol mi glosovat pár postřehů:

- Auto ti nezachránila PČR, ale Tvůj enthusiazmus. Umím si představit, že celkem výkonné (všechna čest výsledkům), ale nezaujaté příslušníky musel motivovat Tvůj zápal, protože jsem ještě neslyšel o případu, kdy by stíhali ukradené auto tak usilovně, v tomhle počtu, napříč okresy.

- Umím si přestavit i s trochou uznání, že samotná PČR musela být z tvého zápalu nervózní; přece jenom, kdyby nastal nějaký průser a vypadlo z toho, že se za hledaným kriminálníkem honil okradený občan, který vzal právo do svých rukou (byť ještě na té správné straně hrany)...

- Všechna čest. Vzít právo do svých rukou, nespat a honit se za ním jako lovec lidí hodiny a dny, rozhodit sítě a dát echo do všech stran, to asi sám nečekal; takhle hroznou zkušenost s PČR určitě ještě neměl. Možná, že příště kolem něj projede Puma, dostane epileptický záchvat Very Happy

- Kriminálník a ještě idiot. Ukrást Ford Puma atypicky světle modré metalízy (jiný jsem na Ústecku ještě neviděl), který na kilometr řve "hej jsem tady"... Very Happy

_________________
<i>Když mi bylo šest, měl jsem mnoho přání, ale nebyly prachy... Teď prachy jsou a šest je mi pořád.</i>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund