Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Elton je Bůch a proste jednicka na trhu!!!!!
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!
Elton je Bůch a proste jednicka na trhu!!!!! Přejít na stránku 1, 2  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milous
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 109
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 9:24 pm    Předmět: Elton je Bůch a proste jednicka na trhu!!!!! Citovat

Eltone si fakt bůch...Jo a elton na začátku mluvi o Miloušovi a Pučbananovi...Pučbanan je kolega z prace ale pristup na nick mám i já... asi takle Eltone na vysvětlenou.....


Plakat umíš fakt dobře to tady pláčeš jak želva....to musím uznat a zásady slušného chování až se mi stoho chce zvracet...např.: mě nejde o tu pumu na aukru atd....to jsou jen keci....člověce....jen zase chces jen koupit a rozprodat to na nahradní díly a nejmín na tom trhneš půlku navíc....Ale pro náky lidi je proste elton Bůch ty veci jsou odskoušené atd.....


Eltone taky dělám s kolegou auta a nejsme uplně blby a víme jak se ty ceny pohybuji....ale zrcatko za 1500kc a nebo tlumiče co maji udajně najeto 2000km(jsou to ohnilače jak prase ktery maji nalitano mnohem vic...)prodávaš proste za lidove ceny...


Eltone aspon Nebreč a bud chlap...mě příjdeš že jenom brečíš...



A Lopez má pravdu a plný souhlas....ale za 8 tis udělat rozvody to je fakt velký nárez.... to ani mě nestali na pumu v Ford servise a to jsem nechal měnit všechno....


ale už to nebudu komentovat...at si o mě myslí každý co chce...je mi to jedno.a brecet tu určite nebudu že mě lidi podělali když jsem jel koupit auto na kšeht...


no nic lidi měj te se fajn a i Ty Eltone. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
ici7
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 19.8. 2009
Příspěvky: 50
Bydliště: Snina

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 10:21 pm    Předmět: Citovat

to uz sa neda neodpovedat na take stupidne temy, ktore tu zakladas. Mas nejake komplexy? alebo co...to je forum na pomoc ludom. Kto ti hovori, ze mas brat diely od Eltona, alebo aby si daval rozvody jemu.


Pozri sa len napriklad: Ja som bol nedavno na prestavbu (1.4 na 1.7)motora u Eltona.
Pristup super, vsetko co treba vymenit hned po ruke. Vobec nelutujem ze som isiel s autom k nemu. Vymenilo sa strasne vela neplanovanych dielov a keby som to mal davat do servisu tak sa asi nedoplatim.
a ci je spravodlivy? auto mi zacalo trosku trhat po dvoch dnoch tak na svoje naklady mi poslal vsetky suciastky, ktore by to mohli sposobovat.
to je moj nazor a osobna skusenost....

podla mna by si mal dostat BAN...nie za nazor, ale za tvoje temy...to su tvoje osobne zalezitosti...neznasam Britney Spears a mam to tu teraz kazdy den vypisovat?

[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Milous
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 109
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 11:06 pm    Předmět: Citovat

elton nepise tema uplne nesmyslne...Jak jsem nekoupil pumu na aukru,smazte muj ucet protoze jsem zelva,a pred tim zase brecel ze mu nikdo nezaplatil... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


mnozi lidi tady pisou zavazny tech. problemy napr: kde koupim svorku na baterku,vrzani dveri co mam dělat(myšleno ve srande tema taky jsem se zasmal)

ale jinak lidi vsechno dobry...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
ici7
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 19.8. 2009
Příspěvky: 50
Bydliště: Snina

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 11:18 pm    Předmět: Citovat

ludia pisu nepodstatne temy, ale nikoho tym neurazaju tak ako ty....neviem, ktore forum toleruje urazanie clenov, ale ja byt adminom mas u mna BAN...svoj nazor si povedal uz v inych temach tak co este chces...stale pises o tom istom...hlavne to tvoje zrkadlo nevies nejako rozchodit.... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 1:27 am    Předmět: Citovat

nic ve zlim milousi,ale to ze nekdo koupi levne a chce na tom vydelat je uplne normalni a ty bud obchodnikovu cenu akceptujes nebo ne to je normalni obchod a Elton to rozhodne nedela proto aby nevidelal.Ja mozna s Eltonem jsem na ostri noze ale tuhle vec chapu a ty pokud se cejtis ukrivdenej kvuli tomu ze si od nej neco koupil a zdalo se ti to drahy tak di taky plakat jinam.
_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
WaynE
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.2. 2011
Příspěvky: 466

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 6:42 am    Předmět: Citovat

Ak sa chcete hadat tak do PM !!! Urcite novy navstevnici tohto fora nechcu citat takove pikoviny. Alebo este lepsie urobte si zraz, rozbite si papule vykricte sa a bude klud !!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 4:38 pm    Předmět: Citovat

víš ono je potřeba když se něco řekne vědět A ale zároveň i Bé. Co člověk to názor...bohudík máme demokracii a každej má právo říct svůj názor ať je jakej koliv. Potom už je na ostatních jak si to přeberou.
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
oche
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.1. 2011
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 6:04 pm    Předmět: Citovat

Jestli si myslíš, že když kupuješ jakoukoliv věc tak si nikdo nedá cenu nahoru tak jsi fakt mimoň. když koupíš dražší věc než v jiným obchodě jdeš hned za nima a brečíš proč to mají oni dražší než druzí ? Ani když to kupuješ ve velkoskladu tak to není bez přirážky. A to, že někdo založí nesmyslný témata (např. já) to je špatný ? Vždycky je lepší se zeptat. Ale jde vidět, že ty nikdy nechybuješ a jsi prostě nejlepší. Nikdy jsi nic neprodal, aby jsi na tom vydělal. Jsi spravedlivý a čestný. No konec pohádky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 7:44 pm    Předmět: Citovat

Lopezi, tvůj příspěvek se mi líbí.
_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Milous
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 109
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 7:56 pm    Předmět: Citovat

me uz fakt lidi prijde ze snd s Eltonem všichni spite jinak to neni možny....a být váma založím aspon 2 novy fora.... jedno pro Eltona a jeho milecce a milenky a druhy pro ty ostatni.... Very Happy Very Happy Very Happy


Placu proc Prosim Eltone poradis mi Kde mam Koupit ventilek???prosim nevim si rady Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
oche
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.1. 2011
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 7:59 pm    Předmět: Citovat

Napiš mi jedinej důvod proč by někdo měl být s tebou ? Jenom tu ze sebe děláš dementa. Běž si stoupnout pred nějakej maloobchod a běž si tam spamovat. Jací jsou vydřiduši. Myslíš, že ti to pomůže ? Max ti někdo dá do držky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Milous
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 109
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 8:13 pm    Předmět: Citovat

ty mi urcite do drsky nedas protože na to nemas blbečku....já taky nechci mit svama forum uz jsem tu jednou psal at mi smažou učet....njn keci keci keci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
oche
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 28.1. 2011
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 8:23 pm    Předmět: Citovat

právě nemám na to. A já nemám žádnej obchod Wink takže nevím co tu zase meleš ty velkej pravdomluvnej a nejlepší frajere
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 9:17 pm    Předmět: Citovat

Milous napsal:
ty mi urcite do drsky nedas protože na to nemas blbečku....


Tak tohle už je vážně na BAN Exclamation Rolling Eyes

Milous napsal:
já taky nechci mit svama forum uz jsem tu jednou psal at mi smažou učet....njn keci keci keci


Tak jest-li ti jde o to, tak si můžřeš účet smazat klidně sám a chodit sem už vůbec nemusíš! nikdo tě nenutí!!!

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 9:47 pm    Předmět: Citovat

tohle uz vazne dost zachazi za hranice slusnyho chovani...

priklanim se taky pro BAN - i kdyz do ted jsem s Milousem nemela jediny problem, tak tohle chovani se mi vazne nelibi...

_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund