Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Smažte prosím všechny mé příspěvky
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Smažte prosím všechny mé příspěvky Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 3:39 pm    Předmět: Citovat

Slyšeli jsme slovo boží..amen.........
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 4:49 pm    Předmět: Citovat

Tie "inteligentné" témy som sledoval z ústrania a radšej som tam ani nič nepísal, ale rozhodne súhlasím s ostatnými členmi vyššie.

Odchod nič nerieši, Elton a Puma Club proste patrí k sebe !

_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Veri
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 21.4. 2008
Příspěvky: 139
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 5:07 pm    Předmět: Citovat

Lidi jsou hovada...a lepší to bohužel nebude. A takoví Ti přece nestojí zato odcházet odsud...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu ICQ
Bigworm
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 16.6. 2006
Příspěvky: 244

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 5:43 pm    Předmět: Citovat

Presne tak, vysrat se na ne. Mimo dvou jelit (resp.jednoho) vsichni ostatni chtej, aby jsi tu zustal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lopez
Puma God
Puma God


Registrace: 1.12. 2006
Příspěvky: 1079
Bydliště: Praha matka měst a nálad

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 6:45 pm    Předmět: Citovat

A ty už jdi taky do ... ty ublíženej chudáčku nikdo tě nemá rád a každej s tebou vyje.ává tak asi něco děláš špatně ne Cool Ohledně toho co sme si ne co sem ti řekl za to se omlouvat nebudu ani kdyby mě za to platily.Ty tady nejvíc brečíš o tom jak se maj lidi chovat férově a podle principu.Tak se tím také řiď
A že si vydělal jen 500?mě si řekl že na tom nemáš ň tak kde je pravda????
Ale po.ělat člověka se kterým nejsou problémy to ti nevadí že!(nasral jsem jen tím že si mi řekl že ti to nemůžu poslat na účet že bych ti to nezaplatil jako ostatní.Kur.a vždycky sem ti zaplatil za všechno tvojí cenu a tohle tvrzení mě víc než mrzelo mroto se to vyhrotilo do extrému) Za 8t.+palivo sem to mohl nechat udělat v praze.Sliby chyby.Pokud tento příspěvek uráží někoho z vás tak máte smůlu ale už to nebudu přecházet.

_________________
Ford PUMA 1,4 16v 90hp panther blackMotordeath
Ford PUMA 1,7 16v 125hp Red Dragon provoz naE85 zatím bez problemu;)new informace E85 již ujel 10000!km a stále jezdí jen mezi 3-4 tis otáčkami je výkonnostní propad a při studeném startu je potřeba nechat motor cca 5min.ohřát jinak se dusí taky nejede víc jak 200km/h ale zrychlení z nuly je rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
WaynE
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.2. 2011
Příspěvky: 466

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 6:59 pm    Předmět: Citovat

Boze moj Smile To je diskuzia. V zivote su dolezitejsie veci ako "forum"a vei okolo neho tak tu neplacte, ked chce Elton odist nech ide no, aj ked to je smutne kady to tu pisat nemusi nie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 7:43 pm    Předmět: Citovat

já bohužel nemůžu než souhlasit s Lopezem. Je tady spousta lidí který radši nic nenapíšou a mají s Eltonem velice špatné zkušenosti... nevím proč si to nechávají pro sebe.. Confused ... nejlepší by byl opravdu Lock. Ať si na to každej inteligentní a věci znalej člověk udělá úsudek sám....
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skier
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.7. 2010
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 8:08 pm    Předmět: Citovat

misaxt: tak tím komentářem co máš v profilu jako "úpravy"jsi mě NAPROSTO rozsekal! Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
WaynE
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 22.2. 2011
Příspěvky: 466

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 6:36 am    Předmět: Citovat

Jj fak cool Very Happy Ale mna pobavila aj ta fotka natom poli, testoval si teren? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anubis
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.10. 2006
Příspěvky: 486
Bydliště: Ostrava - Svitavy

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 9:40 am    Předmět: ELTON Citovat

Mně nepřijde, že by s tebou byl nějakej problém - naopak, vždycky jsem dostal co jsem potřeboval, včetně rady. Díly jsi mi přivezl z Boleslavi až do Svitav prakticky před barák. Pokec a zábava na srazech super. Stará garda na takovýhle fórky nových členů, nebo pubertálních vševědů už nemá náladu. Možná to dopadne tak, že se v klubu udělá vyšší a užší výběr členů registrovaných přes 5 let, kteří se budou scházet v pohodě dál, a ten zbytek, co chce dělat vítr, buzerovat a urážet se může scházet samostatně a vyvářet si vyhovující atmosféru dle svého gusta. Je škoda, že to tzv. odserou nováčci na úrovni, ale jiný řešení mně nenapadá. Řešilo se se podobných věcí už milón a vede to do pr.....
_________________
Moje úpravy: www.vmtuning.blog.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
EMERICH
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 1.6. 2008
Příspěvky: 97
Bydliště: Bratislava / Kašov

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 5:23 pm    Předmět: Hmn Citovat

Kazdy mame svoje skusenosti, ako tu uz bolo povedane, je demokracia, nazor si moze povedat kazdy, to ze niekto nema co robit, tak si vybija zlost na nete je jeho vec.

Ja mam s Eltonom normalnu biznis skusenost, ked mi rozbili male bocne sklo, netusil som kde nieco take zozeniem, v autach sa vyznam asi ako v astrofyzike, ale pumu milujem a potreboval som to spravit. Zavolal som eltonovi, povedal som co potrebujem, povedal cenu, povedal som ok, posli mi to, do 3-4 dni to bolo v BA, sice to nebolo nove a malo svoje minivady (oprskane sklo s pilinami z flexy, chybajuci znak), ale vedel som ze je to z ojazdenej pumy a necakal som zazraky. Chlapci v servise mi to zmakli fantasticky a ja mam paradne sklo za pohodickovu cenu, o rychlosti biznisu nehovorim.

To je moja skusenost, kazdy mame svoje, kopec z Vas su do aut machri tak tu mudruju ako sa toto a hento dalo lacnejsie, urcite ano, avsak pre ludi ako som ja, ktorym ked sa nieco s autom stane, potrebuju suciastku ci poradit hned je Elton dobry zdroj informacii a dielov, o to viac, ze na pumu sa suciastky zhanaju tazsie a tazsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Beastie
Puma God
Puma God


Registrace: 16.9. 2007
Příspěvky: 1324

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 5:52 pm    Předmět: Citovat

Pár členov píše aký je Elton zlodej a neviem čo ešte, chlapi otvorte oči !

To auto sa musí nejako doviezť, čas na rozrobenie a skladovanie dielov tiež nieje iba tak - proste nieje to iba o cene !

Každodenne Vás okrádajú iný, či už su to obchodné retazce, štát, alebo šéf v práci - to zrejme nikomu nevadí.

Mne to príde celé ako mlátenie prázdnej slamy, stále dookola to isté a zbytočné zasieranie seriózneho fóra kde nieje sebranka "tuzerov" a bezmozgov, ale inteligentných ľudí ktorý cenia toto kultové auto a chcu sa baviť o normálnych veciach s ním spojených ...

*END*

_________________
aktual. BMW E91 320i ///M
ex. Seat Leon topsport 1.9 ARL 110 kW, red
ex. Ford Focus RS Mk1, 176 kW / 331 Nm, build no.#2090
ex. Ford PUMA 1.7 Zetec - S VCT, 92 kW, Electric Orange
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 9:15 pm    Předmět: Citovat

"Řeší" se to pořád dokola. Kolik podobných témat už tady za poslední dobu vzniklo? Je mi na blití, jak se tady omílá, jestli je něco drahé nebo ne. Ať si každý koupí, co chce a když nechce, ať nechá být a blbě nekecá. Je mi na blití z individuí typu Milouše a jeho paralelního účtu (nebo účtů). Jednu věc fakt nechápu. Jak to mohlo dospět až do tohoto stavu? Zvlášť když si vzpomenu, za co byl kdysi zabanován Pumadědek. Proti tomuhle to bylo nic.
Evidentně to chce pevnější ruku a kratší řetěz na takové exoty Miloušova typu, protože jsou "lidi", kteří do toho pletou demokracii a svobodu projevu a přitom si nevidí do huby. Tzn. striktně moderované fórum, kde se vyžaduje dodržování pravidel. Nezávidím práci adminům, oceňuju jejich péči a námahu, kterou tomu ve svém volném čase věnují. Opravdu nevděčná role.

K roztržce mezi Eltonem a Lopezem... Neříkám, že je Elton nebo Lopez svatý a do záležitostí mezi nimi mi v podstatě nic není, protože jsem u toho nebyl, ale prosím, dodržujme tady určitou úroveň, jinak tohle fórum spěje přímo po hlavě do prdele. Já mám s Eltonem několik zkušeností a rozhodně nejsou špatné. Nicméně netvrdím, že někdo nemůže mít opačnou zkušenost. Akorát je těch emocí tady na mě už trochu příliš. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: út březen 29, 2011 11:47 pm    Předmět: Citovat

reaguju na posledni prispevek s4nch3ze a dalsich, ktere byly v podobnem duchu:

je pravda ze v posledni dobe neni tolik casu z me strany (i z MAdovi a Mircela) na dukladne moderovani tohoto fora. Clenu je tu stale vic a prispevku za den stejne tak.

Pres soukrome zpravy, icq, mail bych privital navrhy, kdo si myslite ze by byl dost nestrany a zvladl by pomoct moderovat toto forum. Jednoho cloveka uz jsem si vytipoval.

Upozornuju opravdu pouze pres ICQ, mail, soukrome zpravy, tady je to jednak offtopic a druha vec je to ze z hlediska casu tady muzu prehlednout.

p.s.: muzete samozrejme navrhnout i sami sebe, pokud vite ze byste na to meli cas.

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Matěj
Puma God
Puma God


Registrace: 22.6. 2006
Příspěvky: 1093

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 8:16 pm    Předmět: Citovat

Taky mě mrzí kam se tohle forum posunulo. Ale na druhou stranu vždycky je těžký pro klub nebo pro jeho členy něco dělat. Sám jsem si to vyzkoušel s kalendářema. Vždycky se najdou rejpalové, ale i fandové. A chce to sílu na to rejpali ignorovat, protože proti nim se postavit nedá.

co se tu děje pozoruju z dálky, a rozhodně jsem pro BAN Milousovi. Je škoda aby tyhle lidi kazili forum...

_________________
Ford Puma 1,7 VCT 2006-2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund