Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Smažte prosím všechny mé příspěvky
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Smažte prosím všechny mé příspěvky Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elton
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 6.3. 2006
Příspěvky: 973

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 12:16 am    Předmět: Smažte prosím všechny mé příspěvky Citovat

xxxxxxxxxxxxxxx

Naposledy upravil Elton dne st březen 30, 2011 11:47 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milous
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 109
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 8:28 am    Předmět: Citovat

Eltone neplakej jsou to jen zlý lidi,mě tu bude bez tebe smutno....si fakt slušný člověk a spravedlivy...když jsem potřeboval pokaždý si mi pomohl...Eltone Neblázni,Jsme snad Lidi a nák se to vyřeší...Eltone prosím zůstan a myslim to fakt vážně... Smile Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
janicka
Puma God
Puma God


Registrace: 14.3. 2008
Příspěvky: 1199
Bydliště: Holice

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 8:51 am    Předmět: Citovat

Eltone-milous ma pravdu...
a navic-vsude se najde vzdycky par "debilu"...dulezite je, ze zdrave "jadro" se tu drzi dal a ze spolu komunikuji porad stejne...
tim ze odejdes, nevyresis nic...je se idioti zacnou zbavovat normalnich lidi....vim, ze se rika-moudrejsi ustoupi, ale nemuzeme ustopovat takovymhle bezmozkum...

_________________
FORD PUMA 1.6 ZETEC SE
Ford Puma 1.7...ta ACEova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 9:20 am    Předmět: Citovat

Je pravda, že když lidi budou odsaď odcházet, tak to tu zůstane jen těm druhým lidem.
_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
faust54
Puma God
Puma God


Registrace: 28.10. 2008
Příspěvky: 1350

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 9:21 am    Předmět: Citovat

Eltone, nerozciluj se nad debilama a zustan..., sapostu lidi te tady chce a respektuje...
_________________
Ford Fiesta ST180 red r.2015
VW Golf MKIII Cabrio GTI 8v blue r.93

Ford Puma 1.7 r.99 silwer - EX (crash)
Ford Puma 1.7 r.01 silwer - EX

http://www.youtube.com/watch?v=wzVuQiwFwFA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
pumik
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 10.1. 2011
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 9:23 am    Předmět: Citovat

Tak ze tento prispevok bude od teba som naozaj necakal. Sad Dufam, ze na Pumky nezabudnes a stale sa im budes venovat. Pridam si ta medzi kontakty. Smile Inak musim povedat ze mas aj pravdu. Chodim na anglicke forum a tam mi to pride trochu "zivsie a lepsie naladene".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jonage
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 23.2. 2010
Příspěvky: 212
Bydliště: Jablonec nad Nisou, Praha

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 9:29 am    Předmět: Citovat

Eltone, já se taky přimlouvám... Spíše lidi kteří se naváží do jiných by osud měli odejít. A vůbec ti kteří pomlouvají nebo zpochybňují tvé zkušenosti.
Skutečných odborníků na pumy tady moc není, tak co si kdo dovoluje. A vůbec, chce to nadhled a nad takovými se jen pousmát. Od toho by měl zakročit moderátor fóra a takovéhle útoky odstranit, ban a je to.

Vykašli se na ně, je fakt že komunita se mění, lidi přicházejí a odcházejí.. Ale stále to tu žije, denně je tu mnoho nových příspěvků, žije to.

Přichází nová sezóna a mě puma dělá velikou radost, jak se mi líbí.. A když jí protáhnu po okreskách, mám najednou dobrou náladu.
Tak se s ní taky projeď, a zůstaň tady kvůli sobě a protože tady je ještě spousta lidí, kteří jsou rozumní, slušní, ochotni se podelit o svoje zkušenosti a úpravy a vděční za každou radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
PUMAra
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 4.6. 2010
Příspěvky: 375
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 10:07 am    Předmět: Citovat

Smile jj jak píší lidi přede mnou! zůstaň tu a z těch debílků si nic nedělej i když chápu, že co ti nekdy napíšou múže nas*at, jak píše Jonage- v určitých situacích by měli zasahnou admini a banovat jim IP adresu a nic z toho se stát nemuselo Wink podle mě si fér a já ti na PM psát budu a kdyžtak mám v telefonu tvé číslo Wink a klidně si mohl být konkrétnější a pár hříšníku nám vyjmenovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
VaclavS
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 18.9. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 10:16 am    Předmět: Citovat

Tak to je smutné, snad si to necháš ještě projít hlavou, protože jinak vyšleš signál že ty hovada vyhráli ...
Nechápu když se někomu nelíbí tržní cena Tvého know-how + ohromný sklad součástek tak proč nejdou jinam nebo si to sami nezkusí, ale tak je docela chybou počítat s logickým myšlením některých jedinců.

PS: S těmi podložkami zatím nevím, pač ještě ani nevím jaká kola hodím na léto. Až budou ta cinknu...

_________________
StefanVaclav.humanart.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ttoomm
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 16.2. 2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 11:32 am    Předmět: Citovat

ja problem vidim v poklesu ceny pum v poslednim tak roce a pul, kdy se daji bourany a rezavy pumy koupit za hodne nizky ceny, coz zpristupnilo pumy dementum kterejm kouka slama z bot ale machrujou tady jak nejvetsi znalci coz ma za nasledek vyse popsany problemy a spatnou atmosferu

jedina moznost podle me je takovyhle individua proste ignorovat a nehadat se s nima, kdyz napise nekdo s trema prispevkama nejakej urazejici comment tak se s nim proste nehadat, nereagovat....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
BOY-C
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 30
Bydliště: SABINOV

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 11:46 am    Předmět: Citovat

ELTONE je tu strasne vela ludi ktorym si pomohol a bola by naozaj skoda keby si prestal davat svoje rady a postrehy na tomto fore. myslim ze iba malo ludi ma taky vztah k PUME ako mas ty.... zostan ak mozes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
redgoblin
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 2.10. 2006
Příspěvky: 677
Bydliště: Praha (Nová Paka)

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 12:24 pm    Předmět: Citovat

ttoomm: S tím souhlasím. :c)
_________________
www.sportovniturnaje.cz
www.mazoretky-np.ic.cz
www.copyshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
bedo
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 2.1. 2008
Příspěvky: 87
Bydliště: Slovensko

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 12:55 pm    Předmět: Citovat

Když tu tak čtu tyto príspevky, tak mne to ujištuje v jednom. Nespokojených a hlupákov sa vždy najde dosť. Keď pomôžeš, je málo ľudí, ktorí to dokážu oceniť.
Kedže som asi už v súčasnosti najstarší majitel Pumky na Slovensku, tak o tom viem svoje.
Nemá cenu odchádzať z klubu proto, že Te pár lidí naštvalo. Myslím si, že o nich víme svý a asi sa vždy taký nájdu.
Tí, čo vedia, čo si pre nás udelal a že sa na Teba dá spoľahnúť je dosť a videl si ty reakcie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pumAvatar
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 4.11. 2008
Příspěvky: 688
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 1:02 pm    Předmět: Citovat

Docela te chapu. Taky jsem uz v jednu chvili chtel prestat tohle forum uplne navstevovat.
Naprosto souhlasim s ostatnima clenama, nemelo by se jim ustupovat.
A souhlasim i s ttoommem. Az me desi, ze Puma, za tu ne uplne dlouhou dobu, se da sehnat 3x levneji... Sad
Myslim ze by nebylo vubec naskodu. Udelat cistku v clenech, resp. klidne zpoplatnit clenstvi nejakym prispevkem na chod. Stovka nebo dve rocne nikoho nezabije a leckdo si uz rozmsli, jest-li si nepujde delat srandu radsi nekam jinam, kde najde svoje inteligencni (jest-li se da vubec o necem takovem v jejich pripade mluvit) vrstevniky, co by meli chut se s nim hadat.

_________________
Puma is my Avatar! - "Řidič si nevybírá auto... Auto si vybírá řidiče!!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
majsi
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 10.12. 2009
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: po březen 28, 2011 1:26 pm    Předmět: Citovat

To nieje vobec zly napad. A ludi co by tu vypisovali hovadiny by som rovno banol. A to by si clovek rozmyslel ci pri kazdej novej registracii zaplati poplatok nanovo.

Elton chapem Ta ale ostan Wink a ked nie tak Ta pekne prosim nechaj aspon prispevky ktore si napisal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund