Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Palubní počítače info
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Palubní počítače info Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nicus
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.8. 2006
Příspěvky: 65
Bydliště: Ústí nad Labem a někdy Třebenice

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 8:56 am    Předmět: Citovat

Zde je to rozkreslené v konektoru

Kód:
 http://www.edisk.cz/stahni/51567/zapojeni_99_00.rar_479.88KB.html


Je to obr. 99-00_konektor.jpg - u všech r.v. by to mělo být stejné.

_________________
Skype: nicus11


Naposledy upravil nicus dne po leden 03, 2011 9:36 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: po leden 03, 2011 9:29 am    Předmět: Citovat

Wintel:ještě tam nicus psal něco o tom 99-00 což mam já takže je to schodný s obrázkem jestli jsem to dobře pochopil.Jinak to číslování je na tom vidět nebo budu muset počítat Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
misafisa
Puma Novice
Puma Novice


Registrace: 11.1. 2010
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2011 5:51 pm    Předmět: Pocitac. Citovat

Cislovani je na konektoru z druhe strany. Dnes jsem zapojil a parada Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zdeny
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 28.10. 2009
Příspěvky: 681
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2011 6:00 pm    Předmět: Citovat

Uka fotky Laughing Mám auto u klempíře a nemůžu se dočkat Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2011 6:04 pm    Předmět: Citovat

No to by jsi mohl hodit foto já čekam na náhradní rámeček a pak začnu řezat a uspusobovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zdeny
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 28.10. 2009
Příspěvky: 681
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2011 6:14 pm    Předmět: Citovat

To já nečekám a aspon pitvám ten originální Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2011 6:17 pm    Předmět: Citovat

Zdeny:Jo taky bych pitval ale bohužel auto potřebuju takže klidně vydržim do pondělka.A třeba sem hodíte fotky a budu se moct opičit Surprised .Kam jsi chytnul desku????Ja jsem koukal že by šla chytnout k foukání udělat si na ni držáček.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nicus
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.8. 2006
Příspěvky: 65
Bydliště: Ústí nad Labem a někdy Třebenice

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2011 10:32 pm    Předmět: Citovat

Tak já tedy nemám připojeno, na to jdu zítra, ale rámeček místo hodin už je hotov - foto zde:

Kód:
 http://www.edisk.cz/stahni/22982/PPC.rar_4.22MB.html


Jelikož dráty jsou poměrně krátké a pod ventilaci se mi to dávat nechtělo, tak jsem je prodloužil cca na 30cm a dám to do krabičky:
Kód:
 http://www.edisk.cz/stahni/22982/PPC.rar_4.22MB.html


No a pak už jen kam s tím, ale to snad už problém nebude...
Tak snad pro někoho inspirace Wink

_________________
Skype: nicus11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2011 11:02 pm    Předmět: Citovat

nicus:perfektní tak tohle mě nenapadlo.Kam dáš čudlíky k ovládání.Neděláš to na zakázku Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised už to vidim jak se u toho budu vztekat.Nerad dělam piplačku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zdeny
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 28.10. 2009
Příspěvky: 681
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: pá leden 07, 2011 11:37 pm    Předmět: Citovat

Libor Wink Fakt super... Já dělám rámeček trochu víc amatérsky (nepujde tam nacvaknout) Very Happy

Jinak mám dotázek.. Jak budete řešit dráty od počítače k elektrice atd ? Myslím napojení na ten palubák ? Jsou nějáké konektory nebo je potřeba pájet Crying or Very sad tím by moje šance na domácí montování byli u konce s pájkou jsem docela nebezpečnej Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nicus
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.8. 2006
Příspěvky: 65
Bydliště: Ústí nad Labem a někdy Třebenice

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 9:00 am    Předmět: Citovat

No tohle jsem vytvořil asi na 4tý pokus a trvalo to čistý čas asi 6 hodin + ěx24h na schnutí eprosinu. Myslím, že za 2 hodinky by se to dalo v poho zvládnout, když už člověk ví jak na to. Nejhorší jezvládnout to zaoblení tak, aby to pasovalo. U tohodle se mi to taky nepovedlo na 100% a jedna strana trochu utekla, ale není to o nic horší než origo hodiny, které taky nesedí přesně. Pro mě nejdůležitěší bylo, aby se tam dali kdykoli vrátit zpět hodiny a nic se nepoškozovalo, řezalo nebo brusilo na palubní desce kvůli montáži PPC. Ovládací tlačítka dám do vedle umístěné záslepky, ale nějak je zapustím, aby to nebylo jako pěst na oko - zatím to mám jen v hlavě.
Celé to budu mít udělané na konektory tak, aby to šlo kdykoli přemístit nebo úplně vyndat.

Na výrobu dalších rámečku teď nemám moc čas, ale řádoě tak během 2 týdnů bych na tom mohl být lépe, tak bych jeden nebo 2 kusy asi udělat mohl.

Jinak na připojení jsou jumper konektory - dají se najít v každém starém PC.

_________________
Skype: nicus11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 12:36 pm    Předmět: Citovat

nicus:No já si objednal ještě jeden rámeček protože jsem uvažoval že bych tenhle řezal a měl jeden originál nahradní.Ale tohle se mě líbí víc protože zrovna v tomhle místě je to zacvaknutí do palubní desky tak jsem měl strach že by drnčela a navíc jsem měl strach aby taky bylo na displeji něco vidět když bych to dopasoval zároveň s palubkou a udělal jen krytku.No na desku to připájím na ty tyčky a dám smršťovačku no a drát rozpůlím a dám knektory aby se to dalo v případě nutnosti rozpojit a vytáhnout.I když je fak že nějakej sterej PC mám tak že bych ho kuchnul.Z jakýho materialu jsi to dělal vypadá dost masivně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nicus
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.8. 2006
Příspěvky: 65
Bydliště: Ústí nad Labem a někdy Třebenice

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 1:16 pm    Předmět: Citovat

materiál se dá asi použít ledasjaký, já to dělal z víka pro elektro krabici KT250 - je samozhášiva a má tloušťku cca 2mm. Hlavní výhodou je, že před finálním slepením se dá (a teď odborníci prominou, že dělám takové tak trochu prasárny) pomocí pájky nastehovat podobně, jako se vařej plasty, celé se to poskládá a ve finále jsem to lepil Eprosinem T30 + tvrdidlo P11. Tvrdne to 24h, ale pak se to dá brousit jako plast a tvarovat. No a pak brousit a lepit a zase brousit a lepi, pak plmič a černá matovka a je to Smile Je to dost utopené a to právě proto, aby bylo na display lépe vidět za slunečných dnů - snad to k něčemu bude.
_________________
Skype: nicus11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
bakan
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 2.2. 2010
Příspěvky: 412
Bydliště: Broumov,Okres Náchod

PříspěvekZaslal: so leden 08, 2011 1:30 pm    Předmět: Citovat

nicus:že bych sousedum kus toho rozvaděče ukousnu Surprised .To není prasárna ale lidská vynalézavost taky tak pájím plasty.Jo eprozin je dobrej jen dlouho schne.Asi bych to skusil dvousložkovým lepidlem taky se dá pak brousit.Pravě nad tím jsem přemýšlel abych neudělal tu pitomost že bych ho zapasoval a pak na něm nic neviděl.To mě brzdilo a ještě to zacvaknutí mě brzdilo to jsem nevěděl jak vyřešit.Kdyby ta deska byla velikostně jako dispej tak pak by to bylo supr.Ale bohužel není tak se s tím budu muset vypařádat tak jak jsi to vymyslel.Jen asi udělám to že ty máš tu krabičku opřenou o displej ja asi udělám to aby ten displej zapadnul dovnitř.Teda pokud budu mít dobrej den.Pokud bude den blbec tak neudělam nic.To bych si ty ruce radši usek Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nicus
Puma Owner
Puma Owner


Registrace: 10.8. 2006
Příspěvky: 65
Bydliště: Ústí nad Labem a někdy Třebenice

PříspěvekZaslal: ne leden 09, 2011 7:39 pm    Předmět: Citovat

tak hotovo Smile

Kód:
 http://www.edisk.cz/stahni/28548/ppc_II.rar_5.94MB.html


tdy ještě mi schází jeden detail - tlačítka pro ovládání v záslepce vedle ppc

_________________
Skype: nicus11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund