Welcome to Ford Puma Czech!

Hlavní nabídka
Reklama
Kdo by chtěl platit víc, než musí? Zvolte si povinné ručení na ePojisteni.cz.
Diskuzní fórum

Ford Puma Club :: Zobrazit téma - Sorry
PřihlášeníUživatelHeslo
Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě    
Registrace
Registrace
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Přihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv
Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava

Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Sorry
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
skier
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.7. 2010
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 6:59 am    Předmět: Sorry Citovat

Ale kdyby jste místo Locku topiců raději upravili fórum... Sice to můžeme psát do staré témy, ale co z toho jak si toho někdo všimne za měsíc???
Focus forum a nejen oni to mají mnohem lépe promakané... Aktivní témata, nové příspěvky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Lucius
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 27.10. 2008
Příspěvky: 455
Bydliště: Kosice

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 8:12 am    Předmět: Citovat

no jasne nebudem sa zastavat adminov ale zober si ze tusim prave focus forum je platene resp dostava prispevky a je tam daleko viac ludi ako tu. Myslim ze tych par ludi co sem skutocne aktivne chodi si s tym nejako poradi Wink
_________________
Ford Puma 1,7 VCT 92Kw 1679ccm r.v.1998
Kia Rio 1.4i 71Kw 1399ccm r.v.2007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DarthVader
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 20.2. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 8:13 am    Předmět: Citovat

Kdyz vlezes po leve strane nahore do linku "Diskuzni forum" tak tam pak taky vidis posledni aktualizovany temata atd. atd. Toto po leve strane dole jsou jen "Stripky" tj. asi 20 poslednich (nejnovesjich) temat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vajt
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 25.7. 2009
Příspěvky: 428
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 10:51 am    Předmět: Citovat

Odebírám reakce mailem, takže mi nic neunikne Wink .

Jinak systém tohoto fóra se mi líbí a jsem za něj vděčnej, dík adminům!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skier
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.7. 2010
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 2:03 pm    Předmět: Citovat

Vader: Aktualizovana temata jsou mi prd platne, kdyz nekdo napise do mesic neprobiraneho topicu... Wink

Tím nerikam ,ze to tu je spatne, jen by admini mozna mohli misto nesmyslneho lockovani udelat zmenu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 8:00 pm    Předmět: Citovat

A co kdyby ses na ty zmene treba nejak zaslouzil? at uz prispevkem na nas cas ktery venujeme jine placene praci nebo sam nabidl pomoc s forem??

Nebo jeste lip, co kdyby ses naucil kliknout na tlacitko "zobrazit nove prispevky od posledni navstevy"?

to by byla vec co? zamyka se aby nevznikala duplicita kde se resi jeden problem a je tam i reseni aby nebylo na 20 mistech jedno tema a to reseni az na 21. na ktere kliknes kdyz budes hledat neco zpetne.

v tomto thredu dal neplanuju psat, vypada ze autor s tim ma osobni problem a ostatni duvod zamykani chapou, tudiz pokud ma autor potrebu tuto vec resit a chce nabidnout pomoc pri reseni problemu ktere tady vidi tak pm nebo mail, druhy pohled je pokud pomoct nechce a je v jeho zajmu pouze stourat

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: pá prosinec 03, 2010 11:49 pm    Předmět: Citovat

Myslím kolegové že každý má kus své pravdy. Ale není třeba se rozčilovat. Třeba co se týče focus fóra tak je pravda že některé věci jsou tam lepší ale já už tam vůbec nechodím protože někteří jedinci si to tam pletou s xchatem a například než se tam dostanete k vyřešení nějakého problému tak se musíte prolistovat 20ti stránkama absolutních blbostí tipu smajlík, ok, máš pravdu... ano..... né - to je prostě šílenost největší a já tam dělat moderátora tak tohle okamžitě mažu a proto už tam ani nechodim. Samozřejmě člověk se nechá někdy unýst ale musí se to s rozumem. tohle jsou stránky předevšim pro pomoc ostatním a né si vykecávat tlamu Very Happy i když zrovna dělám to samé Very Happy. Pokud vím tak focus fórum jako takové je dotované samotným Fokim který provozuje vlastní servis a z toho věci plynoucí. Nehraje si na matku Terezu jako někteří zdejší ale na rovinu uvádí jak to je.... nevadí mi když někdo na něčem vydělává ale vadí mi když někdo dělá z někoho pitomce... možná by bylo lepší třeba některá vlákna rovnou mazat něž dávat lock třeba témata tipu olej protože jich je tu dost a myslm že by jsme si všichni vystačili s jedním. Ale nebudu nikomu kecat do toho jak to má dělat když sám jsem jenom uživatel a můžu maximálně pomoc ostatním radou. Pokud je nějaký nápad asi je nejlepší napsat zprávcům webu bo něco takového. Tak zdar a no stress Very Happy
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
skier
Puma Driver
Puma Driver


Registrace: 11.7. 2010
Příspěvky: 395

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2010 7:59 am    Předmět: Citovat

SiD, promiň omlouvám se, o tom Zobrazit příspěvky od podlední návštěvy jsem nevěděl. moje chyba
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
s4nch3z
Puma Racer
Puma Racer


Registrace: 1.7. 2007
Příspěvky: 887
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2010 9:00 am    Předmět: Citovat

Ona ta duplicita vzniká tak jako tak, protože admini nezamykají hned každé téma, které už tady kdysi v minulosti bylo, ale pokud by nezamykali vůbec, tak tady bude bordel jako prase. Výhody pak člověk pozná ve chvíli, kdy něco konkrétního hledá a nevyjede mu výsledek s 30 tunama témat, ale pár threadů, které jsou fakt většinou k věci.
Tlačítko 'Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy' je klíč, který to řeší. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
SiD
Puma God
Puma God


Registrace: 2.7. 2006
Příspěvky: 1036
Bydliště: Home - Pardubice, school - Brno

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 11:51 am    Předmět: Citovat

tak preci jenom jeste sem napisu:

@ skier: takze nedorozumeni vysvetleno a tento thred muzeme zamknout? myslim ze neni duvod k jeho dalsi existenci a pitvat se v tom

@ misakxt: toto forum a provoz webu jediny kdo dotuje a ma zasluhu na tom ze jeste bezi a mame svou domenu je MAd. Ja a Mircelo, kteri forum moderujeme, to delame ve svem volnem case ktery nam zbyva mezi praci a skolou. Co se tyka toho rovnou mazat - ano je to moznost, ale abych se vyhnul nasledne komunikaci kam co zmizelo a podobne tak je mozny pouze lock, s tim ze se rovnou vysvetli duvody proc tomu tak je - to je jediny zpusob jak pak eliminovat naslednou komunikaci s dotycnym kteremu by topic zmizel. Mazani prispevku toho typu jak si psal, tak je samozrejmosti, to je i zanesene v pravidlech... samozrejme se snazim najit vetsinou vhodny kompromis mezi tim kdy to je opravdu nepotrebne a tim kdy se to alespon hodi tam nechat.. Doufam ze duvod nemazani, ale pouze zanechani zamknuteho duplicitniho tematu jsem vysvetlil.

SiD

_________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ No Past, no Future..._ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
_ _ _ _ _ _ _ _ _ ...no Problems, just the Moment! _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky ICQ
misakxt
Puma God
Puma God


Registrace: 7.8. 2007
Příspěvky: 1107
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: ne prosinec 05, 2010 12:54 pm    Předmět: Citovat

Jojo přesně tak jsem to myslel jak to píšeš Wink . Mě by třeba vůbec nevadilo se nějak podílet na fungování stránky jakým koliv způsobem
_________________
Ford Puma 1.7 silver
Ford Focus 1.6 silver 3dv.lpg

Skype: misakxt
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Ford Puma Club » Pokec a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory






Powered by Copyright © UNITED-NUKE. All Rights Reserved.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund